Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa žele ljudi da vide na šta to liči, to je uobičajeno... isto kao u slučaju Lidla. Čak i u tradicionalno antiamerički raspoloženoj Rusiji su bili kilometarski redovi kad se Mek otvorio tamo.

Nego, šta to uradiše sa linijom 28? Seo ja na bus misleći da će da okrene kod Albanije ili negde u blizini pa usput računam gde da presedam, kad ono odveze me u Dunavsku i tamo sad zaokreće. Ne znam koliko će ta promena trajati?

Takođe, vozih se po prvi put linijom EKO1, od Bulevara umetnosti pa do kraja, tj. do Vukovog spomenika. Šta znam, nema neke značajne razlike, osim što svira radio koji se većinu vremena ne čuje od buke i žamora. Ali dobro je što ne zagađuje vazduh, tako da iz tog razloga ne bi bilo loše da ih uvedu još.
 
Najbolja stvar je da reklamiraju Starbucks u Rajicevoj. Pa ko ce da pesaci 3 kilometra tamo i nazad da bi popio kafu. Sad je do Slavije grad, iza su pizdinci.

:rotf:

koliko istine u jednoj recenici i jednom potezu gradskih vlasti :)

- - - - - - - - - -

Може се Француском... до раскрснице пре позоришта па лево или десно.

.

pa pazi..... desno se vracas odakle si posao tako da ne vredi :)
a levo ides na dom omladine a tamo je goooooozvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

- - - - - - - - - -

kao da mora da se pije kafa u starbaksu..bolja je u pizdincima
sto rece kolega tzar..sad ti je centar u pizdincima..tri dana jahanja od poslednje stanice busa.. :lol:

- - - - - - - - - -

Potrošačko društvo.. tako su i Česi početkom 2000 ...
Sada su pali u apatiju.

eee kad se setim kad je otvoren prvi mek na slaviji..(al sam mator :dash: )

nisam u njega usao brat bratu pola godine jer je red u prvih par meseci bio bukvalno skroooooz nemanjinom do dole...



ali se stvarno ovo pevalo :)

 
Kina kolonizuje Srbiju tj Balkan ...

Sta da se radi , tako to ide u globalizmu.

Sto nas onda Turci ponovo kolonizuju. Jedva smo ih se kurtalisali i sad ih ovaj opet dovodi.

ja se secam koliko je bilo pljuvacine po djilasu sto nije uzimao nase buseve nego solaris.
Pa to je pitanje.

A inace je covek kupovao domace autobuse, ne secam se tacno cifre ali negde red velicine 150 ukupno. Od ikarbusa i od jos jedne firme koja je pravila po licenci neke autobuse, tipa man ili tako nesto. I onda ga je ikarbus ispalio i nije isporucio placene autobuse na vreme. I tek onda je raspisao tender na kom su pobedili Poljaci.

A ovde Turci i Kinezi. Bas me interesuje kvalitet tih autobusa u odnosu na Solarise koji su iz EU.
 
Penzosi su bar uzeli 3 pileta za 400 dinara koje je posle cela porodica jela danima. A ovi srknuli jednu kafu za iste pare.

A mozda su i Bugari u redu, ko zna.

Nego ima i drugih vesti.

https://www.blic.rs/vesti/beograd/g...-marke-higer-a-preostalih-70-stize-iz/bllr6qe

Sta kazete na ovo. Neki komentar sto se ne kupuju domaci autobusi. Nisu cak ni iz EU.

Па наравно, за аутобусе... Згодно је пљувати претходну гарнитуру, што не купује домаће (у затварање ушију да је било плаћено па није на време испоручено).
А ови су... сва сила, без осећаја, инспирације, разума... само сила.

- - - - - - - - - -

A inace je covek kupovao domace autobuse, ne secam se tacno cifre ali negde red velicine 150 ukupno. Od ikarbusa i od jos jedne firme koja je pravila po licenci neke autobuse, tipa man ili tako nesto. I onda ga je ikarbus ispalio i nije isporucio placene autobuse na vreme. I tek onda je raspisao tender na kom su pobedili Poljaci.

A ovde Turci i Kinezi. Bas me interesuje kvalitet tih autobusa u odnosu na Solarise koji su iz EU.

Ко да кредит, тај и пише правила. Нека од оних европских банака је била дала кредит за Соларисе, па су тако и купљени ЕУ-бусеви.
Као што видимо, нама ред углавном смета тако да ће политика да уради све. Економија и разум ће да буду склоњени у страну.
 
dakle, vesić opet priča o metrou...prokop niko ne zna gde je, bre :lol:
a što se metroa tiče, ovo je metro velegrada:

7dTZjsh.jpg

sve drugo je bacanje novca.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top