Danica Hrvatske za Natašu Kandić (Даница Хрватска за Наташу Кандић)
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Danica Hrvatske za Natašu Kandić (Даница Хрватска за Наташу Кандић)

Iskusan Alekasandar2 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2006.
    BS "Galactica", on the way to Earth....I hope
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano Danica Hrvatske za Natašu Kandić (Даница Хрватска за Наташу Кандић)

Beograd -- Ambasador Hrvatske u Beogradu Tonči Staničić uručio direktorki Fonda za humanitarno pravo Nataši Kandić orden "Danice Hrvatske".
    Nataši Kandić je odlikovanje dodeljeno, odlukom predsednika Hrvatske Stjepana Mesića, za njene zasluge u uspostavljanju kontakata između dve države i uspeh u pravnom rešavanju posledica rata.
    Na svečanom prijemu u rezidenciji hrvatske abasade, Staničić je rekao da je Nataša Kandić Hrvatskoj i svima u regionu ukazala da ratni zločin nema naciju, veru, rasu, ni granicu i da bi, figurativno rečeno, svako trebalo najpre da "pomete ispred sopstvenih vrata".
    Kandićeva je rekla da odličje koje je njoj dodeljeno, predstavlja ujedno i priznanje civilnom društvu u Srbiji.
    Uvek je postojala i jedna druga Srbija, puno grupa, pojedinaca i angažovanih intelektualaca koji su svojim radom pokazivali da se ne mire sa politikom zločina, rekla je Kandić i dodala da je "Danica Hrvatske" dokaz da to i drugi vide.
    Prema njenim rečima ovo, kao i prizanje grada Sarajeva koje joj je ranije dodeljeno, imaju posebnu vrednost zato što dolaze iz regiona.
    Napravljen je korak u približavanju društava i podrška Hrvatske svakom pozitivnom potezu Srbije otvorila je vrata za druge slične postupke u čitavoj regiji, ocenila je Kandićeva.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2006&mm=11&dd=07&nav_category=11&nav_id=219040

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Danica Hrvatske za Natašu Kandić (Даница Хрватска за Наташу Кандић)

tonči prc.... mileva, pardon nataša

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Danica Hrvatske za Natašu Kandić (Даница Хрватска за Наташу Кандић)

Snajka je stvarno prsla i ne kontroliše se.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

koja, nata?...

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Aha.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa to pricaju ovde svi vec godinu dana...

Iskusan Alekasandar2 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2006.
    BS "Galactica", on the way to Earth....I hope
    Reputaciona moć
    99

Несташица Бенсендина и мушкарца у њеном животу.

Aktivan član srbija do grcke (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

boze mili...stiglo priznanje i od NDH..

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Sad su na redu Sulejman i Haris da je odlikuju.

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3374

Citat Original postavio jomini
    Snajka je stvarno prsla i ne kontroliše se.
    Mislim da su emocije koje se ovde ispoljavaju prema toj zeni preterane i da nije sve tako crno-belo ko shto se predstavlja......Imam poznanika koji radi u fondu i oni principijelno shtite sve manjine, chak najvishe rome, shto me je zachudilo.......Ipak, mnogima smeta OGLEDALO i ono shto vide u njemu........Ipak, to se ne moze reshiti time shto cemo isto razbiti.....tako samo dobijamo 7 godina nesrece

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio goxy
    Mislim da su emocije koje se ovde ispoljavaju prema toj zeni preterane i da nije sve tako crno-belo ko shto se predstavlja......Imam poznanika koji radi u fondu i oni principijelno shtite sve manjine, chak najvishe rome, shto me je zachudilo.......Ipak, mnogima smeta OGLEDALO i ono shto vide u njemu........Ipak, to se ne moze reshiti time shto cemo isto razbiti.....tako samo dobijamo 7 godina nesrece
    Kolega,koji tip ogledala vi koristite.Vase ekskluzivno pravo jeste da ste opcinjeni delima,pogledima i stvavovima doticne "snajke", i ono je za uvazavanje ali samo u
    kolicini procenata sa ponekom decimalom.A sta se poznanika tice,znate kolega ima interesantna prica za jednog inzenjera koji je kopao pesak u Dunavu.Pitali ga prijatelji kako to inzenjer pa kopas pesak,a DIPL ING im kaze,dobra lova batice,znate.

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Sldeci ko ce je odlikovati su Hasim Taci i Agim Ceku

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio Jerry Ropero
    A sta kaze tvoj muftija i Sulja Ugljanin ce je i oni odlikovati kad se izmire ?

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3374

vexlo opet pravish istu greshku kao i sve ''patriote'' .......Idesh djonom i ne uvazavash tudje mishljenje......Ogledalo, ko ogledalo, samo pazim da ga ne razbijem .......Nisam uopshte opchinjem njome , pre bi se reklo da je to, mada to nikada ne bi priznao ,drug otvarach teme.......ja je gledam prilichno ravnodushno, jer nisam pochinio nishta shto bi se moglo nazvati''povredom medjunarodnog humanitarnog prava''., ili krshenjem ljudskih prava bilo koga.......Za razliku od mnogih ovde, ja mirno spavam

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy
    A sta kaze tvoj muftija i Sulja Ugljanin ce je i oni odlikovati kad se izmire ?
    Sobzirom da si ti Muslimancina - muftija je tvoj a ne moj. Moj verski poglavar je vladika rasko-prizrenski Artemije.

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Е Јерру, оте ми пост са тастатуре !

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Sobzirom da si ti Muslimancina - muftija je tvoj a ne moj. Moj verski poglavar je vladika rasko-prizrenski Artemije.
    jok ja u mome kraju nema obrezanih mi ih oterasmo jos u sedamnaestom veku.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Nije valjda da se ponosis genocidom i etnickim ciscenjem koji je izvrsen nad "nevinim tursko-poturickim stanovnistvom Srbije" :shock:

Sad cu da te prijavim kod Natase Kandic da te se odrekne preko novina zbog ovih stavova

Nego zar ti nisi tvrdio da su tvoje neke babe rokali Turci? Vidis kod mene takvih slucajeva nije bilo.
    Pa vidis to nisam ja trvdio nego najpoznatiji Srpski istoricari imas na topicu istorija o tome dosta a i sam prota Mateja Nenadovic i Vuk Karadzic su pisali o tome a to je bio i jedan od razloga izbijanje ustanka 1804.

Slične teme

1. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19.12.2008., 12:57
  2. Zašto mrzite Natašu Kandić?
    Autor delirium tremens u forumu Politika
    Odgovora: 249
    Poslednja poruka: 29.10.2008., 02:36
  3. Samo za Natasu
    Autor steffica u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.09.2008., 12:59
  4. A ako bi Velja "nagnao" Natasu Kandic?
    Autor commodore u forumu Politika
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 01.09.2005., 02:24

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •