Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dejana:
Sta mislite - da li kondukter u gradskom prevozu u Beogradu, recimo u privatnom autobusu, treba da vam vrati novac za kartu, ako se vozilo pokvari?

Pa vamo gde se ja vozim, u slucaju da samo pomisli da ne vrati, postavlja se pitanje da li bi ziv otisao kuci, tako da je kod nas normalno da nam vrati pare :) i u privatnom i u GSP-u.
 
Sta da ti kazem, to je krajnje neiskusno sa tvoje strane, doduse zensko si pa je to malo nezgodno...

Kod mene postoji velika podrska sugradjana pri takvim akcijama tako da nas je uvek vise, a jos da napomenem da zivim u jednom radnickom naselju gde je vecina putnika prosta mozdana i fizicka masa koja je stvorena bas za takve situacije :)
 
Bozo:
Dejana:
Sta mislite - da li kondukter u gradskom prevozu u Beogradu, recimo u privatnom autobusu, treba da vam vrati novac za kartu, ako se vozilo pokvari?

trebalo bi ...ali kako pricamo o gsb-u mnoge stvari koje di bile logicne ne desavaju se ni u najdubljem snu .ono sto me nervira su trolejbusi bg-a ?razdrndani ,mracni i pre svega prljavi ,spolja i iznutra !a pri svakom otvaranju i zatvaranju vrata pozelis da si gluv. tako da se pitam sta to putnici placaju - koju vrstu servisa kada to lici pre na torturu . ono sto bi zakonom trebalo ukinuti je samovolja sofera da pusta narodnjake koji se raskosno cuju do poslednjeg sedista !tako da ako si imalo umoran ,taj osecaj ti poveca i oteza.ne mogu da verujem da nekog olaksa?ono sto bi bilo preporucljivo sa moje strane je neka ambijentalna relaksirajuca muzika ,koja bi povratak kuci cinila ugodnijim kao u mnogim metro stanicama raznih inostranih gradova.ali o cemu ja to pricam pobogu ?za sada je velika stvar da mozemo uopste da udjemo u krcati autobus!
 
GSP menja sistem plaćanja prevoza
3. februar 2009.

GSP Beograd od iduće godine uvodi novi sistem plaćanja za vožnju u javnom prevozu - "tiketing", najavio je direktor Direkcije za javni prevoz Željko Đukanović.
Đukanović je na konferenciji za novinare rekao da "tiketing" podrazumeva jedinstveni tarifni sistem, gde će svaki putnik plaćati samo onoliko koliko se vozio, a da će se to pratiti preko personalizovane kartice koju će novi sistem koji budemo uveli prepoznati.


Kasno primetih ovo. Da li neko ima neke informacije sta su to oni zapravo planirali i da li su i dalje slozni da se sa primenom krene od naredne godine?
 
GSP menja sistem plaćanja prevoza
3. februar 2009.

GSP Beograd od iduće godine uvodi novi sistem plaćanja za vožnju u javnom prevozu - "tiketing", najavio je direktor Direkcije za javni prevoz Željko Đukanović.
Đukanović je na konferenciji za novinare rekao da "tiketing" podrazumeva jedinstveni tarifni sistem, gde će svaki putnik plaćati samo onoliko koliko se vozio, a da će se to pratiti preko personalizovane kartice koju će novi sistem koji budemo uveli prepoznati.


Kasno primetih ovo. Da li neko ima neke informacije sta su to oni zapravo planirali i da li su i dalje slozni da se sa primenom krene od naredne godine?

Znaci, u svaleraciju nikako GSP-om...tako i treba, nije svako ni za svaleraciju...
 
Najbolje je da sve firme [drzavne i privatne] srazmerno broju zaposlenih dotiraju GSB, tako isto i za njihove clanove prodica, skolarce, nezaposlene.....i da prevoz GSB-om bude besplatan. To sto ce neki stranac da ne plati kartu kad dodje u Beograd je toliko neznatan broj.
E da ovi sto su na vlasti citaju moje postove pa jos i da imaju mozga gde bi im bio kraj !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top