Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma to su lazovi. Ja sam prosle godine zvao xy puta. Svaki put kad ne dodje autobus i moram da idem taksijem ja kad stignem zovem i zalim se. I onda upisujem te neke brojeve bla bla i zovem da vidim sta je bilo sa tim prijavama i uvek je odgovor bio da su svi autobusi krenuli na vreme. A inace sam 2 stanica od pocetne. Pa gde su se izgubili za te dve stanice pa nisu nikada stigli. 15 minuta nema autobusa, a mora da ide na tri minuta po redu voznje na njihovom sajtu i sad pricaju kako su svi krenuli na vreme. Naprednim teleprontom preskocili moju stanicu. Jasno je da su to lazovi, nego bar da ih smaram kad vec moram da placam taksi zbog njih, da se bar prave da rade nesto.
 
Tabe, i te kartice imaju svoj broj :aha2:

tacno ali kako on zna da je koristim i da imam kredita na njoj?
aj i da je nekako povezano u sistem premda nesto sumnjam da imaju bazu podataka sa trenutnim stanjem na svakoj kartici da li bih trebao recimo da je 30 puta mesecno "overim" da bih dobio informaciju?
glupost.na kub.
 
tacno ali kako on zna da je koristim i da imam kredita na njoj?
aj i da je nekako povezano u sistem premda nesto sumnjam da imaju bazu podataka sa trenutnim stanjem na svakoj kartici da li bih trebao recimo da je 30 puta mesecno "overim" da bih dobio informaciju?
glupost.na kub.


U pravu si. Meni se jednom desilo da mi je kontrolorka prilikom očitavanja rekla : Zadnji put ste koristili karticu pre 6 meseci !!!! :eek:
Ja je pitam : Zašto je to bitno, imam li obavezu da se svaki dan vozim GSP-om?
Ona promrlja nešto i nastavi...
 
Naravno! I da puniš budžet grada Beograda kao svaki revnosan gradjanin :deda:

..jes, jes kako necu evo sve trcim...nedavno me uhvati kontrola, ja sedela igrala igricu na telefonu, nisam im se nesto ni nadala, jer ih tu skoro nikad nema....kaze ridza kad sam mu dala karticu pa ovo nije personalizovana, rekoh nije, pa dajte mi tu, rekoh odakle ti znas uopste imam li ja takvu...pa kaze sigurno imate neku drugu, i znate kazna je na licu mesta 2000, a na adresu 7...ahaaaa rekoh ok, a na koju ces to adresu da mi posaljes kaznu, on me gleda zbunjemo pa kaze ne znam...e pa lepo kad ne znas vrati ti meni moju nepersonalizovanu mozda je koji put i dopunim i ostavi me na miru...ode bez reci...more mars bre hocu sve trcim od 19.000 mesecno jos i kartu da kupujem...
 
..jes, jes kako necu evo sve trcim...nedavno me uhvati kontrola, ja sedela igrala igricu na telefonu, nisam im se nesto ni nadala, jer ih tu skoro nikad nema....kaze ridza kad sam mu dala karticu pa ovo nije personalizovana, rekoh nije, pa dajte mi tu, rekoh odakle ti znas uopste imam li ja takvu...pa kaze sigurno imate neku drugu, i znate kazna je na licu mesta 2000, a na adresu 7...ahaaaa rekoh ok, a na koju ces to adresu da mi posaljes kaznu, on me gleda zbunjemo pa kaze ne znam...e pa lepo kad ne znas vrati ti meni moju nepersonalizovanu mozda je koji put i dopunim i ostavi me na miru...ode bez reci...more mars bre hocu sve trcim od 19.000 mesecno jos i kartu da kupujem...

:rotf:
 
U pravu si. Meni se jednom desilo da mi je kontrolorka prilikom očitavanja rekla : Zadnji put ste koristili karticu pre 6 meseci !!!! :eek:
Ja je pitam : Zašto je to bitno, imam li obavezu da se svaki dan vozim GSP-om?
Ona promrlja nešto i nastavi...

qq majko..sad mi je palo na pamet da ja moju nisam overavao skoro dve godine :kez:

- - - - - - - - - -

..jes, jes kako necu evo sve trcim...nedavno me uhvati kontrola, ja sedela igrala igricu na telefonu, nisam im se nesto ni nadala, jer ih tu skoro nikad nema....kaze ridza kad sam mu dala karticu pa ovo nije personalizovana, rekoh nije, pa dajte mi tu, rekoh odakle ti znas uopste imam li ja takvu...pa kaze sigurno imate neku drugu, i znate kazna je na licu mesta 2000, a na adresu 7...ahaaaa rekoh ok, a na koju ces to adresu da mi posaljes kaznu, on me gleda zbunjemo pa kaze ne znam...e pa lepo kad ne znas vrati ti meni moju nepersonalizovanu mozda je koji put i dopunim i ostavi me na miru...ode bez reci...more mars bre hocu sve trcim od 19.000 mesecno jos i kartu da kupujem...

a koju si igricu igrala? :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top