Igranje on-line i ADSL.....

e ovako,call of duty mozesh i na 12 mb da igrash,onda SA mozesh da igrash i na 56kb
a za ostale stvarno ne znam P.S. tebi je strava brojchica za WoW (mislim na vezu) nece uopshte da ti secka :-D ja sa mojih 20mb jedva dogurah i do 20-ice :D :D :D
 
Pa skup je flat!!! Misliš da se toga već nisam setio?!
a046.gif
 
imam ja bezicni na 256kb/s, i jako lepo radi. Neki put u Battlefieldu 2 hoce da mi secka, ali sam zato skinuo sa neta internet cyclone, program za ubrzavanje konekcije, pa zato ide... A da li neko zna da li mogu nekako da igram BF 2142 online? Imam igricu sredjenu sa razor 1911, pa me zanima da li bih mogao nekako da je igram bez nabavljanja originala, jer stvarno zalim da probam okrsaj u titan modu, ali sa jos nekim igracem
 
imam ja jedno pitanje, iznajmljujem ovdje stan od jedne smor babe, studentarija ebiga...I nisam prijavljen tu da zivim, odgovara i imeni i babi sto je tako. Mogu li ja da uvedem adsl na moje ime ovdje, ali da ne kupujem modem nego da ga iznajmljujem? I da li bi procedura za uvodjenje na moje ime bila jednostavnija ili moguca uopste kad bih kupio modem(prikljucak za adsl) . Citao sam nesto kod jednog od provajdera al ovo sto mene interesuje ne pise. Ajd ako je neko imao slican problem neka javi kako ga je rijesio......
 
pa nema veze igras li 8h,5h ili1h ili ne mene zanima vreme i kolicina mb

a to mozes videti kad upalis racunar i krenes da igras pa izadjes iz igre i vidis protok tj recived i sent!mene zanima recived(a moze i sent)....koliko?a mislim da mozes i videti u protoku podataka na sbb web strani hajd proveri taj podatak..
 

Back
Top