Program za prikaz e maila.

Opera web browser u sebi ima integrisan Mail klijent i covjek pita kako idu podesavanja za isti..

Moram da priznam da Operu koristim dugo ali mail klijent nisam koristio.. Ne vidim posebna podesavanja sem standardnih, a to su:
podesavanja vezana za korisnicko ime i lozinku, in coming mail (pop, POP3), outgoingmail (SMTP) i to bi bilo to..

Da te ne zbunim, kreni od Tools (Alati, ako ti je opera prevedena) izaberi prvu stavku mail and chat user i dobices prozor u kome imas prvu stavku za podesavanje toga sto si htio..

Dakle, ovo je putanja za pocetak.. Nisam nikada koristio ovo pa ne znam detaljnu proceduru, ali vjerujem da nije problem posto je kao i svugdje odradjeno putem carobnjaka (wizarda) koji te vodi do krajnjeg cilja..

Poz...zz

P.S. Ako te ne bude islo i ako niko ne bude napisao tacan put, javi se pa cu i sam kreirati nalog na mail opera pa cu ti napisati tacno sta treba uraditi..

Poz...zzzz
 
Pogledaj preko gmail - a
i pogledaj preko yahoo - a.
Kada se dopremi nova poruka u tvojm Inbox u donjem desnom uglu monitora izleti prozorcic na kome pise "You have new taxt mesages from" i posle pise od koga tako da ono mislim da je to ono sto trazis.
Pozdrav, javi ako treba jos nesto
 

Back
Top