Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:lol: Zato je najbolje kad si student i kad ti kazna zastareva posle 2 god, a l.k. ti se vodi na rodni grad koji je udaljeniji 150 km od Bg :mrgreen:
Preko 150 km, ne salju kazne, a kazna ti zastari :manikir:


Meni to ništa ne vredi, NS je 90km dalje a i negde sam čitala da sad šalju kazne svuda po Srbiji...

U životu sam se švercovala možda 2-3 puta, uvek sam imala studentsku povlasticu al' ***, u oktobru gubim pravo na nju jer punim 30 godina. Ne bi bila frka da zbog par obaveza ne moram da ostanem u BG do proleća, a zbog istih obaveza koristim prevoz skoro svakodnevno. Računala sam, budem li pošteno plaćala svaku kartu to će biti 4000 mesečno. :eek:

Mislim, jesam otegla fax i ne moram se voziti po povlašćenoj ceni ali šašavo je što Novi Sad gde se može preživeti i bez prevoza ima kategoriju građanska markica (gde je bitno samo da imaš prebivalište tamo), duplo skuplju od studentske ali opet isplativu ako se voziš svakodnevno, a takođe i dnevne karte - a Beograd nema, iako ovde praktično ne možeš bez prevoza.
 
Poslednja izmena:
lka srednjih godina,na rolerima,obicno sam vidjala u busu 83,pevao je pesme 80-ih
veceras ga videh u tramvaju 7...pevao je pesme mise kovaca...lepo bre peva.ali ni po ponasanju ni po izgledu nije ceo.
na stanici kod beogradjanke,preskoci stepenice tramvaja i doceka se na rolerima...pre toga se okrenuo prema nama i rekao 'hvala'
osecala sam se uplašeno:eek:
 
lka srednjih godina,na rolerima,obicno sam vidjala u busu 83,pevao je pesme 80-ih
veceras ga videh u tramvaju 7...pevao je pesme mise kovaca...lepo bre peva.ali ni po ponasanju ni po izgledu nije ceo.
na stanici kod beogradjanke,preskoci stepenice tramvaja i doceka se na rolerima...pre toga se okrenuo prema nama i rekao 'hvala'
osecala sam se uplašeno:eek:

Što si se uplašila?
Nisi imala kartu?:D
 
ne,bez zezanja.mene ludilo plasi.
sedela sam skroz napred.okrenuh se da vidim dal` je to onaj kog sam pre vidjala.stajao je na sred tramvaja,drzeci se za sipke.pevao je iz sveg glasa,a lice mu je bilo mumificirano.

p.s.inace kartu nikad nemam,pa ako me uvate,uvate
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top