Sve bagove u WoW-u stavite ovde

jok,probacu to :-D a znash onaj sa nedodirljivim zmajem?Imash tamo u Redridge Mountains kao nekog zmaja malog kog nemozhesh ni da taknesh,posto je na vrhu nekog tamo katapulta,a on ne stvara aggro prema tebi (strava je shto pored njega mozesh da nadjesh Briarthorn) :wink:
 
17januara valjda,ali ne verujem posto stvarno imaju dosta da urade,jos nisu ni objavili nove iteme,mape instanci,tir 4 setove,nove frakcije,ej tek su stigli kod BG a ,a za ajteme treba mnogo maste sto oni bas nemaju posto pokradaju mnoge filmovei igrice
 
BC je nepravda za svake 60 epikase koji su raidovali ove mjesece neumorno...... u BC ce se nabaviti lako bolji A DA NE PRICAM o Novim rasama
exmpl. Darnei ili kako god ce imati sposobnost regeneracije(to je vise kao Heal over Time) tokom vremena, sto veci lvl to veca regeneracija.... mozes li zamosliti sta ce raditi hordaskim igracima.....
s druge strane tu su Blood Elfovi >.< koji imaju Mana tap i Arcane torrent ili tako nesto .... ama ROG ce pojesti aliace charactere :(
stvarno ja mislim da je BLizzard ZezNuo BC :(
 
e pa hehe...BC ti je BC,shta si drugo majke ti ochekivao od Blizzarda?Kad je bilo pre nekoliko godina WC3,i to je tad bilo uuuu warcaraft 3 wow i tad se kao pricalo bolja grafika od WC2,kao sve bolje,nove rase...a vidi sad brate sad ne mozhemo da se nachekamo dodatka za MMORPG verziju igre!Zato cuti tu i budi zadovoljan shto i dalje nismo na WC2-u :lol: :lol:
 
stvai koje su pokrali....
Wirts Third leg..Diablo 2 mada su to oni napravili
Hanzo Sword..KILL BILL
Linken u un goru..Zelda
slika karigena u kabini goblin sredera u DMu..Startcraft
Na pecanju mozes da upecas ''yhe one ring'' ....LOTR
Trkaci u onom kanjonu...NY racer ili Tokida Prime
a sto se tice BC blizard je konacno omogucio da paladini mogu da tankuju kao warriori,imaju spell sa kojim preuzimaju agro,Hunteri ce imati domet 50000to je imba totalno,druidi ce moci da prizivaju vojske onih sranja ko u W3,znaci niko ih nece pobediti u 1vs1,najvise su propatili pristovi i samani,a mnogo je glupo sto flying mountove nece mozci u azerothu,a najvise ce Propatiti sadasnje High lvl instance i Raidovi,misli ako su 4 ica na 65 mgli da roknu onyxiu nema smisla vise pricati
Legendary itemi ce biti malo cesci i konacno ce se pojaviti Artifact,misli da ce se corupted Ashbringer moci transformisati u artifact u BC u ali nisam siguran,a meni najbolja stvar je ono putovanje kroz vreme!!!!!!!!11
 
Brate ne lupaj.Oni to nisu "ukrali" radi bilo kakve koristi ili sta vec vec su to samo aluzije i trebalo bi da bude .....pa ajde recimo zabavno i zanimljivo.Sta mislis da umesto onog kipa u booty bay-u(aluzija na kip na vrhu oog brda u riju) nisu mogli da roknu bilo sta drugo ili umesto hanzo sword da daju macu neko drugo ime ili da ga cak uopste i ne naprave?Mislis da bi im to mnogo skodilo?......
 
Jesi nasao mozda ona tri tipa dwarfa(olafa i jos drugu dvojicu ne znam kako se zovu) aluzija na onu pre-history igricu LostVikings (koja je super :D i zarazna) i od svakog od njih mozes da dobijes po jedan za njega specifican item npr Olaf`s shield (koji on u igrici koristi kao neku vrstu padobrana-paraglajdera) koji ti u WOWu usporava brzinu padanja za ja mislim 10 %.Ili najjaca shema Florest Gump (iz filma Forest Gump) i milion drugih stvari :D
 

Back
Top