Savetnica i Chernobill
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Savetnica i Chernobill

anakin
    Guest

Podrazumevano Savetnica i Chernobill

evo vam brate tema pa ovde chatujte!

dragi moderatori, s obzirom da ste pustili Dell Boya i Strumpfetu onomad, sto ne biste i ovo?

a vas dvoje bre!! pa bas po svim temama a??

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.12.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Savetnica i Chernobill

Citat Original postavio anakin

dragi moderatori, s obzirom da ste pustili Dell Boya i Strumpfetu onomad, sto ne biste i ovo?

Anakin mi te volimo

anakin
    Guest

Citat Original postavio kriger

Anakin mi te volimo

i ja vas!!!

ali ostajem pri tome da ljubavne izjave ipak treba da ostanu makar u okviru jedne teme (moj problem je sto sam slepica pa nisam videla Kutak na vreme :? ).

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

o kakvoj ti ljubavi to pricas??? Pogresno si ti to procenila draga moja. Sad cu da ti sapnem o cemu se u stvari radi, ali diskrecija mora biti zagarantovana!!!

anakin
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Savetnica
    o kakvoj ti ljubavi to pricas??? Pogresno si ti to procenila draga moja. Sad cu da ti sapnem o cemu se u stvari radi, ali diskrecija mora biti zagarantovana!!!

da cujem da cujem da cujem!!!

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Ocu i ja

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

malo je stvar zakukuljena... vidis malopre se tu pricalo o nekim kulerima. E vidis kriger radi sa kompjuterima, pa sam htela i ja jedan, al to nece da mi da, a bas mi je neophodan. Tako da se tu ustvari vodi polemika izmedju krigera i mene oko tog kulera i slicno... znas? ops:

anakin
    Guest

Podrazumevano

malo je stvar zakukuljena... vidis malopre se tu pricalo o nekim kulerima. E vidis kriger radi sa kompjuterima, pa sam htela i ja jedan, al to nece da mi da, a bas mi je neophodan. Tako da se tu ustvari vodi polemika izmedju krigera i mene oko tog kulera i slicno... znas? ops:

ih simbolike...

meni su vase slatke svadje vise licile na ljubavne izjave nego ..... ne znam chatovanje jedan na jedan? :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

ih simbolike...

meni su vase slatke svadje vise licile na ljubavne izjave nego ..... ne znam chatovanje jedan na jedan? :wink:
    ma jok! ja pokusavam da se uvalim za onaj kuler i da kumujem cherniju

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Sa kim tugo moja vidis da se ne odvajam od kompa?
    Zivog iksana nisam video danima, a kamoli kakve devojke.

anakin
    Guest

Podrazumevano

dobro de....

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

agreed sto se mene tice

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio d1

agreed sto se mene tice
    Pogledaj ti ove "teme". Na Forumu, na ovom podforumu, regularno stoji tema "Savetnica i Chernobill" :shock: Dobrocudni d1, novoimenovani moderator, pustice gorepomenute novajlije da igraju jedan - na - jedan, a publika ce da gleda i da uziva u njihovim izlivima ljubavi. Ulaz: besplatan!

Sad ti meni, d1, reci - je li mjesto ovom topicu na ovom podforumu? Ako jeste, zasto jeste?

Ko zna sta je FORUM, a jos i obavlja funkciju moderatora na istom, mogao bi reci onima koji otvaraju ovakve "teme" sledece: Pricaonica, prva desno od Foruma. I svi Strumfovi u jednu sobu da se siti ispricaju!

Al' se zato revnosno obavljaju poslovi zakljucavanja tema na kojima se o necemu diskutuje i na kojima Margott, onako usput, vrisne KUCHKO...Iksic se nacrta i oboji u crveno, brze bolje. E Foruma i govana...

Domaćin Nesi (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio Mars Blackmon

agreed sto se mene tice
    Pogledaj ti ove "teme". Na Forumu, na ovom podforumu, regularno stoji tema "Savetnica i Chernobill" :shock: Dobrocudni d1, novoimenovani moderator, pustice gorepomenute novajlije da igraju jedan - na - jedan, a publika ce da gleda i da uziva u njihovim izlivima ljubavi. Ulaz: besplatan!

Sad ti meni, d1, reci - je li mjesto ovom topicu na ovom podforumu? Ako jeste, zasto jeste?

Ko zna sta je FORUM, a jos je i obavlja funkciju moderatora na istom, mogao bi reci onima koji otvaraju ovakve "teme" sledece: Pricaonica, prva desno od Foruma. I svi Strumfovi u jednu sobu da se siti ispricaju!

Al' se zato revnosno obavljaju poslovi zakljucavanja tema na kojima se o necemu diskutuje i na kojima Margott, onako usput, vrisne KUCHKO...Iksic se nacrta i oboji u crveno, brze bolje. E Foruma i govana...

