Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta ti tu nije jasno

Evo primera

Gradonacelnik beograda raspise tender za Gsp beograd za prodaju i naplacivanje karata itd ponudi recimo 5.000.000e za gsp

Ja kao firma kazem nudim 100.000.000 e za gsp i tako bacim prasinu u oci onim slabijim ponudama i na tenderu moja firma pobedi i ja sam vlasnik prodaje i napalte karata i instaliram moju opremu i zaposlim kontrolore karata i kazem cena karte bice 20 dinara itd....
 
Dopuna Busplus kartica i preko interneta



Personalizovane "Busplus" kartice za javni gradski prevoz mogu se dopuniti i preko interneta, i to za ceo ili pola meseca, a moguće je dopuniti i godišnju kartu

Personalizovane "Busplus" kartice za javni gradski prevoz mogu se dopuniti i preko interneta, i to za ceo ili pola meseca, a moguće je dopuniti i godišnju kartu.

Gradski sekretar za javni prevoz Uglješa Mitrović kaže da je ta opcija nedavno omogućena, a nakon što su građani izrazili nezadovoljstvo time što "Busplus" ne može da se dopuni karticama, onlajn.
Dopuna kartice za prevoz vrši se preko sajta Busplusa, na kojem građani treba da otvore rubriku servisi, a zatim izaberu opciju - dopuna preko interenta.
Kad se otvori ta opcija, u tabeli je potrebno da ukucati broj Busplus kartice koji se nalazi na poleđini, bez crtica, ostale podatke koji se traže i broj kreditne kartice, Visa ili Mastercard, objasnio je Mitrović.
Reč je o personalizovanim karticama, a moguće je izvršiti dopunu za ceo ili za pola meseca, u skladu sa pojedinačnim potrebama, kao i dopunu godišnje karte.
"Ovih dana je već 40 njih dopunilo Busplus na taj način, tako da je to polako zaživelo, sigurno da će idućeg meseca biti još više korisnika", rekao je Mitrović za Tanjug.
Građani, inače, osim na oko 2.000 prodajnih mesta, dopunu Busplus kartice mogu obaviti i mobilnim telefonima.

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:659342-Dopuna-Busplus-kartica-i-preko-interneta

Znaci za nezaposlene i druge nema lepo opet diskriminacija

Odakle ti onda kartica :mrgreen:?
Mada ja ne znam što je toliki problem da se to uradi na bilo kojoj trafici :roll:
 
U Beogradu mogu ziveti ljudi koji su nasledili nesto od starijih generacija..neku nekretninu...svi koji nemaju tu mogucnost moraju rintat 24 sata dnevno da jedva prežive.To je Beograd.Drugi koji nece 24 sata da rade vec su odavno na zapadu.Raditi 24 sata da prezivis je prekruto i bolesno.U takvoj situaciji je trrenutno Beograd.Da ljudi imaju papire sutra ujutro bi bio prazan grad.I ko ce bre da plača prevoz?80% ljudi se verovatno svercuje.
 
jutros, stajaliste kod palate pravde....linija 491 lasta...po redu voznje u 08,30...nema bus-a...u 09,15...nema bus-a
pojavljuje se u 09.30h, u nijedno vreme...
znaci definitivno ni jedan segment naseg usranog drustva ne funkcionise po nekom redu/pravilu.....svak` `vozi` kako mu se cefne, nit` imas kog da pitas niti kome da se zalis...
jadni samo oni ljudi koji moraju i planiraju da negde stignu u odredjeno vreme....

znaci - dno dna smo..tuga
 
znaci definitivno ni jedan segment naseg usranog drustva ne funkcionise po nekom redu/pravilu.....svak` `vozi` kako mu se cefne, nit` imas kog da pitas niti kome da se zalis...
jadni samo oni ljudi koji moraju i planiraju da negde stignu u odredjeno vreme....

znaci - dno dna smo..tuga

apsolutno.. I tu je kljuc svega oko situacije u drzavi :kafa:
Zato izbori ne menjaju, niti ce menjati ista, kao i protesti. Nama je u glavi trulez a mi smo drzava..
 
89ka ili pedes'kec. :)


17904182_942244472544666_6216378458453299784_n.png
 
znam da lasta ima lepe, novije i uljudnije buseve (gledala sam fotke iz raznih gradova gde su parkirani cekali simpatizere senesea da ih umorne od stajanja i pljeskanja vrate u svoja mesta, ali site- jer su sendvic pojeli)...pa di su sad kad nema vise mitinga, sto ne zamene ove krsotine koji saobracaju na medjugradskim linijama?
 
