Dekleracija o nezavisnosti

Mit dunavskih rusalki

Zainteresovan član
Poruka
416
Polazeći od činjenice da je međunarodna zajednica utvrdila korpus ljudskih i gradjanskih prava koje države, članice medjunarodnih organizacija imaju poštovati i štititi, te kako je Srbija zemlja bez kredibiliteta i ugleda, nedemokratska i partijska država, odnosno država podređena interesima kriminalizovanih pojedinaca i organizovanih kriminalnih grupa koji kontrolišu zakonodavnu, izvršnu i sudsku vlast a u kojoj ljudska i gradjanska prava nisu zaštićena niti se štite, kao čovek i hrišćanin čija su civilizacijska ljudska i gradjanska prava u Srbiji ugrožena, donosim

D E K L E R A C I J U

O NEZAVISNOSTI

Danas, 9.11.2006. godine svoj posed izuzimam iz teritorije tzv Republike Srbije i proglašavam nezavisnim od tzv Republike Srbije.
Svoj posed proglašavam slobodnom i neutralnom hrišćanskom teritorijom.
Na svojoj slobodnoj teritoriji od danas, 9.11.2006. godine ne važe Ustav Republike Srbije niti zakoni i podzakonski akti donešeni od strane organa tzv Republike Srbije.
Na slobodnoj teritoriji zakonodavna, izvršna i sudska vlast nema nikakvih ingerencija.
Doživotno se zabranjuje ulaz na slobodnu teritoriju nosiocima najviših organa vlasti tzv Republike Srbije i njenim militantnim vojnim, policijskim i parapolicijskim javnim i tajnim formacijama i organizacijama.
Stupanjem na snagu ove Dekleracije, zatražiću priznanje od medjunarodne zajednioce i prijem u Ujedinjene nacije.
Svaki akt organa vlasti tzv Republike Srbije protiv nezavisne i slobodne hrišćanske teritorije, smatraću okupacionim aktom i aktom brutalnog i kriminalnog nasilja.
Pozivam slobodoumne i potlačene i unižene gradjane tzv Republike Srbije da daju podršku ovoj dekleraciji o nezavisnosti i učine isto te tako oslobodjeni od terora kriminala i nemorala, kao slobodni i dostojanstveni ljudi i gradjani sa punim svojim kapacitetom prava i sloboda

pristupe

DOGOVRU SLOBODNIH GRADJANA U CILJU FORMIRANJA ORGANIZOVANE DRŽAVNE ORGANIZACIJE KOJA ĆE BITI POŠTOVANA OD STRANE NJENIH GRADJANA I SVETSKE ZAJEDNICE NEOPTERECENA SVIM ONIM NEGATIVNIM PATOLOŠKIM POJAVAMA KOJE KARAKTERIŠU TZV REPUBLIKU SRBIJU, NJEN PARLAMENT, NJENU VLADU I OSTALE ORGANE IZVRŠNE VLASTI I NJENU SUDSKU VLAST.


.
 
Значи не важе закони Републике Србије на "твојој" територији.Па лепо...Дакле,могу да дођем и да те опљачкам...А,ти чим пређеш свој праг ступаш на страну територију и не можеш ми ништа.Хахахахахаа.....
 
Онда ће бити изолован.Мораће да плаћа велике царине,а за пролазак кроз територију Србије,требаће му виза.Хаха...
Само не знам како ће да се снабдева намирницима,а да не спомињем лечење...хехе...
Кад неко хоће да му дође у посету,мора да има пасош.Па још полиција и војска на капији....ух!
 
jedite_kod_Joa:
Значи не важе закони Републике Србије на "твојој" територији.Па лепо...Дакле,могу да дођем и да те опљачкам...А,ти чим пређеш свој праг ступаш на страну територију и не можеш ми ништа.Хахахахахаа.....

slazem se...tako je slicno u USA,prekrsis zakon u Misisipiju,pobegnes u Arizonu,ali tamo drugaciji zakoni,pa ti ovaj ne moze nista...
 
Mit dunavskih rusalki:
Obojica ste izbaceni iz kruga slobodnih gradjana za dogovor o stvaranju sivilizovane države.
1. mnogo se zafrkavate
2. mnogo ste violentni tj nasilni
3. tako ne razmišljaju hrišćani

Sledeći
mada ti imas dobre namere, ne mozes praviti utopiju bez da ugrozis i to sasvim ozbiljno necija ljudska prava

i ja se slazem sa tvoje tri tacke
ali da li to znaci da je tvoja utopija cisto hriscanska i postuje se samo jedna religija?

da li to znaci da ljudi koji misle drugacije od tebe moraju da se sele???

pa to zvuci kao savremena Srbija... i ja sam eto oterana...
 
Дух је оно што ценим.
Марака има, виртуелних, небројано, а и свако место које вам одговара прихватам као главни град, само под условом да је виртуелно, као стп је и ова слободна територија.
Ра-та-тат, не мораш да бежиш, ниси протерана и дефинитивно овоа слободна територија није Србија, одбијам призив сваке случаности.
Ејде сад, могуће је да сам мало прејудицирао ствар, несмотрено са тоном те си схватила да сам верски искључив. Молим ѕа опрост.
Како не могу у реалном свету да доакам овој жгадији на власти, нити да спречим исту или неку другу сутра, након избора, што је све исто, како обрнеш, бар могу у виртуелном свету. Мислим да нико од вас, слиучајних или намерних посетилаца ове теме, није у нешто бољем положају.
Дакле заједно смо јачи.
Апатија која влада тешко ће ме или вас или нас иѕвести у кордон на кордон. Овако виртуелни кордон можемо направити и штитити сопствени појединацни и колективни људски интегритет од хохштаплера, корумпираних политичара, криминалаца у и покрај власти, тајкуна у дубокој сенци властодржаца које купују за мању или вецу лову.
Можемо бити физички слабији, можемо бити материјално сиромашнији, можемо бити без оружја и монопола принуде, али можемо бити паметнији, духовитији, поштенији, искренији, можемо бити слободни и своји, што њима није могуће.

МОЖЕМО ДРЖАТИ КОРДОНЕ ПРЕМА ЊИМА И ПОКАЗАТИ ИМ ШТА ЈЕ ТО ДУХ ПРАВОГ ДРУШТВА

Зато, расписујем

конкурс

за кордонаше, за писце парола, графита, летака, памфлета, слогана и свега што вам падне на памет.
за судије које це судити њиховој глупости
ѕа тужиоце који ће подизати оптужнице
за пороту
за сведоке
за све што вам паметно и луцидно падне на памет.
 
srbija do grcke:
ovde u srbiji se kaze PISACU, a ne PISAT CU. tako kako ti pricas, se prica u NDH.

Војо, нетолеранција је један од цивилизацијских принципа који недостаје у реалној Србији, зато идемо у вируелну и стварамо кордоне против мржње и нетолеранције.
Идемо даље!
Одрекни се нетолеранције и добродошао међу слободне грађане!
 
Mit dunavskih rusalki:
Војо, нетолеранција је један од цивилизацијских принципа који недостаје у реалној Србији, зато идемо у вируелну и стварамо кордоне против мржње и нетолеранције.
Идемо даље!
Одрекни се нетолеранције и добродошао међу слободне грађане!

jesam li bio netolerantan, onda se izvinjavam, gradimo tolerantan internet, moj glas za to.
 
- Да ли би би једнако срање када би се Југо мерцедесом звао?
Да
- Да ли би ружа једнако мирисала када би се Смрдуљком звала?
Не, јер је нико не би помирисао.
 

Back
Top