Neverwinter Nights 2

polarnimeda

Iskusan
Poruka
5.266
Jel neko igrao ovo?! Kakva je? Tj tera li, posto sam citao da je dobra, ali.... Gledao sam sys. requiements- trazi 512 DDR, 2.5Ghz i MINIMUM GeForce 6600!!!??!!!!? A grafiku su ocenili sa 7/10 i manje!! Jeste da mi i nije mnogo bitna, ali za komp koji trazi, trebala bi da bude.... Ma, ne znam ni ja!!
 
hmm najveca ironija sto je tommy bio u prvu nw2 je fantasticna igra...
od gothica3 je bolja sto puta(mada po meni to nije tesko bilo postici)
nasmesnije od svega sto ne pise koji su minimalni zahtevi za igranje igrice ali meni lepo ide na2.800gh 1gb-rama i gf6600td na medium detaljima

nisam bas puno igro ali grafika je zaista za pohvvalu kamera je malo zeznuta ali sto se tice kreiranja lika i mogucnosti izbor je zaizsta neverovatan imate7 ili 8 klasa mislim(patuljke,ljude,orkove,gnomove,elfove,poluelfove,halfinge i jos neku rasu neznam joj jos ime..)
te klase se jos dele npr.(patuljaka ima jos 3podvrste itd...)zatim slede clase kojih ima krsa podklase kasnije kad je otkljucate pa onda skilovi pripadnost....ma haos meni je trebalo oko1h da sve procitam i da se odlucim...igra je radjena prema najnoviljim pravilima dungeos and dragons...prica u igri za sada izgleda odlicno...
pravi hit,fantasticna atmosfera i grafika...

VAZNO -izaso je pach1.2 i mislim da je oko 87mb mene zanima da li pach radi sa mojom igricom koja nije khm...(znate sta mislim)meni je slab net pa ako je neko nabavio igricu da me obavesti da li vredi skidat pach...?i da li se pojavio negde cra* khm.... ako je upste potreban za 1.2verziju??

puno pozdrava
 
evo vam nesto o zahtehnosti(ako smem reci prema ovom i nije tolko zahtevno)

This is off the forums on the official website:

Recommended:
- 3 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor
- 1GB System Ram
- ATI Radeon X800 series, NVIDIA GeForce 6800 series or higher video card

Minimum System Requirements:
- Windows XP
- 512MB System RAM
- 2 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor
- 128MB Direct3D compatible video card with DirectX 9.0c compatible driver
- CD-ROM or DVD-ROM drive
- 4.6GB free hard disk space
- DirectX 9.0c (included)
- DirectX 8.1 compatible sound card
- Microsoft .NET 2.0 Framework for toolset (included)
- Broadband connection for multiplayer online play
- Keyboard, Mouse

Supported Video Cards:
- ATI Radeon X1900 series
- ATI Radeon X1800 series
- ATI Radeon X1600 series
- ATI Radeon X1300 series
- ATI Radeon X850 series
- ATI Radeon X800 series
- ATI Radeon X700 series
- ATI Radeon X600 series
- ATI Radeon X300 series
- ATI Radeon 9800 series
- ATI Radeon 9600 series
- ATI Radeon 9500 series
- NVIDIA GeForce 7900 series
- NVIDIA GeForce 7800 series
- NVIDIA GeForce 7600 series
- NVIDIA GeForce 7300 series
- NVIDIA GeForce 6800 series
- NVIDIA GeForce 6600 series
- NVIDIA GeForce 6500 series
- NVIDIA GeForce 6200 series
- NVIDIA GeForce 6100 series
- NVIDIA GeForce FX 5900 series
- NVIDIA GeForce FX 5700 series
- NVIDIA GeForce FX 5600 series
- NVIDIA GeForce FX 5500 series
 
@one-sise-sto-igraju :)
To sa kolibicom i druzinom u neverwinteru- pa to je ista fora kao u prvom delu!! :D
Kako ti se cini igra? I radi li tecno?[/QUOTE]

nije isti fazon ko u nw1 jel unw2 likove mozes ostaviti u kafani jedino kad udjes u nju inace tokom igre nemoguc ih je oterati nema opcija za to ko nw1 takodje dugo vremena sam mislio da je nemoce otarasiti pomagaca jel jedno dobrih 6h dok nenadjete tu specijalnu -(u obicnim krcmama ne mozete ostavit nikog)-krcmu ih nemozete odbaciti a konacno kad nadjete mesto gde ih mozete odbaciti to necete uraditi jel vam pomagaci trebaju za specijalne questove koje mozete resiti samo ako su oni sa vama...zeznuto ali istinito...

takodje igra je super sasvim lepo mi ide nema seckanja mislim da mogu igrati i ljudi sa slabijim masinama,takodje je super sto nisam naiso na bugove sa obzirom na predhodne igre i velicinu igre ovo je lepo uradjeno...
malo mi smeta npr. sto se ne moze svugde ulaziti ko u nw1 na primer u neverwiter gradu koji je relativno velik ne mozete upadati u kuce i pljackati ko u nw1 ima smo par mesta gde mozete uci i to ako dobijete u questu sto je po meni glupavo takodje mape nisu velike ali zato ih ima krsa+dungeni...fazon je ko u temle of elemental evil(ko zna sta je ovo shvatice)prica igre je zasad fantasticna...
za ovu igru morate da znate engleski ne ono 100% ali cete se teze snaci ako ne razumete posto ima dosta price i citanja...
cudi me sto niko ne igra ovu igru osim mene na forumu?!
igra vredi probajte je,mislim da ce biti 1.rpg godine...
 

Back
Top