Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja polomila bus plus karticu i isla tamo, prebacili su mi pare na drugu...cini mi se da predas pa za par dana ides da podignes

Otišla sam u Beograđanku i ona sojka na šalteru mi reče, može, plaća se 200 dinara nova kartica i odma vam se sve prebacuje na nju.
Pitam ja nju jel mogu da donesem važeću nepersonalizovanu pa da mi na nju prebace, što da plaćam za novu.
-aaaa pa može i tako ako hoćete.
Uzela neku od keve i prebacila joj da ima ako joj dune da ide negde :lol:
492 dinara
 
Jesu li zavrseni radovi u Ruzveltovoj? Nisam prolazio tuda vec par dana.
Jesu li krenuli 3 i 12 sa Omladinskog, i ako nisu, zna li se kad ce?

- - - - - - - - - -

Tramvaji 7 i 7L...
Kad ide sa NBG ide do Tasa i onda se ceka 7 do Ustanicke...
Sa Ustanicke ide 7i 7L samo do pristanista...

nista mi nije jasno...

Ma nista me ne cudi, grad prepun radova... sve su raskopali
 
juce kontrola `uhvatila` mladju zenu bez karte...otvorise se vrata i ona im umace...zvali su `nekog` telefonom i kazu `bus br taj i taj, zadnji deo bus-a, ima video zapis`

i kako njoj moze da stigne kazna na osnovu kamere? mislim da su samo tako pravili kao `predstavu` da zaplase ostatak putnika
 
juce kontrola `uhvatila` mladju zenu bez karte...otvorise se vrata i ona im umace...zvali su `nekog` telefonom i kazu `bus br taj i taj, zadnji deo bus-a, ima video zapis`

i kako njoj moze da stigne kazna na osnovu kamere? mislim da su samo tako pravili kao `predstavu` da zaplase ostatak putnika

Naravno da su pravili predstavu... Niko osim policije nema pravo da ti ogranicava kretanje, tvoje je samo da kazes da silazis na sledecoj i ne smeju da te pipnu... Ali ljudi uglavnom zentaju ili nisu uopznati sa zakonom...
 
juce kontrola `uhvatila` mladju zenu bez karte...otvorise se vrata i ona im umace...zvali su `nekog` telefonom i kazu `bus br taj i taj, zadnji deo bus-a, ima video zapis`

i kako njoj moze da stigne kazna na osnovu kamere? mislim da su samo tako pravili kao `predstavu` da zaplase ostatak putnika
Ne smeju oni da koriste snimak za bilo sta drugo osim bezbednosni razlozi.. :roll:
predstava
 
Mislim da nema nista od vracanja prevoza kroz Ruzveltovu ni krajem meseca.
Danas sam prolazio, i stanje je slicno kao i pre 15ak dana, sve zivo raskopano tamo u onom delu od novog groblja ka Vuku. Jedino sto sam video je da su poceli polako da stavljaju sine na tom delu.
 
Ma kakav gradski prevoz... Treba nabaviti ovaj skuter
maxresdefault.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top