Pegla

Uzmi soli, obicne kuhinjske pet -sest kasika i to rasporedi po listu novina (crno -belih) kao sto su novosti i sl.
Dobro zagrej peglu i pritiskaj po toj soli kao da peglas. Sigurno ces uspeti to je stari provereni recept.
 
Da medjutim na pola posla pozovi vatrogasce. Zasto da ti se nebi skorz zapalila kucica ili sta gde vec zivis. A pritove dodaj nekoga ako ima kamericu ili digitalni sve to da snima i slika pa postavi slike ili video ovde ili na sajtu zajebavanje.com
He he he he he zanimljivog li naroda
 
Pa ima neki šit da se kupi, ne znam gde, valjda na nekoj pijaci, potraži. Baš je dobro, u obliku labela. Pegla se zagreje i samo pređeš time, ono se istopi, spremiš krpu i prebrišeš, ništa ne ostane.
 
:(A ja se bash ponadao da je opet neqa prozivqa-tema o zeni kojoj smeta shto se automatski po njoj,kod mnogih mushqaraca smatra da je peglanje zenski posao shto ukazuje shovinizam bla,bla,bla,bla.......
Ne mogu ti pomotji....meni mama qao malom niqad nije davala da peglam.:(
 
Lexa:
Pa ima neki šit da se kupi, ne znam gde, valjda na nekoj pijaci, potraži. Baš je dobro, u obliku labela. Pegla se zagreje i samo pređeš time, ono se istopi, spremiš krpu i prebrišeš, ništa ne ostane.
U bre Lexo al si ti informisana! :lol:

teddy.gif
 
Lexa:
Ma sve ja znam, samo pitaj :lol:
Evo nešto sa googla: "Peglu mozete ocistiti ako krpu natopite sa esencijom potrljate po pegli i ostavite da stoji desetak minuta i onda ponovo obrisete"
Eto, šta ti je informisan i vispren čovek !!!
Ova Lexa ni u klozetu ne bi ostala gladna, koliko je sposobna !!! :lol:
 
Ne samo kućne hemije. Sirće bi moglo da dovede i do nakrota frizerskih radnji, samo ako se pročuje naredna primena sirćeta:

Natopite kožu glave sirćetom. Sačekate da odstoji. Potom s lakoćom i bez velikog bola počupate kosu i uštedite novac za šišanje.

Tako su nekad "šišali" cigančiće.
 

Back
Top