Test opste kulture

Ne razumem, hoces da varas :) Ili trazis primer, cisto da bi znao sta da ocekujes...Ako je ovo drugo, mogu ti poslati jedan, a ako je prvo, savetujem ti da odustanes od pokusaja i ne dajes sebi lazne nade, kultura se ne moze lazirati, zato se ti testovi i prave :D
 
Takvi testovi uz postavljeno pitanje nude i odgovore koje treba zaokružiti,znači ništa strašno.Pitanja su jednostavna,i podrazumeva se da bi svako ,ko je iole obrazovan,trebalo lako da ih reši,znači nešto što se predpostavlja da svako zna odgovor.
Moj ti je savet ne juri da pronađeš neki test,i nemoj specijalno da se pripremaš,izađi na testiranje,budi smiren,staložen i razmišljaj.Evo ti primera:zamisli da učestvuješ u kvizu Milioner,imaš pitanje i ponuđene odgovore.Srećno.
 
ljudi,bre,pa znam dobro sta je test opste kult. i ne planiram da varam.mislim,tu ima beskonacno pitanja,cemu spremanje,nego sam mislio malo da resavam,cisto radi mentalne kondicije pre nego odem na pravi test.Hvala na odg.,snaci cu se...
 
zato što su glupava poneka pitanja - treba čisto da vidiš, reda radi....ima sasvim nesuvislih ppitanja, a ja bogami našla i greške u testovima koji su se u poslednjih 10 godina davali na filozofskom...dve ili tri, mahom se tiču sprskog jezika ili književnosti (šta sam drugo mogla da znam :lol: )
 

Back
Top