Savetnica i Chernobill

malo je stvar zakukuljena... vidis malopre se tu pricalo o nekim kulerima. E vidis kriger radi sa kompjuterima, pa sam htela i ja jedan, al to nece da mi da, a bas mi je neophodan. Tako da se tu ustvari vodi polemika izmedju krigera i mene oko tog kulera i slicno... znas? :oops:
 
Savetnica:
malo je stvar zakukuljena... vidis malopre se tu pricalo o nekim kulerima. E vidis kriger radi sa kompjuterima, pa sam htela i ja jedan, al to nece da mi da, a bas mi je neophodan. Tako da se tu ustvari vodi polemika izmedju krigera i mene oko tog kulera i slicno... znas? :oops:


ih simbolike...

meni su vase slatke svadje vise licile na ljubavne izjave nego ..... ne znam chatovanje jedan na jedan? :wink: :lol: :lol:
 
anakin:
Savetnica:
malo je stvar zakukuljena... vidis malopre se tu pricalo o nekim kulerima. E vidis kriger radi sa kompjuterima, pa sam htela i ja jedan, al to nece da mi da, a bas mi je neophodan. Tako da se tu ustvari vodi polemika izmedju krigera i mene oko tog kulera i slicno... znas? :oops:


ih simbolike...

meni su vase slatke svadje vise licile na ljubavne izjave nego ..... ne znam chatovanje jedan na jedan? :wink: :lol: :lol:
ma jok! ja pokusavam da se uvalim za onaj kuler i da kumujem cherniju:)
 
d1:
anakin:
evo vam brate tema pa ovde chatujte!

dragi moderatori, s obzirom da ste pustili Dell Boya i Strumpfetu onomad, sto ne biste i ovo?

a vas dvoje bre!! pa bas po svim temama a?? :twisted:
agreed sto se mene tice
Pogledaj ti ove "teme". Na Forumu, na ovom podforumu, regularno stoji tema "Savetnica i Chernobill" :shock: Dobrocudni d1, novoimenovani moderator, pustice gorepomenute novajlije da igraju jedan - na - jedan, a publika ce da gleda i da uziva u njihovim izlivima ljubavi. Ulaz: besplatan!

Sad ti meni, d1, reci - je li mjesto ovom topicu na ovom podforumu? Ako jeste, zasto jeste?

Ko zna sta je FORUM, a jos i obavlja funkciju moderatora na istom, mogao bi reci onima koji otvaraju ovakve "teme" sledece: Pricaonica, prva desno od Foruma. I svi Strumfovi u jednu sobu da se siti ispricaju!

Al' se zato revnosno obavljaju poslovi zakljucavanja tema na kojima se o necemu diskutuje i na kojima Margott, onako usput, vrisne KUCHKO...Iksic se nacrta i oboji u crveno, brze bolje. E Foruma i govana...
 
Mars Blackmon:
d1:
anakin:
evo vam brate tema pa ovde chatujte!

dragi moderatori, s obzirom da ste pustili Dell Boya i Strumpfetu onomad, sto ne biste i ovo?

a vas dvoje bre!! pa bas po svim temama a?? :twisted:
agreed sto se mene tice
Pogledaj ti ove "teme". Na Forumu, na ovom podforumu, regularno stoji tema "Savetnica i Chernobill" :shock: Dobrocudni d1, novoimenovani moderator, pustice gorepomenute novajlije da igraju jedan - na - jedan, a publika ce da gleda i da uziva u njihovim izlivima ljubavi. Ulaz: besplatan!

Sad ti meni, d1, reci - je li mjesto ovom topicu na ovom podforumu? Ako jeste, zasto jeste?

Ko zna sta je FORUM, a jos je i obavlja funkciju moderatora na istom, mogao bi reci onima koji otvaraju ovakve "teme" sledece: Pricaonica, prva desno od Foruma. I svi Strumfovi u jednu sobu da se siti ispricaju!

Al' se zato revnosno obavljaju poslovi zakljucavanja tema na kojima se o necemu diskutuje i na kojima Margott, onako usput, vrisne KUCHKO...Iksic se nacrta i oboji u crveno, brze bolje. E Foruma i govana...



E ja predlazem da se otvori novi forum sa nazivom "Psovke, negativna energija i vadjenje ociju" pa ce valjda onda svi da nadju svoje mesto i da napokon budu zadovoljni :?: Ili mozda da se zove "Smecara" pa da se istresa kako ko stigne :x :cry:
 
Nesi:
E ja predlazem da se otvori novi forum sa nazivom "Psovke, negativna energija i vadjenje ociju" pa ce valjda onda svi da nadju svoje mesto i da napokon budu zadovoljni :?: Ili mozda da se zove "Smecara" pa da se istresa kako ko stigne :x :cry:
Vezano za Smecaru, licno bih mogao da istresem pun kontejner epiteta (necu reci ni uvreda, ni psovki) koje sam "zaradio" sto od moderatora sto od njihovih poltrona...Pritom, tvrdim, ruznu rijec, ni prije ni poslije toga, nikome nisam rekao! Vidis Nesi, niko tada nije ni opomenuo "toga nekoga", niti mu je obrisao post, niti zakljucao topic. Da ostavimo po strani koliko to mene tangira...
Dakle, jedino su moderatori Zakonom zasticene zivotinje. Figurativno receno.
 
