Rusija jedini pravi saveznik Srbije
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 165

Tema: Rusija jedini pravi saveznik Srbije

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Rusija jedini pravi saveznik Srbije

Pravi saveznici se pre svega poznaju kad je najteze, a najteze je sada jer se odlucuje status Kosova i Metohije.

Okupacionog premijera Cekua su primile vlade USA, Francuske i Engleske a jedina vlada od ove ekipe velikih sila koja je odbila da ga primi je Rusija.

Jedina velika sila koja se protiv nametanju resenja, tj otcepljenju Kosmeta od Srbije je Rusija. Jedino se ruski predsednik Putin usprotivio svom tom zlu teroru i agresiji koju zapadne sile sprovode nad Srbijom vec skoro 20 godina.

Zapad zeli da srpski narod unisti a Srbiju da svede na granice nekadasnjeg beogradskog pasaluka. Jedini ko moze da nas spasi ovih zlih zapadnih antisrpskih planova jeste Rusija ali ona ce uciniti to jedino ako se potpuno okrenemo Rusiji, smenimo ove zapadne kvislinge, domace izdajnike i strane placenike sa vlasti i dovedemo na vlast prave srpske patriote na celu sa srpskom radikalnom strankom.

Zato pozivam sve gradjane Srbije da na sledecim izborima glasaju za SRS ako zele kao i ja da sacuvamo skupa drzavu Srbiju i njenu teritoriju. Nadam se da ne zelite da se Srbija prostire od Zemuna do Kraljeva na kakve granice zele da nas svedu zapadni nacisti i njihove sluge u Srbiji.

Mi gradjani smo na potezu

Aktivan član srbija do grcke (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Rusija jedini pravi saveznik Srbije

ko ne voli rusiju- taj ne voli ni srbiju, ko voli ameriku, taj voli i albaniju. bilo tako i ostace.

Poznat inagadadavida (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jerry Ropero
    Pravi saveznici se pre svega poznaju kad je najteze, a najteze je sada jer se odlucuje status Kosova i Metohije.

Okupacionog premijera Cekua su primile vlade USA, Francuske i Engleske a jedina vlada od ove ekipe velikih sila koja je odbila da ga primi je Rusija.

Jedina velika sila koja se protiv nametanju resenja, tj otcepljenju Kosmeta od Srbije je Rusija. Jedino se ruski predsednik Putin usprotivio svom tom zlu teroru i agresiji koju zapadne sile sprovode nad Srbijom vec skoro 20 godina.

Zapad zeli da srpski narod unisti a Srbiju da svede na granice nekadasnjeg beogradskog pasaluka. Jedini ko moze da nas spasi ovih zlih zapadnih antisrpskih planova jeste Rusija ali ona ce uciniti to jedino ako se potpuno okrenemo Rusiji, smenimo ove zapadne kvislinge, domace izdajnike i strane placenike sa vlasti i dovedemo na vlast prave srpske patriote na celu sa srpskom radikalnom strankom.

Zato pozivam sve gradjane Srbije da na sledecim izborima glasaju za SRS ako zele kao i ja da sacuvamo skupa drzavu Srbiju i njenu teritoriju. Nadam se da ne zelite da se Srbija prostire od Zemuna do Kraljeva na kakve granice zele da nas svedu zapadni nacisti i njihove sluge u Srbiji.

Mi gradjani smo na potezu

Poznat inagadadavida (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio srbija do grcke
    ko ne voli rusiju- taj ne voli ni srbiju, ko voli ameriku, taj voli i albaniju. bilo tako i ostace.

Ima postova , gde mozes samo da se smejes do suza......nema odgovora na ovo

Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio inagadadavida

[/SIZE]

Ima postova , gde mozes samo da se smejes do suza......nema odgovora na ovo

nema odgovora, ili nema argumenata?
    zasto se neki smeju bez razloga meni nije jasno, dobro ti ne moras nista da mi pricas, tebi je verovatno nemacka mnogo draza, uopste me ne cudi sto se ljudi poput tebe smeju srbiji i srbima, ocigledno je da se smejes ko lud na brasno na sve zivo, pa i na to.
    znas kad su rusi prvi dosli na kosovo, bili su veliki protesti siptara, na jednom transparentu je pisalo - necemo ruse, rusi su srbi! - a ti nastavi da se smejes samo do mile volje, jer verovatno ni sam ne znas sta ti je smesno, verovatno ti je smesno kako bas toliko mrzis srbiju i srbe.
    Poslednji put ažurirao/la srbija do grcke : 09.11.2006. u 18:35

