Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
i 1 glas da ipak ne ustaju i da su probisveti

A sta je sa postovanjem necije privatnosti i ne slikanja ljudi i postavljanja tih slika na internet?
. . .

- - - - - - - - - -

nemoj samo da se zahebeas pa od neke punacke da pomislis da je trudna..dobices kisobran ili torbu u glavu :lol:

A ti bi mogao da reagujes na ovakve slike..
Cisto da se pravimo da smo civilizovani :roll:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Типично непоштовања старијих особа од стране некултурног младог становништва бг којих се стидим како су их родитељи васпитавали част изузецима

ovo nije u beogradu. pitanje i dal' je uopšte u srbiji.
a jel ono neka goozica na reklami ispred devojke na prednjem sedištu?

- - - - - - - - - -

sad tek videh tabovu poruku
 
Ne smetaju vam kamere u vozilima? :think: U svakom busu ima 6 turskih kamera.

U turskom rijalitiju ste. :super: Nasmejte se. Hvalite svog zubara.

Многи ни то не могу... мислим да хвале зубара.

У Лондону је свака раскрсница са камерама у свим правцима. Ово код нас дође скоро па приватност.
 
Постаје немогуће да не будемо снимљени. Уз сву историју... мање ми сметају Турци него Енглези.

Иначе, проверио бих да ли турска фирма има са нашим превозом нешто више од валидатора. Нешто ми се чини да су камере сасвим посебан систем чија масовна уградња је почела после серије напада на возаче пре пар година. Турци броје паре и путнике (односно картице-маркице)... безбедност је потпуно друга тема. Шта уопште наши "локалци" раде са снимцима? Колико они трају, дају ли се подразумевано полицији или само по потреби, итд. ?
 
...izjavio direktor policije.
kako policija ima direktora?

Е... откако има. Овај Ребић је добар. Онај претходни је био непомерљив, свуда пустио пипке... па није ништа могло да се предузима - на једнаком спровођењу закона.
Имаш "обичну" полицију, па начелнике, па директора, па министра.
 
Па, није смешно... Ухватим се за шипку и само што се нисам стропоштала.
Да седнем на столицу, једна жена повика - Не на ту, одваљена је!
Седнем на другу, ону што гледа уназад, до задњих врата, наслоним ноге на доњу шипку и она отпадне.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top