qrva ili drolja?

Pa po nekom mom misljenju ***** je mnogo gore nego drolja-***** je bas ona zena koja prodaje ljubav,znaci prostiutka,prevedno u ulcni zargon *****,a drolja je ona zena koja daje svima,koja nema moralnih principa,koja je bila sa svima.
Negde sam cula da je u tome razlika ove dve reci,jer je i mene to svojevremeno zanimalo.
 
Emily_Bg:
Pa po nekom mom misljenju ***** je mnogo gore nego drolja-***** je bas ona zena koja prodaje ljubav,znaci prostiutka,prevedno u ulcni zargon *****,a drolja je ona zena koja daje svima,koja nema moralnih principa,koja je bila sa svima.
Negde sam cula da je u tome razlika ove dve reci,jer je i mene to svojevremeno zanimalo.
znam ja koja je razlika izmedju njih. ali da li je chasnije davati se radi uzivanja ili radi novca? sto moze i ovako da se protumachi: jedna moze da ima muza decu..porodicu i da se daje svima radi uzivanja, dok ova druga moze da ima isto tako porodicu i da prodaje svoje telo da bi ih prehranila...e vidis gde je zachkoljica? :lol:
 
To je izgleda , jedno od vecitih pitanja , a da su bez konacnog odgovora . Tj. svako daje po nekakvom svom vidjenju i iskustvu .

Nesto kao i ono pitanje :

Kakva je razlika izmedju Qrve i Qrvestije ? Pa , one druge su - vestije ... :D

A za "Sladzino telefonanisanje ..." poslusajte i ovde - u direktu :

http://forum.krstarica.com/threads/122747

Tu ima i "Cenovnik kod jedne Old & Lady...". :idea:

Uzivajte kod nekoga ko je "niciji i svaciji":

".....Imo sam prijatelje juce,
a danas izbegavanja,
neka se deca na meni uce,
jos jedna cigareta pre spavanja..." :lol: :lol: :lol:
 
A sto se ne bi kresnula sa svima ako joj to pricinjava zadovoljstvo? A sta je sa muskarcima koji spavaju sa svakom na koju naidju? Njihovu cast tu niko ne dovodi u pitanje... Mislim, ok je tucati se sa svima, ukoliko se ne ponizavas na neke druge nacine... sacuvati neki nivo, mislim... Tucati se za pare je gore nego radi zadovoljstva, mislim.
 
La Flaca:
A sto se ne bi kresnula sa svima ako joj to pricinjava zadovoljstvo? A sta je sa muskarcima koji spavaju sa svakom na koju naidju? Njihovu cast tu niko ne dovodi u pitanje... Mislim, ok je tucati se sa svima, ukoliko se ne ponizavas na neke druge nacine... sacuvati neki nivo, mislim... Tucati se za pare je gore nego radi zadovoljstva, mislim.


U pravu si ... ali drolje nemaju nivo .. u tome je problem.
 
La Flaca:
A sto se ne bi kresnula sa svima ako joj to pricinjava zadovoljstvo? A sta je sa muskarcima koji spavaju sa svakom na koju naidju? Njihovu cast tu niko ne dovodi u pitanje... Mislim, ok je tucati se sa svima, ukoliko se ne ponizavas na neke druge nacine... sacuvati neki nivo, mislim... Tucati se za pare je gore nego radi zadovoljstva, mislim.
Cast ne ali ZDRAVLJE da :wink:
 
W.A.S.P.:
ja mislim da je drolja gore, kao sto rekose ljudi iznad k.u.r.v.a. radi za pare (u vecini slucajeva muka je naterala) a drolja je ono ljigavo, bezstidno....

Slazem se. Drolja je vise pogrdan izraz. U principu nema razlike izmedju ***** i prostitutke. Bestidnost je vezana za sva tri pojma, s obzirom da je ona neoophodna da bi se time mogle baviti. Muskarci ***** se zovu bukvalno tako muske *****. Najlepse ***** sam videla u Parizu prolazeci cuvenom Buljonskom sumom, na putu do sestre.
 

Back
Top