Mars Blackmon:
Nesi:
E ja predlazem da se otvori novi forum sa nazivom "Psovke, negativna energija i vadjenje ociju" pa ce valjda onda svi da nadju svoje mesto i da napokon budu zadovoljni :?: Ili mozda da se zove "Smecara" pa da se istresa kako ko stigne :x :cry:
Vezano za Smecaru, licno bih mogao da istresem pun kontejner epiteta (necu reci ni uvreda, ni psovki) koje sam "zaradio" sto od moderatora sto od njihovih poltrona...Pritom, tvrdim, ruznu rijec, ni prije ni poslije toga, nikome nisam rekao! Vidis Nesi, niko tada nije ni opomenuo "toga nekoga", niti mu je obrisao post, niti zakljucao topic. Da ostavimo po strani koliko to mene tangira...
Dakle, jedino su moderatori Zakonom zasticene zivotinje. Figurativno receno.


jeste.
dupli standardi. slazemo se.

ali, da. jesam otvorila ovu temu jer mislim da je mozda ovo neki nacin da se ti glupi chatovi i udaljavanje od teme svedu bar na jednu temu. meni to nije zanimljivo da citam.
a to nije moj posao!!! (da se borim sa tim)
odreagovala sam ovako jer mi prosto smeta. ako sam vec ovde, zelim da diskutujem na temu koju sam odabrala. a ne da citam metre chata :twisted:
 
Mars Blackmon:
d1:
anakin:
evo vam brate tema pa ovde chatujte!

dragi moderatori, s obzirom da ste pustili Dell Boya i Strumpfetu onomad, sto ne biste i ovo?

a vas dvoje bre!! pa bas po svim temama a?? :twisted:
agreed sto se mene tice
Pogledaj ti ove "teme". Na Forumu, na ovom podforumu, regularno stoji tema "Savetnica i Chernobill" :shock: Dobrocudni d1, novoimenovani moderator, pustice gorepomenute novajlije da igraju jedan - na - jedan, a publika ce da gleda i da uziva u njihovim izlivima ljubavi. Ulaz: besplatan!

Sad ti meni, d1, reci - je li mjesto ovom topicu na ovom podforumu? Ako jeste, zasto jeste?

Ko zna sta je FORUM, a jos i obavlja funkciju moderatora na istom, mogao bi reci onima koji otvaraju ovakve "teme" sledece: Pricaonica, prva desno od Foruma. I svi Strumfovi u jednu sobu da se siti ispricaju!

Al' se zato revnosno obavljaju poslovi zakljucavanja tema na kojima se o necemu diskutuje i na kojima Margott, onako usput, vrisne KUCHKO...Iksic se nacrta i oboji u crveno, brze bolje. E Foruma i govana...
apsolutno se slazem da ovoj temi NIJE mesto na LJiS-u, vec na svastari, ali nazalost ja njih dvoje ne mogu da nateram da se prebace tamo (iako sam pokusao prebacivanjem teme "dodjite na moje pusto ostrvo:)))))))" pre 2 dana).
U poslednjih par dana, svaku temu koju je moguce spasiti cepam na dva dela, jedan sa temom i odgovorima na nju i drugi sa chatom gore pomenutih dvoje uz cesto krigera i anakin. Ukoliko ce tema sa njihovim imenima (koja na zalost izgleda da mora da bude bas) na ovom podforumu da im da dovoljno prostora za njihovo chatovanje, i da ih odvrati od unistavanja drugih tema ja smatram ovako nesto opravdanim. Svaka druga tema gde se "raspricaju" ce biti ociscena njihovih razgovora 1-1 ili 4-4.
Onakva situacija koja je postojala pre neki dan je neprihvatljiva, i trudim se (uz saradnju sa ostalim moderatorima LJiS-a) da stvari uvedemo u red.

Sto se tice Margott, licno nisam za zakljucavanje tih tema gde se ona vulgarno i nepristojno izrazava vec za editovanje njenih poruka u cilju brisanja vulgarnosti u istim.

pozzz
 
d1:
Sto se tice Margott, licno nisam za zakljucavanje tih tema gde se ona vulgarno i nepristojno izrazava vec za editovanje njenih poruka u cilju brisanja vulgarnosti u istim.

pozzz

Onda josh jedno pitanje za moderatore:

Da li cenzura podrazumeva to da vam je "k.u.r.a.c." isto neukusan kao onaj u kratjoj formi ili ti "q.r.a.c." (bitna je sustina*) ili je bitno odstraniti "k.u.r.a.c." dok u isto vreme ovaj drugi "q.r.a.c." moze da ostane (bitna je forma**)?

Mozete da pokazete i na primeru ovog post-a - pozivam Gazdaricu kao ultimativni autoritet. Dakle ako mi Gazdarica ne dira "k.u.r.a.c." blagodarim na necenzurisanju. Ako se ihvati i za "k.u.r.a.c." i "q.r.a.c." znamo da je bitna sustina. U tretjem sluchaju vazna joj je forma da ne kazem oblik.

Dakle, Gazdarice evo ti _ K U R A C _&_ Q R A C _ pa odradi radnju...

* mali yebe pa rastura
** velik a kriv **** pa nije ni za ****
 

Back
Top