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

mislim da bi trebalo da otvorimo temu "Biseri foruma Politika"
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Вечером 17 октября 1830 года (накануне дня Св. Луки) Петр I призвал своего секретаря Симу Милутиновича и продиктовал ему свое завещание черногорцам. В нем он назначил своим преемником своего племянника Радивоя (Раде) - будущего великого черногорского поэта Петра II Негоша. Заканчивалось завещание такими словами: „Да будет проклят и тот, кто бы покусился отвратить вас от верности благочестивой и христолюбивой России, и всякому кто бы из вас черногорцев пошел против единоплеменной и единоверной нам России, дай Бог чтобы у него у живого отпало мясо от костей, и не было бы ему добра в этой жизни и в будущей.” (перевод П.А. Кулаковского, 1896г.). На следующий день, - 18 октября, на 81 году жизни и 46 году архипастырского служения, Святой Петр тихо отошел к Богу без болей и смертных мук, окруженный старейшинами черногорских племен, которым он давал последние наставления. „Молись Богу и держись России” - сказал он своему юному племяннику перед смертью. Над его гробом на Вельем гумну перед монастырем старейшины поклялись жить в единстве и подчиняться его преемнику. Святитель был похоронен в монастырской церкви.

DA BUDE PROKLET KO POKUSA VAS ODVRATITI OD VJERNOSTI RUSIJI-I SVAKOME SRBINU KOJI JE PROTIV BRATSKE I PRAVOSLAVNE RUSIJE-DAO BOG DA MU ZIVOM OTPADA MESO OD KOSTIJU I NE IMAO DOBRA U SADASNJOSTI I BUDUCNOSTI..

MOLITE SE BOGU I DRžITE SE RUSIJE..

SLAVA RUSIJI...

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio savin
    DA BUDE PROKLET KO POKUSA VAS ODVRATITI OD VJERNOSTI RUSIJI-I SVAKOME SRBINU KOJI JE PROTIV BRATSKE I PRAVOSLAVNE RUSIJE-DAO BOG DA MU ZIVOM OTPADA MESO OD KOSTIJU I NE IMAO DOBRA U SADASNJOSTI I BUDUCNOSTI..

MOLITE SE BOGU I DRžITE SE RUSIJE..

SLAVA RUSIJI...
    a koji bog? pravoslavni? katolocki? alah? buda? neki toltecki bog? odin? zevs?
    normalne ljude ovakve izjave i pretnje samo da odbiju od onoga na sta se teraju....
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    a izvini ober veliki strumfe, ili fireru, ne znam kako bi vise voleo da te zovem, jel ti je logicnije da kazem ko ne voli rusiju ne voli ni albaniju, odnosno ko voli ameriku voli i srbiju, ali iskreno
    mozda ti volis albaniju, ali ja je ne volim, ****** ne moramo oko svega da se slozimo, ti gotivis rusenje crkava, ja ne, mislim razlikujemo se oko dosta stvari, ali vazno ja da se vrsi konverzacija, moj fireru. 8-) .

Iskusan Norma Kampl (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Ко иоле озбиљније познаје српску историју, требало би да зна, да је нама Русија помагала само онда када је то било у интересу њој, а не што нас "воли", или сличне категорије непримерене политичким односима. Према томе, мени је мало претеран тај "трип" да нам је Русија "пријатељица" и заштитница. Мали су увек у ствари зезнути у односу на велике, и само је питање да се од могућих опција одаберу оне које ће за њих бити ипак мање штетне. Није ни све на том тзв. "западу" тако лоше, напротив. Ми, конкретно, треба да флексибилније гледамо на све то. Нема пријатеља него интереса, одавно је речено.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

a izvini ober veliki strumfe, ili fireru, ne znam kako bi vise voleo da te zovem, jel ti je logicnije da kazem ko ne voli rusiju ne voli ni albaniju, odnosno ko voli ameriku voli i srbiju, ali iskreno
    mozda ti volis albaniju, ali ja je ne volim, ****** ne moramo oko svega da se slozimo, ti gotivis rusenje crkava, ja ne, mislim razlikujemo se oko dosta stvari, ali vazno ja da se vrsi konverzacija, moj fireru. 8-) .
    napisi sta hoces, opet je glupo....
    a zavirisao sam ti i u profil...onaj tamo ne lici na nekog ruskog vojnika, pre lici na nekog od mojih...

Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

napisi sta hoces, opet je glupo....
    a zavirisao sam ti i u profil...onaj tamo ne lici na nekog ruskog vojnika, pre lici na nekog od mojih...
    ****** brate, znam, nije lako kad ostanes bez argumenata. jedino sto ti ostane je da virkas po profilima.

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Obere to je prevod sa ruskog poslednjih rijeci Svetog Petra Cetinjskog Cudotvorca upucenih Crnogorcima i Njegosu..
    Zna se kojem Bogu se mole Srbi..
    Treba izdradjivati najbolje odnose sa Rusijom-ali istovremeno izgradjivati dobre odnose sa svim zemljama svijeta koje imaju prijateljski stav prema Srbiji..
    Treba raditi i da se od Neprijatelja napravi Prijatelj..

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=104996&highlight=urbane+legende

Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Norma Kampl
    Ко иоле озбиљније познаје српску историју, требало би да зна, да је нама Русија помагала само онда када је то било у интересу њој, а не што нас "воли", или сличне категорије непримерене политичким односима. Према томе, мени је мало претеран тај "трип" да нам је Русија "пријатељица" и заштитница. Мали су увек у ствари зезнути у односу на велике, и само је питање да се од могућих опција одаберу оне које ће за њих бити ипак мање штетне. Није ни све на том тзв. "западу" тако лоше, напротив. Ми, конкретно, треба да флексибилније гледамо на све то. Нема пријатеља него интереса, одавно је речено.
    pa pazi ovako, rusija nam je kad god je mogla - POMAGALA.
    zapad nam je kad god je mogao - ***** SVE PO SPISKU.
    naravno da nije sve lose sa zapada, jedino je lose kada izvoze fasizam na balkan, to je sve.

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Mogu Rusi da rade šta hoće..

Imaju najbolje oruzje u svijetu-kasa se puni velikom brzinom i punice se još brze u buducnosti..

Russia's gold and foreign exchange reserves rose 49.55% in the first 10 months of 2006, to 272.54 billion, the Central Bank of Russia said Tuesday.

Evropa i Svijet su zavisni od njihove nafte-gasa-deficitarnih metala..

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio savin
    Obere to je prevod sa ruskog poslednjih rijeci Svetog Petra Cetinjskog Cudotvorca upucenih Crnogorcima i Njegosu..
    Zna se kojem Bogu se mole Srbi..
    ne zna se, ja i veliki broj ljudi se ne moli njemu....

@srbija
    kakvih argumenata?
    za sta?
    kakvu mi uopste raspravu vodimo, pa da iznosim argumente?
    koliko ja vidim, ovo je cisto prozivanje...

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Rusi imaju najbolje naouruzanje-imaju interes da investiraju u Srbiju i vece Nas slovenska krv i Pravoslavlje..
    http://youtube.com/watch?v=HPdPKkZS6Pk&mode=related&%20search=Russian%20Weapons%20S300%20Tanks%20Planes%2%3C

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Daće Bog da u narednih 2-3 godine više ne moramo imati nekoga ko će nas "čupati". Što će reći, da ćemo imati jednu dosadnu, sumornu političku svakodnevicu. Što se tiče Rusa, čist interes. Možda je u Ruskom narodu osetan taj "bratski odnos" prema Srpskom, ali u zvaničnoj politici vlada interes. Vara se onaj ko misli da su osećanja jača od interesa. Ili da će nekom Rusi dat' po p.... zbog nas.

Aktivan član labo (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

evo mozete da vidite kako investiraju u cg, Ruski mafijasi kupuju zemlju u cg i prave privatne oaze, ko da nema dovoljno mafije u cg.
    Nemojte se nadati da ce neki posteni ruski bogatasi doci ovamo da investiraju, jer takvih nema...Kao da neke krimose iz rusije interesuje to sto smo braca sa njima...
    Od one recenice sunce je visoko a Rusija daleko, ostade samo Sunce je visoko...

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

BOG JE SVE NIZE
    RUSIJA SVE BLIZE...

Iskusan Torrente-BG (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Smoriste vise sa tom Rusijom

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

MI POBJEDJUJEMO
    SLAVA RUSIJI

http://www.march2006.info/

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Jeremic: Rusija je najblizi saveznik Srbije!
    Autor Markowac u forumu Politika
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.07.2008., 18:14
  2. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.03.2007., 14:35
  3. Rusija jedini pravi saveznik Srbije
    Autor Jerry Ropero u forumu Politika
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 22.03.2007., 23:35
  4. DS - jedini pravi.
    Autor snupisimic u forumu Politika
    Odgovora: 38