Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Она 23,има огроман онај ручни мењач.од пола метра.

- - - - - - - - - -

Иначе,лепи су ови бусеви,један сигурно иде на 511. А било би лепо мало да побољшају ове 551,552,91,92...ту су најгоре шкљопоције.
 
Ma sve to busevi na isti fazon. Opste govoreci, ni meni se ne svidja taj nacin pravljenja prednjih farova - ali ja ne moram o tome da brinem. Glavno je da dobro osvetle put, da vozac barem oko toga ne brine i da svetla ne smetaju automobilima iz suprotnog smera.

Glavna preporuka - sto vise to bolje :)
 
Cujem da su zapretili da ako gradjani ne placaju prevoz
da ce smanjiti broj :roll:

Znaci - nikad im nije dosta :dash:

Skoro sam se par dana zaredom vozim razlicitim busevima i trolama i ulazila je kontrola skoro svaki put i svi su imali karte

Gradski prevoz koristim minimum pet dana nedeljno, po barem dva puta dnevno. I skoro uvek mi uđe kontrola jednom od ta 2x, to se ne desi otprilike samo devet od deset puta.
I da, svi imaju karte, ne pamtim kada sam prisustvovala konfliktu između putnika i kontrolora ili je neko izbačen iz autobusa.
 
Gradski prevoz koristim minimum pet dana nedeljno, po barem dva puta dnevno. I skoro uvek mi uđe kontrola jednom od ta 2x, to se ne desi otprilike samo devet od deset puta.
I da, svi imaju karte, ne pamtim kada sam prisustvovala konfliktu između putnika i kontrolora ili je neko izbačen iz autobusa.

Eto, sta se onda bune..a ni cene im nisu bas 'pristojne..72 din za jednu voznju..
a to sto se smrzavam u troli ili u busu duva - nema veze..

I kontrolori znaju da budu itekako bezobrazni (iako verujem da im nije lako)
 
A sirota 50ica i četresčetvorka? Gosn platine, nisam uspela da uslikam autobus, možda je balkantransport upućeniji. Linija 44 vozilo br. 704... Crveni - Slobin :p
Te linije su linije SP "Kosmaj", ovi autobusi su zglobni, a Kosmaj je čisti Solo pogon, nema mogućnost da garažira zglobna vozila tako da je jasno zašto nema novih na 44 i 50 :). Upućeniji vezano za šta ? gbr. 704?

- - - - - - - - - -

Na ovaj bus ste mislili ?
201303051316020.jpg

Autor: Petar535, www.balkantransport.info/forum
 
Баш ме чуди да онако слаба и нередовна 511 или 56 нису ћапиле ове нове.

Ja vala mislim da nema bolje linije u gradu nego što je 56ica

Te linije su linije SP "Kosmaj", ovi autobusi su zglobni, a Kosmaj je čisti Solo pogon, nema mogućnost da garažira zglobna vozila tako da je jasno zašto nema novih na 44 i 50 :). Upućeniji vezano za šta ? gbr. 704?

- - - - - - - - - -

Na ovaj bus ste mislili ?
201303051316020.jpg

Autor: Petar535, www.balkantransport.info/forum

Da. Eto sljuštila mu se demokratska plava i vidi se socijalistička crvena boja autobusa :lol:

Najveće kršine idu na toj liniji, liniji br 50 i 37
 
Ja vala mislim da nema bolje linije u gradu nego što je 56ica



Da. Eto sljuštila mu se demokratska plava i vidi se socijalistička crvena boja autobusa :lol:

Najveće kršine idu na toj liniji, liniji br 50 i 37

Па зато и кажем,увек најбољи бусеви иду на 56,17,511,88...а 37,добро им дадоше ове беле...оно пре било ужас...
 
Па зато и кажем,увек најбољи бусеви иду на 56,17,511,88...а 37,добро им дадоше ове беле...оно пре било ужас...

Oni su još gori krševi. Danas u gradu mi upala u oko trijessedmica vozilo br 262 KRŠ... Oni poklopci/vrata pozadi gde je motor lepršaju za autobusom...
Pod onim "nema bolje linije" mislila sam na to da je jako česta. A po pitanju kršina i tu dobro stoje, veruj mi. Ima ih dosta. Krševi uglavnom idu do 12 pre podne i od 7 popodne.

Pa evo kako su ranije izgledali, ako više volite tako da ih gledate :)
80519.jpg

Phototrans.eu

Da. To su ti socijalistički, kojim su se demokrate falile tako što su ih prefarbali. Ali ipak je socijalistička farba kvalitetnija :lol:
Kad je pravljen? Kad je farban? A kad je prefarban u demokratske boje? Koliko su "opstale"?
Nekad se sve pravilo da traje
 
Poslednja izmena:
Gradski prevoz koristim minimum pet dana nedeljno, po barem dva puta dnevno. I skoro uvek mi uđe kontrola jednom od ta 2x, to se ne desi otprilike samo devet od deset puta.
I da, svi imaju karte, ne pamtim kada sam prisustvovala konfliktu između putnika i kontrolora ili je neko izbačen iz autobusa.

