Internet Explorer 7...problem!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Internet Explorer 7...problem!

Zainteresovan član pumma (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Internet Explorer 7...problem!

ne znam koji me đavo tero, ali od skora su počeli na Yahoo naveliko da reklamiraju ovu verziju Explorera, i danas sam ga skinuo i instalirao...ali ne radi, tj. kad ga otvorim, ne mogu da odem ni na jednu stranicu, jer stalno piše Connecting i ništa se ne dešava, a pritom mi je konekcija uredu.Zanima me, da li još neko ima ovo iskustvo i šta učiniti da proradi?
    Ili ako može neko da mi kaže jel može da se IE7 otkloni bez posledica, jer kad hoću da ga otklonim, stalno me upozorava da možda posle neće lepo da radi net, ili tako nešto....a otklonio bih ga, da vratim IE6...hvala za odgovore...

Primećen član Desecration Smile (avatar)
    Učlanjen
    09.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Internet Explorer 7...problem!

Veoma čudan problem...? Ja imam IE7 i sve je u redu sa surferske tačke gledišta, sem grozne činjenice da ne prepoznaje linkove na slikama tzv. image maps.

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Citat Original postavio pumma
    ne znam koji me đavo tero, ali od skora su počeli na Yahoo naveliko da reklamiraju ovu verziju Explorera, i danas sam ga skinuo i instalirao...ali ne radi, tj. kad ga otvorim, ne mogu da odem ni na jednu stranicu, jer stalno piše Connecting i ništa se ne dešava, a pritom mi je konekcija uredu.Zanima me, da li još neko ima ovo iskustvo i šta učiniti da proradi?
    Ili ako može neko da mi kaže jel može da se IE7 otkloni bez posledica, jer kad hoću da ga otklonim, stalno me upozorava da možda posle neće lepo da radi net, ili tako nešto....a otklonio bih ga, da vratim IE6...hvala za odgovore...
    Pa možda treba da ti se podesi neki detalj u konekciji ili proxy da bi mogao da koristiš IE jer mnogi naši provajderi rade kroz proxy adrese , za primer je borba irc krstarice protiv proxy-ja: malo po malo pa budu banovani provajderi : SBB , ADSL-a itd. da sada ne nabrajam jer koriste proxy za net . Proxy inače ubrzava surfovanje po netu otvaranje stranica brži upload ponekada, ali je gadno jer ga spameri koriste za spamovanje , hakeri i krakeri za širenje trojanaca virusa itd.
    Inače moj savet je da pređeš na Mozzila Firefox.

Učlanjen
    26.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

pa i prešo sam na Firefox, ali mi je mnogo bolji IE...pa zato pitam kako da instaliram ponovo IE 6???jer kad hoću da otklonim IE 7, stalno me upozorava da možda posle neće lepo da radi net, ili tako nešto...

Aktivan član
    Učlanjen
    28.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Koliko sam dobro razumeo ti zelish da obrishesh iz system-a verziju 7, ali plashish se da li ce raditi stara verzija 6, ako ne radi, kako bi onda mogao da je obrishesh i ponovo instalirash, jel tako.

Pa to je vrlo prosto: u Control Panel-u, u kartici za Add or Remove Programs, izaberesh Add/Remove Windows Components, pronadjesh IE i obrishi ga. Zatim ga ponovo instaliraj i to je sve. Moj ti je savet da kada obrishesh IE, nakon toga restartujesh rachunar, pa tek onda krenesh ponovo da ga instalirash.

Učlanjen
    26.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

problem je rešen....hvala svima na odgovorima...pozdrav!

Iskusan Torrente-BG (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

A i koji ce ti IE7,ja ni 6 ne koristim.Jadnicko je vec zakrzljao od neupotrebljavanja

Slične teme

1. Problem kada isklucim Internet Explorer...
    Autor gorki3 u forumu Internet
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.03.2009., 23:26
  2. Internet Explorer problem (web page expired)
    Autor marijano u forumu Programiranje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 05.11.2008., 17:22
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 12.03.2007., 18:08
  4. Problem sa Internet explorer-om i verovatno virusom u njemu!
    Autor nenadk15 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19.02.2005., 22:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •