LOL @ B92

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Након Сергеја Трифуновића и Небојше Крстића са блога Б92 отеран је и главом и брадом - Горан Свилановић, након јавне подршке коју је дао Сергеју. :D :D :D :D

http://blog.b92.net/blog/362

Goran Svilanović
Odjava
Goran Svilanović (8 Novembar, 2006 - 11:52)


Direktor Bloga B92, blogom je obavestio i mene i sve citaoce da ima problem sa mnom. Smatram da je minimum pristojnosti s moje strane da se zahvalim B92 na prilici koju sam imao da pisem za blog i da se povucem.

Bilo mi je zadovoljstvo da citam komentare citalaca bloga i da odgovaram na njihova pitanja. Kada god sam umeo i mogao, probao sam da im odgovorim. Izvinjavam se onima cija su direktna pitanja ostala bez odgovora.

Очигледно је да овај "светионик слободе говора" не подноси одступања од норме ни за јоту, а уосталом сећамо се како је новинарство у Србији изгледало у време Беба и других фаворита ове медијске куће.
Моје питање је да ли је ова секта под називом Б92 регистрована у сагласности са важећим законом о верским заједницама и ако није - кад ће?
 
B92 je totalitaristicki antisrpski satanski medij koji zabranjuje, banuje i progoni sve one koji drugacije misle. Jednoumlje koje forsira B92 je gore od onoga koje je bilo u Nacistickoj Nemackoj
 
Jerry Ropero:
B92 je totalitaristicki antisrpski satanski medij koji zabranjuje, banuje i progoni sve one koji drugacije misle. Jednoumlje koje forsira B92 je gore od onoga koje je bilo u Nacistickoj Nemackoj

ne znam ko vam izmislja ove fraze :)
ili mozda imate neku knjigu, kao ono kad deca uce slova :):)
 
Стварно, што је много много је. Не зато што је то "усташки" или "сатанистички" медиј. Него што се један медиј, некада симбол слободе, оно мало светла у мраку СМ режима, претворио у крајње недемократски. Што сад почиње да спроводи методе горе него они против којих је наводно био. Кажем наводно, јер изгледа да се тек сад коначно открива право лице. А ја признајем, можда сам некада била и наивна, сматрајући га истински слободним медијем. Можда то оин заправо никад није ни био, него је тако изгледао у односу на ондашње стање.

У последње време су, морам тако написати - помахнитали. Рецимо, Непосредно после Референдума, неко време су потпуно затворили улазак на свој Форум. А колико пратим, све су гори, и злурадији и на најобичнијим вестима.
раније је већ на ту тему овде писано, као о немоћном бесу.

Ја сам раније рекла да треба разликовати оправдану критику друштва, власти, и елите. Али прелазити границу, и свести то заправо на пуку пљувачину, је нешто сасвим друго. Претварати се, практично, у партијски сервис само појединих странака, и неких група. Између осталих, Б92 све је дубље у томе.


P. S. Само нека неко на ово мени не рагује у том стилу, да "из мене излази радикалско спсовски говор", јер бих то сматрала личном увредом, пошто се зна какво мишљење имам ио дотичнима.

Него је ово, напросто, само пука реалност. Због које нисам ни мало срећна што је констатујем. Сама, далеко од, и без икаквих "партијско- грегарних директива".
 
Игноришите идиотску телевизију.То је најбоље.
Ја,већ дужи временси период,не гледам ту телевизију.Једноставно,немам је "подешену" на ТВ-у.
Не желим да гледам и слушам медиј који ме вређа и пљује!
 
Тужно,као и све друго што раде!Дресирани су до коске и скачу на прст.Свилана ми није љубимац,нити је икада био.:mad:
 
Obersturmfuehrer:
ne znam ko vam izmislja ove fraze :)
ili mozda imate neku knjigu, kao ono kad deca uce slova :):)
Izgleda da si veliki ljubitelj i verni gledaoc B92 kao i ljubitelj antisrba , zagovarac srbije i decak koji masta o svojoj novoj drzavi zvanoj Velika Madjarska ili velika Albanija na teritoriji Srbije?? Dosta glasno rikas, samo pazi nemoj da riknes!! Gadno je biti lav!!
 
