Po vama najbolj terensko vozilo na svetu

bad boys

Početnik
Poruka
32
Po meni najbolji je HUMMER. Ako imate sliku .Stavite sliku.
 

Prilozi

  • hummer-new.jpg
    hummer-new.jpg
    25 KB · Pregleda: 15
  • ags17-3 445.jpg
    ags17-3 445.jpg
    42,8 KB · Pregleda: 14
  • h2_getreal_011.jpg
    h2_getreal_011.jpg
    97,1 KB · Pregleda: 21
mislim da je landrover-defander najbolji!
citoa sma negde da je neka africka zemlja bila kupila 200 japanskih dzipova i posle dva meseca ih sve vratili zbog kvarova i odham narucili lendrovere... do tad su imali stare landrovere.
uz sve to mislim da je i ruski VODNIK dobro vozilo, zbog modularne konstrukcije!
 
znaci kad bolje razmislim UAZ definitvni ispada najbolji, cak i ako se zaglavi cetvorici vojnika ne predstavlja nikakav problem da ga poginu (zaboga tezak je ko ficja), aj to uradi sa hamerom il nekim drugim dzipom, mislim da je ovo jedna od najbitnijih odlika terenca, kako se izvucji kad zayebes stvar, dzabe hameru snaga kad ima 3 tone (dobro nema bas tolko al tu je negde), defender je kao sto sam reko odlican dzip, brlo je pouzdan i citiram sebe ' pravljen je da ga vozi camuga po africi koji auto u zivotu nije vido - mora da valja'
 
dejina81:
mislim da je landrover-defander najbolji!
citoa sma negde da je neka africka zemlja bila kupila 200 japanskih dzipova i posle dva meseca ih sve vratili zbog kvarova i odham narucili lendrovere... do tad su imali stare landrovere.
!
prošle godine sam bio u tunisu. i jedan dan sam bio na, to oni kažu safari, a to je u biti luda vožnja po pustinji i jahanje na devama. i ti vozači imaju samo toyote. gaze ih ne viđeno. baš sam ih pitao za landrovere... doslovno su pljuvali po svemu drugome osim toyota. do tad sam mislio da je landrover pojam u klasi tereneca, ali nakon ovoga sam promijenio mišljenje. koliko sam tad upio shvatiti kod njih je na cijeni to sto se toyote ne kvare.
 
ovo moze i pinz
elem bila je na automobilizmu velika rasparava o terencima prosle godine cini mi se, toliko je zuci proliveno koji je terenac najbolji da bi se mogla napisati mexicka serija.
terenci se prave za razne namene i potrebe jedni su dobri za pustinje jedni za blato ,sneg, treci za brda i planine tako da se kaze koji je najbolji veoma je tesko.
koga interesuje ta rasprava nek prekopa malo po automobilizmu i tu ce naci dosta detalja o terencima njihovim odlikama.............
da ne smaram vise
 

Back
Top