Rusija jedini pravi saveznik Srbije

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Pravi saveznici se pre svega poznaju kad je najteze, a najteze je sada jer se odlucuje status Kosova i Metohije.

Okupacionog premijera Cekua su primile vlade USA, Francuske i Engleske a jedina vlada od ove ekipe velikih sila koja je odbila da ga primi je Rusija.

Jedina velika sila koja se protiv nametanju resenja, tj otcepljenju Kosmeta od Srbije je Rusija. Jedino se ruski predsednik Putin usprotivio svom tom zlu teroru i agresiji koju zapadne sile sprovode nad Srbijom vec skoro 20 godina.

Zapad zeli da srpski narod unisti a Srbiju da svede na granice nekadasnjeg beogradskog pasaluka. Jedini ko moze da nas spasi ovih zlih zapadnih antisrpskih planova jeste Rusija ali ona ce uciniti to jedino ako se potpuno okrenemo Rusiji, smenimo ove zapadne kvislinge, domace izdajnike i strane placenike sa vlasti i dovedemo na vlast prave srpske patriote na celu sa srpskom radikalnom strankom.

Zato pozivam sve gradjane Srbije da na sledecim izborima glasaju za SRS ako zele kao i ja da sacuvamo skupa drzavu Srbiju i njenu teritoriju. Nadam se da ne zelite da se Srbija prostire od Zemuna do Kraljeva na kakve granice zele da nas svedu zapadni nacisti i njihove sluge u Srbiji.

Mi gradjani smo na potezu
 
Jerry Ropero:
Pravi saveznici se pre svega poznaju kad je najteze, a najteze je sada jer se odlucuje status Kosova i Metohije.

Okupacionog premijera Cekua su primile vlade USA, Francuske i Engleske a jedina vlada od ove ekipe velikih sila koja je odbila da ga primi je Rusija.

Jedina velika sila koja se protiv nametanju resenja, tj otcepljenju Kosmeta od Srbije je Rusija. Jedino se ruski predsednik Putin usprotivio svom tom zlu teroru i agresiji koju zapadne sile sprovode nad Srbijom vec skoro 20 godina.

Zapad zeli da srpski narod unisti a Srbiju da svede na granice nekadasnjeg beogradskog pasaluka. Jedini ko moze da nas spasi ovih zlih zapadnih antisrpskih planova jeste Rusija ali ona ce uciniti to jedino ako se potpuno okrenemo Rusiji, smenimo ove zapadne kvislinge, domace izdajnike i strane placenike sa vlasti i dovedemo na vlast prave srpske patriote na celu sa srpskom radikalnom strankom.

Zato pozivam sve gradjane Srbije da na sledecim izborima glasaju za SRS ako zele kao i ja da sacuvamo skupa drzavu Srbiju i njenu teritoriju. Nadam se da ne zelite da se Srbija prostire od Zemuna do Kraljeva na kakve granice zele da nas svedu zapadni nacisti i njihove sluge u Srbiji.

Mi gradjani smo na potezu



valinorsmiles070ou7.gif
valinorsmiles070ou7.gif
valinorsmiles070ou7.gif
 
inagadadavida:

[/SIZE]

valinorsmiles070ou7.gif
valinorsmiles070ou7.gif
valinorsmiles070ou7.gif
valinorsmiles070ou7.gif
valinorsmiles070ou7.gif


Ima postova , gde mozes samo da se smejes do suza......nema odgovora na ovo

valinorsmiles070ou7.gif
valinorsmiles070ou7.gif

nema odgovora, ili nema argumenata?
zasto se neki smeju bez razloga meni nije jasno, dobro ti ne moras nista da mi pricas, tebi je verovatno nemacka mnogo draza, uopste me ne cudi sto se ljudi poput tebe smeju srbiji i srbima, ocigledno je da se smejes ko lud na brasno na sve zivo, pa i na to.
znas kad su rusi prvi dosli na kosovo, bili su veliki protesti siptara, na jednom transparentu je pisalo - necemo ruse, rusi su srbi! - a ti nastavi da se smejes samo do mile volje, jer verovatno ni sam ne znas sta ti je smesno, verovatno ti je smesno kako bas toliko mrzis srbiju i srbe.
 
Вечером 17 октября 1830 года (накануне дня Св. Луки) Петр I призвал своего секретаря Симу Милутиновича и продиктовал ему свое завещание черногорцам. В нем он назначил своим преемником своего племянника Радивоя (Раде) - будущего великого черногорского поэта Петра II Негоша. Заканчивалось завещание такими словами: „Да будет проклят и тот, кто бы покусился отвратить вас от верности благочестивой и христолюбивой России, и всякому кто бы из вас черногорцев пошел против единоплеменной и единоверной нам России, дай Бог чтобы у него у живого отпало мясо от костей, и не было бы ему добра в этой жизни и в будущей.” (перевод П.А. Кулаковского, 1896г.). На следующий день, - 18 октября, на 81 году жизни и 46 году архипастырского служения, Святой Петр тихо отошел к Богу без болей и смертных мук, окруженный старейшинами черногорских племен, которым он давал последние наставления. „Молись Богу и держись России” - сказал он своему юному племяннику перед смертью. Над его гробом на Вельем гумну перед монастырем старейшины поклялись жить в единстве и подчиняться его преемнику. Святитель был похоронен в монастырской церкви.

DA BUDE PROKLET KO POKUSA VAS ODVRATITI OD VJERNOSTI RUSIJI-I SVAKOME SRBINU KOJI JE PROTIV BRATSKE I PRAVOSLAVNE RUSIJE-DAO BOG DA MU ZIVOM OTPADA MESO OD KOSTIJU I NE IMAO DOBRA U SADASNJOSTI I BUDUCNOSTI..

