ZLATIBOR I ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

domacin_uzice

Domaćin
Poruka
3.645
Presvega dobar dan. Napravljena je tema iz razloga da potvrdimo da taj veci broj ljudi provodi svoje slobodno vreme tacnije odmor bas na ovoj prelepoj planin. Dakle da li dolazite za svoje odmore na Zlatibor, i koji je to period leto, zima... Pisite o svemu. Pozdrav :confused: :confused: :confused:
 
Leti obicno svratim kad idem na more ili kad se vracam , ponekad i prespavam u PALISADU ... ali nije to za nas mlade i lude ...nama je potreban provod , ono je za penzose dushu dalo .... inace najvise u secanju mi je palacinkarnica ZLATIBOR ...ako dodjete nemojte slucajno da je zaobidjete ...palacinke su keva :)))))

Oni koji su gladni i ne znaju sta ce za dorucak kad su na Zlatiboru , samo svratite do pijace ... ja se uvek tamo najedem posto ti svi nude da probash prshut , kobasice i sir ....na vama je samo hleba da ponesete ....

PRIJATNO !!!
 
pajamaca:
svake zime nekoliko godina u nazad...
nisam oduševljena, ali je sjajno za decu.
(za malu decu)
konaci su zakon:)
Da sjajno je za malu decu njima je gore provod odlican( sneg, sankanje, grudvanje, pa mozda i koja ljubav se desi gore ), ali isto toliko koliko je njima dobro dobro je i mladjim pa kako njima tako i svakom durgom bracnom paru koji dodje na ovu planinu radi odmora. DA slazem se sa tim da su konaci zako..hmm..zanimljivo.. pozdrav svima..
 
šta se čudiš?
konaci mi se dopadaju, jer se osećam kao da sam u svojoj vikendici!
potpuno sami, nema niko da ti duiše za vratom, kompletan komfor!
pa šta bi radila sa dvoje dece po ceo dan na snegu, ili u zagušljivim kafanama?
lepo odemo u app, klopamo, crtamo, gledamo crtaće,
igraju se u dvorištu iza kuće, opet posle na skijanje...
palačinke za večeru...
uvek idemo nas dve porodice sa 4 dece.
sjajno se provodimo!
ja volim da skijam, i bila sam po evropskim centrima,
vodiću i decu kad stasaju za to..
ali za sad..zlatibor mi je no1
mada...imam predlog za kranjsku goru ove zime...
videćemo.
još uvek vaga preteže ka zlatiboru, iako je cena ista!!!
 
ovo
cgreda5-1.jpg

na zlatiboru nema :)
 
Da svakako si upravu Durmitor je prelep naravno. Mislim da i zlatibor je taki samo sto ga kvari naselje sada na zlatiboru kucu pravi svako a nekada niko nije mogao mnogo je se prosirio upravu si. Ima prelepih drugih planina npr. Mokra Gora sada pocinje da bude veoma predivno mesto. Gospodin kusturica zabranio gradnju i to je to...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top