Kolege,javni medijski servis "gradjanske" Srbije ima iskljucivo pravo na "sopstvenu" uredjivacku politiku,znate.Buduci su medijska kuca sa nacionalnom RTV frekvencijom,neophodno je da "druga" Srbija cuje sta joj ne valja odnosno sta bi trebala da uradi onako kako zeli "prava" Srbija da bi bila na pravom uzurbanom putu.Medjutim izvesno je da je program pomenute uticajne medijske kuce,aktivan svega 3 casa dnevno,ostalo je EPP + kataloska prodaja,fenomenalni BB,a radijski ima iskljucivo dobru muziku.Ovakovu programsku shemu ne moze si dozvoliti niti jedan mocniji macan,ali dobro.To je ipak "nezavisna" medijska kuca kako u ppogledu uticaja tako i ekonomskom,da ne kazem finansijskom,jel te?
 
Pa B92 je imao mnogo bolji program kada se izdrzavao od stranih donacaija nego sada kada je presao na komercijalno poslovanje tu pre svega mislim na nepoliticki zabavni program.
 
B92-skraceno-separatisticka,antisrpska.....televizija,budale ukinule pravu srpsku televiziju BK......kad gledam B92 kao da se nalazim u hrvatskoj a ne u srbiji.....pa ne znam na B92 nas vise osudjuju i ogovaraju nego u Hagu,prave od nas zlocince..ostalo da ne pominjem! :evil: :-? :-(
 
al bundy:
Pa B92 je imao mnogo bolji program kada se izdrzavao od stranih donacaija nego sada kada je presao na komercijalno poslovanje tu pre svega mislim na nepoliticki zabavni program.
Kolega,a vi cenite da se sada medijski servis "gradjanske" Srbije finansira svojiom poslovnom sposobnoscu i programom koji ima fenomenalnu gledanost.Verovatno bi bili u pravu kada bi se "druga" Srbija zakopcavala na ledjima.
 
veKsla:
Kolega,a vi cenite da se sada medijski servis "gradjanske" Srbije finansira svojiom poslovnom sposobnoscu i programom koji ima fenomenalnu gledanost.Verovatno bi bili u pravu kada bi se "druga" Srbija zakopcavala na ledjima.
Opet glupavis Piksla sa nekim svetskim zaverama , kakav servis kakvi gradjani a ima gledanost solidnu a ne fenomenalnu misim da su treci posle Pinka i RTSa a B92 je u vlasnistvu neke strane firme peko 51% a upravo takvim glupostima poput BB,Glamurama ,glupih kvizova i emisija zabavnog tipa a tu je i bolji serijski program nego na ostalim televizijama a i filmski nije los a nije neka poslovna sposobnost potrebna da bi imao visoku gledanost u ovoj konkurenciji.
 
untouchable:
Након Сергеја Трифуновића и Небојше Крстића са блога Б92 отеран је и главом и брадом - Горан Свилановић, након јавне подршке коју је дао Сергеју. :D :D :D :D

http://blog.b92.net/blog/362


Очигледно је да овај "светионик слободе говора" не подноси одступања од норме ни за јоту, а уосталом сећамо се како је новинарство у Србији изгледало у време Беба и других фаворита ове медијске куће.
Моје питање је да ли је ова секта под називом Б92 регистрована у сагласности са важећим законом о верским заједницама и ако није - кад ће?

Па брате на Русију су ударили :lol: :lol: :lol: Мислим, тако се то каже.
Свилени је мало већи баја него што су мислили. Једино што му је ситно да се штреца на свакакве пацере... Али ако се буде одлучивало о дезинвестирању оних 49% капитала... :roll:
Иначе, Свилени је чак и у "Пешчанику" одржао ниво. Хтела она Цеца да га наведе да пљује актуелну владу, али он остао коректан.
 

Back
Top