MOLITE SE BOGU I DRžITE SE RUSIJE..

SLAVA RUSIJI...
 
savin:
DA BUDE PROKLET KO POKUSA VAS ODVRATITI OD VJERNOSTI RUSIJI-I SVAKOME SRBINU KOJI JE PROTIV BRATSKE I PRAVOSLAVNE RUSIJE-DAO BOG DA MU ZIVOM OTPADA MESO OD KOSTIJU I NE IMAO DOBRA U SADASNJOSTI I BUDUCNOSTI..

MOLITE SE BOGU I DRžITE SE RUSIJE..

SLAVA RUSIJI...

a koji bog? pravoslavni? katolocki? alah? buda? neki toltecki bog? odin? zevs?
normalne ljude ovakve izjave i pretnje samo da odbiju od onoga na sta se teraju....
 
Obersturmfuehrer:
mislim da bi trebalo da otvorimo temu "Biseri foruma Politika"
:):):)

a izvini ober veliki strumfe, ili fireru, ne znam kako bi vise voleo da te zovem, jel ti je logicnije da kazem ko ne voli rusiju ne voli ni albaniju, odnosno ko voli ameriku voli i srbiju, ali iskreno :D
mozda ti volis albaniju, ali ja je ne volim, ****** ne moramo oko svega da se slozimo, ti gotivis rusenje crkava, ja ne, mislim razlikujemo se oko dosta stvari, ali vazno ja da se vrsi konverzacija, moj fireru. :D 8-) .
 
Ко иоле озбиљније познаје српску историју, требало би да зна, да је нама Русија помагала само онда када је то било у интересу њој, а не што нас "воли", или сличне категорије непримерене политичким односима. Према томе, мени је мало претеран тај "трип" да нам је Русија "пријатељица" и заштитница. Мали су увек у ствари зезнути у односу на велике, и само је питање да се од могућих опција одаберу оне које ће за њих бити ипак мање штетне. Није ни све на том тзв. "западу" тако лоше, напротив. Ми, конкретно, треба да флексибилније гледамо на све то. Нема пријатеља него интереса, одавно је речено.
 
srbija do grcke:
a izvini ober veliki strumfe, ili fireru, ne znam kako bi vise voleo da te zovem, jel ti je logicnije da kazem ko ne voli rusiju ne voli ni albaniju, odnosno ko voli ameriku voli i srbiju, ali iskreno :D
mozda ti volis albaniju, ali ja je ne volim, ****** ne moramo oko svega da se slozimo, ti gotivis rusenje crkava, ja ne, mislim razlikujemo se oko dosta stvari, ali vazno ja da se vrsi konverzacija, moj fireru. :D 8-) .

napisi sta hoces, opet je glupo....
a zavirisao sam ti i u profil...onaj tamo ne lici na nekog ruskog vojnika, pre lici na nekog od mojih...
 
Obere to je prevod sa ruskog poslednjih rijeci Svetog Petra Cetinjskog Cudotvorca upucenih Crnogorcima i Njegosu..
Zna se kojem Bogu se mole Srbi..
Treba izdradjivati najbolje odnose sa Rusijom-ali istovremeno izgradjivati dobre odnose sa svim zemljama svijeta koje imaju prijateljski stav prema Srbiji..
Treba raditi i da se od Neprijatelja napravi Prijatelj..
 
Norma Kampl:
Ко иоле озбиљније познаје српску историју, требало би да зна, да је нама Русија помагала само онда када је то било у интересу њој, а не што нас "воли", или сличне категорије непримерене политичким односима. Према томе, мени је мало претеран тај "трип" да нам је Русија "пријатељица" и заштитница. Мали су увек у ствари зезнути у односу на велике, и само је питање да се од могућих опција одаберу оне које ће за њих бити ипак мање штетне. Није ни све на том тзв. "западу" тако лоше, напротив. Ми, конкретно, треба да флексибилније гледамо на све то. Нема пријатеља него интереса, одавно је речено.

pa pazi ovako, rusija nam je kad god je mogla - POMAGALA.
zapad nam je kad god je mogao - ***** SVE PO SPISKU.
naravno da nije sve lose sa zapada, jedino je lose kada izvoze fasizam na balkan, to je sve.
 
Mogu Rusi da rade šta hoće..

Imaju najbolje oruzje u svijetu-kasa se puni velikom brzinom i punice se još brze u buducnosti..

Russia's gold and foreign exchange reserves rose 49.55% in the first 10 months of 2006, to 272.54 billion, the Central Bank of Russia said Tuesday.

Evropa i Svijet su zavisni od njihove nafte-gasa-deficitarnih metala..
 
Daće Bog da u narednih 2-3 godine više ne moramo imati nekoga ko će nas "čupati". Što će reći, da ćemo imati jednu dosadnu, sumornu političku svakodnevicu. Što se tiče Rusa, čist interes. Možda je u Ruskom narodu osetan taj "bratski odnos" prema Srpskom, ali u zvaničnoj politici vlada interes. Vara se onaj ko misli da su osećanja jača od interesa. Ili da će nekom Rusi dat' po p.... zbog nas.
e055.gif
 
evo mozete da vidite kako investiraju u cg, Ruski mafijasi kupuju zemlju u cg i prave privatne oaze, ko da nema dovoljno mafije u cg.
Nemojte se nadati da ce neki posteni ruski bogatasi doci ovamo da investiraju, jer takvih nema...Kao da neke krimose iz rusije interesuje to sto smo braca sa njima...
Od one recenice sunce je visoko a Rusija daleko, ostade samo Sunce je visoko...
 

Back
Top