Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Platine nemoj molim te ovde da (da prostiš) prdiš o 22 radna dana...
To je možda nekad tako bilo... I to je sada možda tako u državnim blejačkim institucijama. Koliko ljudi u Bg-u ima koji rade svakog dana. I šta, znači kad nije radni dan (od tih tvojih 22) ne sme da se izlazi iz kuće i vozi autobusom.
Nema šanse da je samo 22 dana
 
Poslednja izmena:
Platine nemoj molim te ovde da (da prostiš) prdiš o 22 radna dana...
To je možda nekad tako bilo... I to je sada možda tako u državnim blejačkim institucijama. Koliko ljudi u Bg-u ima koji rade svakog dana. I šta, znači kad nije radni dan (od tih tvojih 22) ne sme da se izlazi iz kuće i vozi autobusom.
Nema šanse da je samo 22 dana

Nisam hteo da reklamiram markicu za zaposlene kao najjeftinije resenje... ali matematika nalaze da to jeste tako.
 
72*2 = da bi se otislo i vratilo, pa puta 22 radna dana izadje 3168
Ali to je samo do posla i nazad i nigde vise. A tek ako neko sa dva prevoza ide... odmah je to preko 6000.
Plus ako ides negde...
matematika/nauka i praksa obicno nema veze jedno s drugim.
sin mi izadje iz kuce u 6,30 a vrati se s posla u najboljem slucaju oko 16h...stres na poslu (radi sa strankama),stres u prevozu zbog kasnjenja i guzvi u istom....radi 6 dana u nedelji...ne moze da se naspava,retko kad moze da da oduska sebi i da se vozi jos negde.

to je nasa praksa.molim ljude ako imaju drugaciju praksu da napisu ovde.

platine molim te-budi malo realniji...ili ti uopste ne zivis ovde ili se jednostavno sprdas sa nama?
 
pa ne do ti bog da zivis na 10ak km od centra, ne mili se tim ljudima ni da idu do grada radi drugih sadrzaja kupovina i izlazaka..lepo se bace pametni ljudi u svetu na voznju bajsa i dzabe je i zdravije i mogu vozacima praznih buseva pokazu srednji prs
new_middle_finger_emoticon_by_tailsfan97-d41d2xi.gif
:super:
i ridzama kazes upravo sam otkuco bus+ u busu koji se pokvario eno ga par stanica iza nemam nameru da ponovo kucam tiket
 
72,svi zaboravljate da postoji i 2 zona,i ITS2 gde su karte i do 450 din. :D

Za personalizovane (plastika sa slikom) vaze pravila prve zone svuda. Po meni, jos jedan plus za markicu. Cak moze da se pokaze dosta isplativo ako neko radi na crno, pa ako ima markicu za nezaposlene... Ne reklamiram neprijavljenost, ali cifre ne lazu.

- - - - - - - - - -

matematika/nauka i praksa obicno nema veze jedno s drugim.
sin mi izadje iz kuce u 6,30 a vrati se s posla u najboljem slucaju oko 16h...stres na poslu (radi sa strankama),stres u prevozu zbog kasnjenja i guzvi u istom....radi 6 dana u nedelji...ne moze da se naspava,retko kad moze da da oduska sebi i da se vozi jos negde.

to je nasa praksa.molim ljude ako imaju drugaciju praksu da napisu ovde.

platine molim te-budi malo realniji...ili ti uopste ne zivis ovde ili se jednostavno sprdas sa nama?

Nisam rekao da je to pravilo koje je stopostotno. Vazi za zaposlene u drzavnim firmama / institucijama. Zaposleni u privatnim firmama zaista tesko rade (i izdrzavaju drzavne zaposlene, penzionere, decu... sve nas ostale).
 
72,svi zaboravljate da postoji i 2 zona,i ITS2 gde su karte i do 450 din. :D
ja trebo radim na aerodromu menjam 4 prevoza put min sat i po..poslodavac naravno ne pominje to kao da podrazumeva da se sam snalazim ***** mu materina..i na salteru na zalenjaku trazim kartu..dok su jos bile..i ona mi kaze pa to je druga zona treba vam skuplja..ja reko jesam vas nesto pitao..jel mi vi placate kartu..njih dvoje se gledaju..mrsh u 3 lepe
 
Ona hoće da se ekonomski korisno ponaša.Kada se ljudi koji nisu Beograđani(nisu nikada izdvajali za samodoprinos, niti im se otima od platica za gradski budžet Beograda), a neki čak nisu ni državljani Srbije, besplatno prevoze i podjebavaju one koji plaćaju, može se i njoj.
 
