Sloboda Šešelju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Ovo što se događa u i oko haškog tribunala postala je najveća blamaža u dosadašnjoj svetskoj istoriji.Narodi sveta su svojevremeno ustajali u zaštitu ljudskih prava i čudi me da danas ćute na sve ono što se dešava u haškom tribunala.
Digla se velika prašina zbog ponašanja američkih i engleskih i nemačkih vojnika širom sveta,muslimani su štrajkovali i izveli narod na demonstracije širom sveta zato što je ruglu izvrgnut Muhamed,potpuno su u pravu zbog toga,a niko ništa ne pokušava kada se loše čini Srbima.
Zato mislim da bi trebalo pokrenuti sveopštu kampanju da se Šešelj i ostali Srbi oslobode iz haških kazamata.
Šta vi mislite o tome?
 
Po toj logici ili ukinuti Hag za sve ili ga i ne ukidati.
Kod nas Srba je problem što se češće kunemo u Boga i prizivamo ga čak i u himni, nego što imamo ozbiljan pristup pri lobiranju za našu stvar. Kapiram da je ono prvo jeftinije i lakše ali ne rešava problem, gospodo.
 
Bas me zanima kakav bi komsija bio Seselj... da li bi pustao glaso narodnjake i podrigivao u hodnicima
ili...
Seselj u Hagu... iskreno mislim da se on tamo super provodi i da je konacno nasao smisao zivota... nije za njega mirno stanje
ruku na srce program njegove stranke 3 din hleb i slicno je smesno

oni znaju samo da sire neke velike price malim ljudima
bezveze...
 
drbob:
Ovo što se događa u i oko haškog tribunala postala je najveća blamaža u dosadašnjoj svetskoj istoriji.Narodi sveta su svojevremeno ustajali u zaštitu ljudskih prava i čudi me da danas ćute na sve ono što se dešava u haškom tribunala.

pošto su srbi izgubili sve ratove koje su vodili, pre svega zbog očajne diplomatije i nerazumevanja globalne politike, normalno je da se njima najviše sudi za zločine tokom tih ratova...istoriju pišu pobednici. srbi su najveći luzeri devedesetih. šešelj je dao ogroman doprinos takvom ishodu, pa i zaslužuje da trune tamo gde se nalazi...ipak, bilo bi bolje da je miloševiću, markovićki i šešelju suđeno ovde za sve što su uradili srbiji. pošto to nije urađeno, ostaje haški tribunal :D
 
Ал се накупише Шешељомрзи ??

Па вас ради, вратиће др. Воја и то с одштетом у џепу.
И слушаћете још много тога што нећете да чујете.

А и одговорите на питање : Да ли Вук Драшковић више или мање
заслужује Хаг, по истом принципу ?
 
Lacibg:
Ал се накупише Шешељомрзи ??

Па вас ради, вратиће др. Воја и то с одштетом у џепу.
И слушаћете још много тога што нећете да чујете.

А и одговорите на питање : Да ли Вук Драшковић више или мање
заслужује Хаг, по истом принципу ?
ne zasluzuje jer nema indicija da je neposredno izvrsio neki rani zlocin a niko ko bi se mogao dovesti sa njim u vezu po "komandnoj odgovornosti" nije osudjen a kamoli optuzen za ratni zlocin.
 
Lacibg:
Ал се накупише Шешељомрзи ??

Па вас ради, вратиће др. Воја и то с одштетом у џепу.
И слушаћете још много тога што нећете да чујете.

А и одговорите на питање : Да ли Вук Драшковић више или мање
заслужује Хаг, по истом принципу ?

Oduvek sam govorio da zaslužuje..

A ako se "dr.Voja" vrati iz Haga u bilo kom drugom vidu osim unutar crne kese,ja ću se skinuti go i igrati na Terazijama..
 
Zanimljivo da sorosevi teletabisi koji sebe nazivaju demokratama podrzavaju krsenje svih ljudskih prava optuzenog Vojislava Seselja koji vec 4 godine provodi u PRITVORU Haskog zlocinackog suda bez pocetka sudjenja.

To sto rade zapadni nacisti Seselju se vise ne radi ni u Burundiju , Bocvani i Papua Novoj Gvineji. Cak i tamo sudjenje pocinje najkasnije pola godine od hapsenja optuzenog.

Niste vi nikakve demokrate , radikali su za vas izmislili demokratiju. Vi ste najobicniji kvislinzi, izdajnici i saradnici okupatora
 
Freeeeeeedom.... for Willy... :-D

free%20willy.png
 
marlon:
јок прво ће да прође кроз војводину имате да бацате цвеће кроз прозор кад буде пролазио.... то ће бити његова нахија :)
Ma jesmo mi tolerantni i sve to al glavate ercegovacke Hrvate bas nesto i ne gotivimo pa mu je bolje da proseta kroz Siroki Breg i livanjsko polje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top