Ko su zesci onanisti ili vibranti
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Ko su zesci onanisti ili vibranti

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Podrazumevano Ko su zesci onanisti ili vibranti

Svi misle da su muskarci veci drkatori ali ne bi rekao. Za drkanje zene i muskarci koriste ruke to je oduvek bilo. A zasto zene cesce pribegavaju vibratoru nego muskarci lutkama?

Izgleda da su zene ovisnije samo je foliranje totalno na prvom mestu kod zena.
    Piti da, delat ne.

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ko su zesci onanisti ili vibranti

....ja prvi..?!?.....HAHahhaha

do temadzije...-ocje ko djevrek(samo za Crvenog)8-)

hm...u redu si.
    Znam ..,ali nauchih ovde i ja nesto...sto se zena
    tiche ..hm.nije bilo dzabe sem moja pamet...
    --------------------------------
    >>DOBRO bi im doshao neki MIKI..:rolleyes:..

Domaćin domacin_uzice (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Sve zavisi koji miki...

Domaćin Cupavka (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    78

Ma, gde si ti to cuo? Lazuuuu te , duso mojaaaaa.....ja sam se vec izjasnila oko masturbacije- retko mi prodje dan bez nje, a cak i ne koristim ruke ...sto se tice vibratora- eno ti dovoljno toga ispisanog kod Aleksija na temi...cini mi se da je slicno i kod drugih forumasica...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Pre nekog vremena na Diskaveriju - istorijat nastanka vibratora (bar ove savremenije verzije)

Nauka kaže - vibrator je lek.

Negde tamo s kraja 19. veka svetom , preciznije, lepšom polovinom sveta, harala je neizlečiva bolest, naučno nazvana "Histerija". E, sad, bolest nova, medicina i dijagnostika tek u povoju, uzroci ženskoj histeriji (za razliku od danas...) nepoznati - činilo se da nesrećnicama nema leka.
    I ostalo bi to tako da u selo nije naišao Hrabri krojač i doneo lek. Čudi me da se do danas niko u švedskoj akademiji nauka nije dosetio da ovom pronalazaču dodeli Nobelovu nagradu za mir
    No, kako su lečene naše bake i staramajke u to herojsko doba?
    Masiranjem vagine.
    Naravno, u laboratorijskim uslovima. Po terapiju su dame odlazile kod lekara.

Nastaviće se...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Ako je verovati istorijskim izvorima, u to doba mračnjaštva geografija vagine bila je poznata koliko i tamna strana meseca.
    Čarobne reči "Sezame, otvori se" znali su retki, a posvećenika u blago skriveno duboko u prećini - ako je bilo za prste jedne ruke.

Sa strmih padina Klitorisa vesti su stizale retko ili nikako.
    Samo najhrabriji istraživači usuđivali su se da zađu dublje u šumu, a i oni koji bi polizali so sa zidova klisure vaginalnih mišića, uglavnom su nestajali bez traga ili, preciznije, ćutali su kao zaliveni.

Fizički dokazi o postojanju izvora "tamo gde zeka pije vodice" tad još nisu ugledali svetlost dana. Bar u čaršiji.

Nastaviće se...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

No, kad je Heraklitova metafizika (citiram: "Ženski svet je večna vatra što se s merom pali...") konačno i u praksi zaživela u lekarskim ordinacijama, činilo se, svet je konačno mogao da odahne.
    Najdalekovidiji među našim precima, sasvim razborito, predviđali su da u nastupajućem 20. veku od histeričnih žena neće ostati više od blede uspomene na nenaučni, laički pristup njenom veličanstvu - vagini.
    Da - govorili su - od sad ćemo se ženskoj histeriji svi slatko smejati.

Ali onda se dogodilo čudo.

Istina, masiranjem vagine, bar prema svedočanstvima savremenika, histerija žena jeste nestajala "kao rukom odneta", ali epidemija je preko noći, uzela maha.
    Vredne ruke doktora i studenata medicine neumorno i vešto masirale su i masirale, ali broj histeričnih vagina, umesto da opada, rastao je kao plima!? A onda konačno i eksplodirao kao Svemir u Big bengu. Nesrećne vagine kao da su padale s neba!?
    Viteški je bio taj boj, viteški, ali uzaludan. Lekari, mokri do gole kože, crni i musavi od znoja kao rudari britanske krune, i zakletvu i lekarsku etiku počeše već da šalju u.... Da, ruka, preteška od umora, više nije slušala.
    Epidemija vaginalne histerije naših baka i staramajki pretila je da dostigne razmere kataklizme i glad je kucala na vrata.

Nastaviće se?

Domaćin Cupavka (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    78

Dobro, dokle da cekam taj nastavk

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Sekiracija je dostigla vrhunac.

Na svu sreću, industrijska revolucija već se debelo zahuhktala.
    Parna mašina okretala je točkove sveta već više od veka, a prvi Dizelovi motori brektali su u fabrikama. Edisona, Teslu, Simensa, sve je majka, hvala bogu, već rodila. Svet je tih dana neodoljivo mirisao na naftu. Vernov kapetan Nemo već je uronio dugi, vretenasti nos svog Nautilusa u more.Zanimljivo, ta podmornice oblikom je baš podsećala na... Pa, recimo, kubansku cigaru.

Istorija nije zabeležila da li su prvi vibratori bili dizelaši ili su pokretani snagom vodene pare, ali postoje svedočanstva koja o izgledu tih arhe-vibratora govore kao o zastrašujućoj skalameriji koja je u lepšu polovinu sveta ulivala veće strahopoštovanje nego sve željezo Kruppovih topolivnica.

Ali to je bilo vreme heroja i gvozdene volje.

E, da, i histerije.

Domaćin Cupavka (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    78

DakleM, moram da posaljem Alekseja na edukaciju ovde