А за бицикл се слажем, има 18'то брзинац на 12 рата без камате по 3216дин рата.А и здрав је , посебно за жене, затеже листове и глутеус максимус.
 
ja trebo radim na aerodromu menjam 4 prevoza put min sat i po..poslodavac naravno ne pominje to kao da podrazumeva da se sam snalazim ***** mu materina..i na salteru na zalenjaku trazim kartu..dok su jos bile..i ona mi kaze pa to je druga zona treba vam skuplja..ja reko jesam vas nesto pitao..jel mi vi placate kartu..njih dvoje se gledaju..mrsh u 3 lepe

E to sto naplacuju drugu zonu do aerodroma , samo ih cekam vec godinama :evil:
Kad idem uredno placam samo prvu zonu .
Jos sam pre lepo usnimila njhovu vlastitu mapu i tekst gde lepo kaze da druga zona pocinje od centra Surcina a do centra ima jos ohoooooj da se vozis
pritom skreces prema aerodromu i blizi je Bezanisjkoj kosi nego Surcinu .
To sto su oni prosirili nadleznost opstine Surcin do trecine Ledina nema nikakve veze sa zoniranjem koje nije nigde promenjeno ni tada ni sada .
Prema tome , mogu samo da im :bye:... u drugom slucaju idemo na sud , mene ne kosta a oni nek razmisle koliko ce kostati moj stres :andjeo: jer cu se jako iznervirati ako kontrolor potegne pitanje zoniranja :)
 
Za personalizovane (plastika sa slikom) vaze pravila prve zone svuda. Po meni, jos jedan plus za markicu. Cak moze da se pokaze dosta isplativo ako neko radi na crno, pa ako ima markicu za nezaposlene... Ne reklamiram neprijavljenost, ali cifre ne lazu.

- - - - - - - - - -



Nisam rekao da je to pravilo koje je stopostotno. Vazi za zaposlene u drzavnim firmama / institucijama. Zaposleni u privatnim firmama zaista tesko rade (i izdrzavaju drzavne zaposlene, penzionere, decu... sve nas ostale).

Ja stalno pričam u svoje ime...
Radim u privatnoj firmi (naravno "nezaposlena" sam) Imam JEDAN slobodan dan u nedelji (ako se to uopšte i može tako nazvati, kad se uzme u obzir da da bi prekosutra bila ceo dan slobodan, sutra moram da radim ceo dan)
Otkako sam se preselila, moram da menjam dve linije 51+ 56 (ili 52). Znači 6 dana u nedelji 4 karte, pa ti vidi. A nisam jedina sigurno.
Takođe, autobus se valjda ne koristi samo za kuća - poso - kuća relaciju.
 
Poslednja izmena:
Ja stalno pričam u svoje ime...
Radim u privatnoj firmi (naravno "nezaposlena" sam) Imam JEDAN slobodan dan u nedelji (ako se to uopšte i može tako nazvati, kad se uzme u obzir da da bi prekosutra bila ceo dan slobodan, sutra moram da radim ceo dan)
Otkako sam se preselila, moram da menjam dve linije 51+ 56 (ili 52). Znači 6 dana u nedelji 4 karte, pa ti vidi. A nisam jedina sigurno.
Takođe, autobus se valjda ne koristi samo za kuća - poso - kuća relaciju.

Naravno, to i kazem. Ako hoces da platis sve, isplati se cak i markica za zaposlene (u poredjenju sa placanjem svih karata jednu po jednu).

- - - - - - - - - -


http://www.planplus.rs/
...je odlican sajt sto se tice pitanja prevoza, gde je sta i tako to. A jos bolje je sto nisu strogo beogradski sajt, mapa je za celu Srbiju. A i pise sve na srpskom :aha2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top