ostavila me je devojka...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

psy

Primećen član
Poruka
620
da li da je:

1.upucam

2.prebijem na smrt

3.prebijem ali je ostavim u zivotu (sa teshkim povredama,da joj ostanu trajne posledice)

4.bacim sa zgrade

5.otrujem

6.otmem i drzim negde zakljucanu

7.ugushim

8.udavim


zanimaju me samo konkretni predlozi,nemojte da smarate sa odgovorima tipa "upucaj sebe" i sl.josh ako bi se javio neko sa iskustvom bilo bi super



hvala unapred,pusa
 
tz... pa teshko mi je ovako na suvo da ti kazhem.... morash malo da mi priblizhish situaciju.... shta je navela kao "razlog".... koje je rechi upotrebila... etc...
e chisto informativno.... chime bi je upucao? mis' shta imash na raspolaganju? ako nije neumesno da pitam.....
 
pa necemo bash da zalazimo u moju intimu... uglavnom,nije bilo ni malo prijatno,if i must say


shto se tice upucavanja,nemam neki posebno veliki izbor :(

tetka ili bokerica 12mm :D (aka lovacka pushka)

mada sam ja pre za neko hladno oruzje,da pati...


ne znam ,nisam pametan.pomozite plx
 
PA NE POMAZESH MI SA TAKVIM ODGOVORIMA !!1

sry za caps.nervozan sam,znash,planiram ubistvo ;)


neka tema prenoci,jutro je pametnije od veceri....nadam se da ce biti konkretnih predloga,jer nemam mnogo vremena,bolje je da to reshim shto pre
 
pa ne znam shta da ti kazhem.... ne znam shta je najpilagodnije za datu situaciju..... batine? al shat ako joj se svidi?
ne znam.... sujeta je uvek dobra solucija :D
evo sad sam ti pomogla.... to je bio trenutak.... niko vishe nishta da me nije pitao do sledecje godine 8-)
 
postoji idealno resenje sa malim modifikacijama,
da je vezes ali .....
tako sam bar ja jednom uradio, lazem ;)
vezao sam joj ruke i noge za krevet a pre toga je skinuo...
uzeo pero ,moze od pauna jer je njegovo pero najmekse ili mozes i od goluba sve jedno....
vezao joj oci da ne moze da vidi sve pa poceo toliko da je mazim onim perom (3 sata) da je poludela i molila da prestanem, jer ce u suprotnom dehidrirati ;)
pa sam joj posle skinuo povez sa ociju i bio nag ispred nje, a ona sva nabrekla i zeljna jedva je cekala da me uhvati za.....
al naravno ti nedas, vec je mucis igrajuci se sam sa sobom....
veruj mi, plakace i molice te ....
;)
probaj, a i neces u corku zbog ovoga ;) mada mozda ovoga ona tebe ubije
ahahah :)
 
Da mozda malo ne preterujes?
To sto si ti naveo:
ostavila me je devojka...
da li da je:

1.upucam

2.prebijem na smrt

3.prebijem ali je ostavim u zivotu (sa teshkim povredama,da joj ostanu trajne posledice)

4.bacim sa zgrade

5.otrujem

6.otmem i drzim negde zakljucanu

7.ugushim

8.udavim


zanimaju me samo konkretni predlozi,nemojte da smarate sa odgovorima tipa "upucaj sebe" i sl.josh ako bi se javio neko sa iskustvom bilo bi super

je planiranje teskog krivicnog dela za koje ne postoji novcana kazna, nego kazna zatvora.

Postoji jedna izreka koju sam cuo od jednog mudrog coveka.
NIKADA NE RECI ONO STO NECES URADITI.
 
giska_sa:
je planiranje teskog krivicnog dela za koje ne postoji novcana kazna, nego kazna zatvora.

Postoji jedna izreka koju sam cuo od jednog mudrog coveka.
NIKADA NE RECI ONO STO NECES URADITI.

Ej, nemoj da ga testiras, bices okrivljen za saucesnistvo! A i svi mi koji smo ovo procitali a nismo prijavili slucaj kao svi uzorni gradjani :)
 
psy:
da li da je:

1.upucam

2.prebijem na smrt

3.prebijem ali je ostavim u zivotu (sa teshkim povredama,da joj ostanu trajne posledice)

4.bacim sa zgrade

5.otrujem

6.otmem i drzim negde zakljucanu

7.ugushim

8.udavim


zanimaju me samo konkretni predlozi,nemojte da smarate sa odgovorima tipa "upucaj sebe" i sl.josh ako bi se javio neko sa iskustvom bilo bi super



hvala unapred,pusa
a zasto ne sve?evo ovako: prvo je otrujes
sick.gif
pa je otmes i drzis zakljucanu da malo razmisli
zid.gif
pa je malo prebijes
cekic.gif
... pa je onda upucas
AR15firing.gif
...recimo u nogu il tako negde da prezivi, onda gusis/davis dok ne rikne i onda je tako mrtvu bacis sa zgrade da izgleda ko samoubistvo
dead.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top