Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobro nisi sa ovima vozio :lol:

image.axd
jeste da imam dosta godina,sala od piva i sedenja kao i celulita....ali ne patim zbog toga,i ladno bih se sa njima provozala u istom carevom odelu.viva freedom
meni bi bilo super,e sad okolini:roll:,pa u mene nek` ne gledaju
 
drzava je normalna koliko se mi normalno ponasamo !

a sto se tice prevoza opet
da bi autobus mogao da se upali i da prevozi putnike treba da ima goriva
da bi autobusi imali redovnu snabdevenost goriva neophodno je da na racunu GSP--a ima para
da bi gsp imao pare (dobar deo se obezbedjuje od prodaje karata -dnevnih, jednokratnih, mesecnih) TREBA DA SE PLATI KARTA !

da li svi koji "imaju jadnu platu"kad udju u pekaru ukradu hleb? sumnjam
isto tako logicno je ako se voze da treba da plate kartu...

nije Beograd duzan da finansira gsp u sveobuhvatnom budzetu to je valjda svim dusebrizncima jasno

PLATI KARTU BUDI NORMALAN GRADJANIN I VOZI SE GSP-om

p.s. te price bus plus je od ovog onog uvek ce biti i otkud vi znate da ja nisam suvlasnik BUSPLUSA i da se useravam od para?
to su glupe price koje se provlace cim neko uvede nesto novo kod nas a osnovna je reakcija nasih ljudi da se bune i nipodastavaju sve sto je novo



kad sam se raspisao vec da li se iko seca koliko je kostao mobilni telefon kada ga je MOBTEL uveo na trziste kao jedini operater?
-12000E je platio otac mog drugara
i tada je bila prica da nikad niko nece moci da priusti mobilni jer je TO samo za "novokomponovane" to je glup[ost to nece kod nas da opstane a gle danas svi imaju bar po jedan mobilni u kuci (minimum)

dakle nije karta skupa vec je draze nasem coveku da "zajebe drzavu" nego da se ponasa kao NORMALAN gradjanin, e to zalosno
 
dakle nije karta skupa vec je draze nasem coveku da "zajebe drzavu" nego da se ponasa kao NORMALAN gradjanin, e to zalosno

sa merakom :prstic:

sad bez sale , placam svaku kartu , cak i jednu stanicu da se vozim ... al sam se ranije 10 godina svercovala bez pardona
pa me sad malo blam ... al da su preskupe , jesu ... i nemoj da mi pricas o markici jer mi ne treba , nedam pare odjednom i slus
 
drzava je normalna koliko se mi normalno ponasamo !

a sto se tice prevoza opet
da bi autobus mogao da se upali i da prevozi putnike treba da ima goriva
da bi autobusi imali redovnu snabdevenost goriva neophodno je da na racunu GSP--a ima para
da bi gsp imao pare (dobar deo se obezbedjuje od prodaje karata -dnevnih, jednokratnih, mesecnih) TREBA DA SE PLATI KARTA !

da li svi koji "imaju jadnu platu"kad udju u pekaru ukradu hleb? sumnjam
isto tako logicno je ako se voze da treba da plate kartu...

nije Beograd duzan da finansira gsp u sveobuhvatnom budzetu to je valjda svim dusebrizncima jasno

PLATI KARTU BUDI NORMALAN GRADJANIN I VOZI SE GSP-om

p.s. te price bus plus je od ovog onog uvek ce biti i otkud vi znate da ja nisam suvlasnik BUSPLUSA i da se useravam od para?
to su glupe price koje se provlace cim neko uvede nesto novo kod nas a osnovna je reakcija nasih ljudi da se bune i nipodastavaju sve sto je novo



kad sam se raspisao vec da li se iko seca koliko je kostao mobilni telefon kada ga je MOBTEL uveo na trziste kao jedini operater?
-12000E je platio otac mog drugara
i tada je bila prica da nikad niko nece moci da priusti mobilni jer je TO samo za "novokomponovane" to je glup[ost to nece kod nas da opstane a gle danas svi imaju bar po jedan mobilni u kuci (minimum)

dakle nije karta skupa vec je draze nasem coveku da "zajebe drzavu" nego da se ponasa kao NORMALAN gradjanin, e to zalosno
ja se ponasam prenormalno al i dalje plata 20 000 i nema dalje price o finoci da se jede mora i za 2x karta eto rucka da se prezivi jedva
 
Чини ти се. ;)

Већ два дана ме уходе у 860,12 и 35. Данас ме избацили из 860 у Железнику,поред оних њива...

a cija je to firma uopste?
kako privatna firma moze da ikako saradjuje sa drzavom
onaj tamo prica o dzeparenju drzave. pa ako ne platis kartu, dzeparis onoga cija je firma izvesna apex solution technology
a s obzirom da je gazda iste najveci mestar sviju hulja, jasno je da je samo u igri presipanje iz supljeg u prazno, ja ne placam, oni potkradaju i tako u krug...

- - - - - - - - - -

ja se ponasam prenormalno al i dalje plata 20 000 i nema dalje price o finoci da se jede mora i za 2x karta eto rucka da se prezivi jedva

jednostavno, ne platis kartu :)
 
@yioim
Kada dobijem racun uz kartu , mozda cu se i prestati svercovati .... I ne kenjaj o normalnoj drzavi i gradjanima , nije normalno da privatna firma nekog mafijasa dere gradjane . To jedino ovde moze biti normalno u koloniji Srbistanu .

dobijes q... racun pa ja ni u Rimu za meterobus kartu nisam dobio racun a zamisli bilo kontrolora i samo "prego" i "gracie" i vozi se yioime uzduz i popreko. jesu li i tamo lopovi?
kada si za cuvenu "pantljicaru" dobio racun? NIKAD a za bus plus hoces?
kako to da kilo brasna kosta 70din a pogacica jadna od 70gr kosta 35din. opa vidi pekar LOPINA RADI ZA "ÖVE"

stvarno mi se ***** od vas koji necete da kazete "da mi smo smekeri i necemo da placamo vama seljacinama Beogradskim bus karte" nego da smisljate razloge ovo, ono, lopov, pravda, tajkun, njesra...

a svaki seljak da bi se docepao Beograda sigurno placa kartu u svom seljackom busu a ovde ga neko dere za kartu ma daj ne kenjanjajte vise nego placajte kartu i budite normalni gradjani Beograda.
ako vam se ne svidja ovde u Beogradu dovidjena i paljba odakle ste dosli niko vas nije zvao.
Beograd vas sve doceka rasirenih ruku a onda pljujete po njemu kako vas bre nije sramota?

- - - - - - - - - -

U svakom slucaju gradski prevoz moze da bude besplatan, ako ne ceo dan ili za sve linije onda po nekoj formuli.

ako ti finansiras gorivo sigurno ce biti besplatan :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top