E ja predlazem da se otvori novi forum sa nazivom "Psovke, negativna energija i vadjenje ociju" pa ce valjda onda svi da nadju svoje mesto i da napokon budu zadovoljni Ili mozda da se zove "Smecara" pa da se istresa kako ko stigne :x

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio Nesi
    E ja predlazem da se otvori novi forum sa nazivom "Psovke, negativna energija i vadjenje ociju" pa ce valjda onda svi da nadju svoje mesto i da napokon budu zadovoljni Ili mozda da se zove "Smecara" pa da se istresa kako ko stigne :x
    Vezano za Smecaru, licno bih mogao da istresem pun kontejner epiteta (necu reci ni uvreda, ni psovki) koje sam "zaradio" sto od moderatora sto od njihovih poltrona...Pritom, tvrdim, ruznu rijec, ni prije ni poslije toga, nikome nisam rekao! Vidis Nesi, niko tada nije ni opomenuo "toga nekoga", niti mu je obrisao post, niti zakljucao topic. Da ostavimo po strani koliko to mene tangira...
    Dakle, jedino su moderatori Zakonom zasticene zivotinje. Figurativno receno.

anakin
    Guest

Citat Original postavio Nesi
    Vezano za Smecaru, licno bih mogao da istresem pun kontejner epiteta (necu reci ni uvreda, ni psovki) koje sam "zaradio" sto od moderatora sto od njihovih poltrona...Pritom, tvrdim, ruznu rijec, ni prije ni poslije toga, nikome nisam rekao! Vidis Nesi, niko tada nije ni opomenuo "toga nekoga", niti mu je obrisao post, niti zakljucao topic. Da ostavimo po strani koliko to mene tangira...
    Dakle, jedino su moderatori Zakonom zasticene zivotinje. Figurativno receno.

jeste.
    dupli standardi. slazemo se.

ali, da. jesam otvorila ovu temu jer mislim da je mozda ovo neki nacin da se ti glupi chatovi i udaljavanje od teme svedu bar na jednu temu. meni to nije zanimljivo da citam.
    a to nije moj posao!!! (da se borim sa tim)
    odreagovala sam ovako jer mi prosto smeta. ako sam vec ovde, zelim da diskutujem na temu koju sam odabrala. a ne da citam metre chata

anakin
    Guest

Podrazumevano

i moderatori bi mogli da uzmu u obzir malecnu mogucnost da ih neko kritikuje jer pokusava da podigne nivo foruma a ne zato sto je zloban.
    sve na licnoj bazi....fuuuu.

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Ti mene mnogo mrzis.

anakin
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Chernobill
    Ti mene mnogo mrzis.

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Ti mene mnogo mrzis.

?
    Pa ja najvise chat-ujem

anakin
    Guest

Podrazumevano

dragi chernobille....
    ne mrzim te, zaboga!!! samo mi smeta kad se rasirite po svim temama i verujem da nisam jedina.

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

dragi chernobille....
    ne mrzim te, zaboga!!! samo mi smeta kad se rasirite po svim temama i verujem da nisam jedina.
    Pa kako sam se rasirio kad sam u ovoj koju si predvidela za mene? Ko u oboru sam

anakin
    Guest

Podrazumevano

dragi chernobille....
    Pa kako sam se rasirio kad sam u ovoj koju si predvidela za mene? Ko u oboru sam

e pa necu...

e pa nek te lupaju po prstima oni koji su zaduzeni za to. ja vise necu.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

agreed sto se mene tice

Ko zna sta je FORUM, a jos i obavlja funkciju moderatora na istom, mogao bi reci onima koji otvaraju ovakve "teme" sledece: Pricaonica, prva desno od Foruma. I svi Strumfovi u jednu sobu da se siti ispricaju!

apsolutno se slazem da ovoj temi NIJE mesto na LJiS-u, vec na svastari, ali nazalost ja njih dvoje ne mogu da nateram da se prebace tamo (iako sam pokusao prebacivanjem teme "dodjite na moje pusto ostrvo))))))" pre 2 dana).
    U poslednjih par dana, svaku temu koju je moguce spasiti cepam na dva dela, jedan sa temom i odgovorima na nju i drugi sa chatom gore pomenutih dvoje uz cesto krigera i anakin. Ukoliko ce tema sa njihovim imenima (koja na zalost izgleda da mora da bude bas) na ovom podforumu da im da dovoljno prostora za njihovo chatovanje, i da ih odvrati od unistavanja drugih tema ja smatram ovako nesto opravdanim. Svaka druga tema gde se "raspricaju" ce biti ociscena njihovih razgovora 1-1 ili 4-4.
    Onakva situacija koja je postojala pre neki dan je neprihvatljiva, i trudim se (uz saradnju sa ostalim moderatorima LJiS-a) da stvari uvedemo u red.

Sto se tice Margott, licno nisam za zakljucavanje tih tema gde se ona vulgarno i nepristojno izrazava vec za editovanje njenih poruka u cilju brisanja vulgarnosti u istim.

pozzz

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Sto se tice Margott, licno nisam za zakljucavanje tih tema gde se ona vulgarno i nepristojno izrazava vec za editovanje njenih poruka u cilju brisanja vulgarnosti u istim.

pozzz
    Onda josh jedno pitanje za moderatore:

Da li cenzura podrazumeva to da vam je "k.u.r.a.c." isto neukusan kao onaj u kratjoj formi ili ti "q.r.a.c." (bitna je sustina*) ili je bitno odstraniti "k.u.r.a.c." dok u isto vreme ovaj drugi "q.r.a.c." moze da ostane (bitna je forma**)?

Mozete da pokazete i na primeru ovog post-a - pozivam Gazdaricu kao ultimativni autoritet. Dakle ako mi Gazdarica ne dira "k.u.r.a.c." blagodarim na necenzurisanju. Ako se ihvati i za "k.u.r.a.c." i "q.r.a.c." znamo da je bitna sustina. U tretjem sluchaju vazna joj je forma da ne kazem oblik.

Dakle, Gazdarice evo ti _ K U R A C _&_ Q R A C _ pa odradi radnju...

* mali yebe pa rastura
    ** velik a kriv **** pa nije ni za ****

Slične teme

1. Savetnica
    Autor u forumu Žene
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 28.02.2004., 08:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku