Usporavanje (seckanje) pesama

deejayo

Obećava
Poruka
77
naime ovo ima veze verovatno i sa hardverom i softwerom naime kad se konektujem na internet(broadband 256), secka mi mp3 kad je pustim u winampu isto se deshava i recimo u wmplayeru zaista mi nepada napamet zashto se to deshava, a chim ugasim koneckiju recimo ugasim iz struje sve krene svojim tokom, normalno ide pesme sve full...

bilo koja pomoc bila bi mi od velike pomoci

unapred zahvalan
 
Pogledaj (Task Manager) koliko ti je zauzetost procesora kada si povezan na net i kada nisi, koji je proces uzima najviše vremena kada si povezan. Mada sve ovo jako liči da je u pitanju neki virus ili nešto na tu temu što se aktivira kada si povezan, jer većina audio playera radi kako treba i kada je opterećneost procesora 100%.
 
bojan p:
Pogledaj (Task Manager) koliko ti je zauzetost procesora kada si povezan na net i kada nisi, koji je proces uzima najviše vremena kada si povezan. Mada sve ovo jako liči da je u pitanju neki virus ili nešto na tu temu što se aktivira kada si povezan, jer većina audio playera radi kako treba i kada je opterećneost procesora 100%.


nema shanse da je virus jer sam reintalirao novi win xp sp2 e sad mozhda je u pitanju onaj AutoPatcher XP August 2006 Full & Update (shatro) mozhda je zbog toga?

evo sad sam pogledao opterecenost 30% ??!!!!!!!!!!!!!!!!?!?!?!??!?!!!!!!!!!!
 
Imam samo jedno pitanje da li si slušao pesme sa cd ili dvd diskova ? Pitam jer ako jesi onda su ti IDE grane najverovatnije na PIO only mod umesto na DMA. Iz ličnog iskustva znam da kada pokreneš više stvari na kompjuteru onda zna da secka zvuk ako ti na IDE granama nije uključen DMA mod.
 

Back
Top