Cao svima, imam jedno pitanje.

Ja sam imao karticu za nezaposlene, i skoro sam se zaposlio. Firma mi daje na ruke, pare za bus plus. Razlika u ceni za zaposlene i nezaposlene je 2000 dinara. Da li ja da nastavim da koristim ovu za nezaposlene (iako radim) dok ne istekne i da ustekam te 2000 ili da uzmem novu za zaposlene? Pitam najvise iz razloga sto ne zelim da mi neko pravi problem itd, ali ako njih boli uvo onda sto da ne uzmem te 2000 jos koji mesec. Jer za nezaposlene mora da se produzava na svakih 6 meseci, sa onim uverenjem da nemas posao maltene.
 
OPREZ! Ukoliko uplaćujete novac na Bus plus karticu, možete biti žrtva NOVE PREVARE



Osim silnih prevari koje očekuju Beograđane na svakom koraku, Zemunci su otkrili još jednu, naizgled naivnu, ali krajnje podmuklu i neprimetnu, prilikom dopune Bus plus kartica na pojedinim trafikama.

Naime, kako prenosi
 
Cao svima, imam jedno pitanje.

Ja sam imao karticu za nezaposlene, i skoro sam se zaposlio. Firma mi daje na ruke, pare za bus plus. Razlika u ceni za zaposlene i nezaposlene je 2000 dinara. Da li ja da nastavim da koristim ovu za nezaposlene (iako radim) dok ne istekne i da ustekam te 2000 ili da uzmem novu za zaposlene? Pitam najvise iz razloga sto ne zelim da mi neko pravi problem itd, ali ako njih boli uvo onda sto da ne uzmem te 2000 jos koji mesec. Jer za nezaposlene mora da se produzava na svakih 6 meseci, sa onim uverenjem da nemas posao maltene.

Koliko razumem, nezaposlena kartica radi do isteka... Sto znaci da ako istice npr. 10. jula, da za jun moze da se uzme 'nezaposleni busplus', a od jula zaposleni (dve markice se svakako ne isplate).
 
Cao svima, imam jedno pitanje.

Ja sam imao karticu za nezaposlene, i skoro sam se zaposlio. Firma mi daje na ruke, pare za bus plus. Razlika u ceni za zaposlene i nezaposlene je 2000 dinara. Da li ja da nastavim da koristim ovu za nezaposlene (iako radim) dok ne istekne i da ustekam te 2000 ili da uzmem novu za zaposlene? Pitam najvise iz razloga sto ne zelim da mi neko pravi problem itd, ali ako njih boli uvo onda sto da ne uzmem te 2000 jos koji mesec. Jer za nezaposlene mora da se produzava na svakih 6 meseci, sa onim uverenjem da nemas posao maltene.

mozes da je koristis sve dok ne istekne njena vaznost.
kad istekne neces moci da je produzis i onda ces morati da uzmes ovu za zaposlene, ali dok ti ne istekne ova za nezaposlene slobodno mozes da je koristis i dopunjujes.
 
19103.jpg

BAZEL POKLONIO
Vaduz ništa, Cirih ništa, Aarau ništa, Grasshopers ništa, Young Boys ništa... SAMO BAZEL

Evrobska unija demokracki pomaže Srbiju sa svojim mesnim izumima i tehnologijom.
Još 2009-te Bazel je poklonio Beogradžanima džaba trajvane, što bi zlobnici rekli - jevtinije nego da ga recikliraju.

E sad poklonu se u zube ne gleda ali BUS PLUS tek ovde ništa nije uložio a oće da napadaju putnike u poklonjenom...

ZNATE LI VI IZ BUUSPLUS-a ŠTA JE MORAL?
Bar majka da vam jednom pokazala kod komšinice ako ne može kod sebe...

- - - - - - - - - -

Imamo mi jednog gabaritnijeg forumaša tamo na poltici...
Istu logiku koristi iako trenutno živi u nekoj vukojebini u kojoj fali više od pola akseosara moderne civilizacije.
Ali je odlično upio trojansku liberalno-korupcionašku patku oko EU-bizmisovanja...
nešto tipa RANI KAPITALJIZAM - otmeš od slabijeg pa pobegneš pa naplatiš tamo nekom po tržišnoj vrednosti
staviš i kamere za svaki slučaj pošto ima oni lopovi

Tako je on pokupio 7 FIFA 365 kutijica za sličice koje Panini deli MALOJ DECI BESPLATNO
i sada našao da ih BUSPLUS prodaje preko kupoprodajnih sajtova ZA PARE
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top