Zato sto se putnici sami zapute ka vratima kad udju kontrolori,neki odmah izadju a neki krenu kroz bus i dodju do vrata i cekaju sledecu stanicu da izadju.
To sto nema konflikta je do toga. To stvara iluziju da svi imaju karte.
Uvek kad udje kontrola nastane to prmetanje po autobusu,uostalom i ja se tako vozim.
 
jako su me uplasili ovom merom pojacane kontrole,a narocito sto ce po njihovom ulasku biti `blokirani validatori`
plase mecku s reseto.pa i vrapci znaju da je njima cilj da ljudi sto vise ocitavaju svoje karte/plate prevoz....nije im cilj da pisu kazne,zato sto od nikog i ne mogu da naplate.
najvaznije od svega je da vrata nisu blokirana,i da iza nailazi drugi prevoz
i da su blokirana koja bi im bila vajda.
pare od sirotinje ne mogu da izvuku.

- - - - - - - - - -

Moze da bude.
Do sada promenjeno je:
linija 74 koja ide od Bezanijske kose pa sve do Mirijeva (umesto do Omladinskog stadiona)
uvedena je linija 25P koja od Kumodraza preko Bogoslovije i Mirijevskog bulevara (pomenuti je vecim delom na Karaburmi) ide u Mirijevo

Mozda ima jos promena, ja za ove znam. Kazu da ce broj vozila na linijama da zavisi od otkucavanja (to moze da bude mnogo veca promena od par linija).

- - - - - - - - - -



To je trebalo od pocetka da bude (takva najava je bila).

pa to su mogli da shvate i bez toga.
mirijevski bulevar ima veliki broj stambenih zgrada,svako ko je tu prosao mogao je doci na tu ideju.
 
Zato sto se putnici sami zapute ka vratima kad udju kontrolori,neki odmah izadju a neki krenu kroz bus i dodju do vrata i cekaju sledecu stanicu da izadju.
To sto nema konflikta je do toga. To stvara iluziju da svi imaju karte.
Uvek kad udje kontrola nastane to prmetanje po autobusu,uostalom i ja se tako vozim.

Ja to radim iako imam kartu. Vec danima mi ulaze na pretposlednjoj stanici kad treba da sidjem. I sad treba da trazim markicu u dzepu gde imam gomilu stvari, treba mi 5 minuta da nadjem markicu, a tu silazim. Nemam vremena za konduktere. Samo stanem na vrata i to je to.
 
Da. To su ti socijalistički, kojim su se demokrate falile tako što su ih prefarbali. Ali ipak je socijalistička farba kvalitetnija :lol:
Kad je pravljen? Kad je farban? A kad je prefarban u demokratske boje? Koliko su "opstale"?
Nekad se sve pravilo da traje

Ovaj model je Mercedes Benz O405, dok je 704 O405N2. Prefarban je verovatno 2006. godine kada se menjala kolor šema. Inače, ovi autobusi su uništeni, u svetu se ovi autobuse i dalje voze i mogu još da rade, naši su posekli Mercedes ostalo ih je svega desetak i to u pogonu "Kosmaj" svi su u katastrofalnom stanju, samo se čeka neki kvar da ih iseku sve. A sigurno su kvalitetniji nego Ikarbus.

Da pojasnim zašto nema novih u saobraćaju, vraćeni su u Ikarbus jer prokišnjavaju, da da prokišnjavaju dobro ste pročitali. Toliko o Ikarbusu i njima kao ozbiljnoj firmi!

- - - - - - - - - -

Da. To su ti socijalistički, kojim su se demokrate falile tako što su ih prefarbali. Ali ipak je socijalistička farba kvalitetnija :lol:
Kad je pravljen? Kad je farban? A kad je prefarban u demokratske boje? Koliko su "opstale"?
Nekad se sve pravilo da traje

Ovaj model je Mercedes Benz O405, dok je 704 O405N2. Prefarban je verovatno 2006. godine kada se menjala kolor šema. Inače, ovi autobusi su uništeni, u svetu se ovi autobuse i dalje voze i mogu još da rade, naši su posekli Mercedes ostalo ih je svega desetak i to u pogonu "Kosmaj" svi su u katastrofalnom stanju, samo se čeka neki kvar da ih iseku sve. A sigurno su kvalitetniji nego Ikarbus.

Da pojasnim zašto nema novih u saobraćaju, vraćeni su u Ikarbus jer prokišnjavaju, da da prokišnjavaju dobro ste pročitali. Toliko o Ikarbusu i njima kao ozbiljnoj firmi!
 
Sto se mene tice, kod putnika koji bi izasli samo ako ih se izbaci - zaustavis vozilo (na stanici) ugasis i cao. Pa ko duze izdrzi. 50-100-150 ljudi koji imaju kartu ili 1 koji nema i nece da izadje (a vidi se da je besan, nije onaj koji zaista nema).
 
Sto se mene tice, kod putnika koji bi izasli samo ako ih se izbaci - zaustavis vozilo (na stanici) ugasis i cao. Pa ko duze izdrzi. 50-100-150 ljudi koji imaju kartu ili 1 koji nema i nece da izadje (a vidi se da je besan, nije onaj koji zaista nema).

Ma da pa ja da kasnim na pos'o.
Tako nas jednom istovario iz 56ice. Lik nema kartu ovi iz bus+a mu kažu da izađe ili da dokumenta, on neće. Oni kažu šoferu da ugasi autobus i da čeka da stignu komunalci. :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top