Израел подржава Србију и улаже 4 милијарде долара

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
И да вук Даничић уради нешто паметно.

Након састанка са министром иностраних послова Израела, Вук Драшковић је понудио да Србија искористи свој утицај у муслиманском свету у вези са проблемима Израела на чему му се министарка захвалила. Такође он аје подржала компромисно решење за косово и изразила жељу да чује све што би Србија подржала као решење за Косово. Израел ће у Српску привреду инвестирати 4 милијарде долара.

http://www.serbianna.com/news/2006/02726.shtml

још интересантнији састанак је био са министром Либерманом. Израелски министар је направио паралелу између Израела и претходне Југославије "Јер обе државе нису биле национално хомогене." Наиме израел има Арапску мањино од 20%.додавши "Да у оба случаја постоји сукоб цивилизаија са насиљем као последицом"

Либерман је рекао Драшковићу да не може да буде решење да се на једној страни створи хомогена етнички чиста Арапска палестина, а на другој да израел остане са 22-23% Арапске мањине као мешовита држава".
Либерман је био раније познат по залагању за "Хумани трансфер Арапа у нову Палестинску државу" тј да из шутне из Израела на Западну обалу.

Драшковић је у говору пред Кнесетом изразио потребу да Србија и Израел формирају "јединствену политику према мањинама"

http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1162378341505&pagename=JPost/JPArticle/ShowFull

најинтересантнији су комантари у Јерусалем посту.

наиме стандардно Српско-Израелско-Албанско препуцавање.

један од комантара стиже из Београда од Давида Ардича, претпостављам Јевреја. Он каже у оидговору на пљување по србији једног усташе у једном од претходних коментара "Испричај лепо свима о Усташама, ми Срби смо увек били на правој страни посебно за време Холокауста, без обзира на најскорашње догађаје, били смо н аправој страни макар у последњих 30 година."

:)
 
sumnjivo lice:
Sta je Aco2,sad nema problema sto zidovske pare dolaze u Serbiju

Аца је увек попдржавао Израел, прати мало пажљивије.

Иначе у коментару на Јерусалем пост, један ти каже нешто јааако чудно...

"Либерман је комуњара и жели да Израел постане Руски савезник уместо Амерички.То заговарају руски јеверји у Израелу више година сматрајући сједињене државе, егоцентричним, либералним и сувише слабим.

хммм... пазите, Јевреји знају да смо добри са Русима... зато се пријатељски са Драшковићем... Да се можда не боје да ће их САД издати као што су 1990-1999 нас издали?
 
пази пре четири године пишем текст ја наш војни лист. Одем на сајт ИМИ, чиними се , израелске корпорације за оружје, и е-маијлом пошаљем десет питања, за тај лист председнику корпорације.

Човек ладно одговори на интервју без проблема за недељу дана, само уз молбу да му доставим примерак новина када интервју изађе.

Позовем редакцију и они ладно као да сам пао са Марса.
"Па не знамо да ли би интервју био интересантан за читаоце... кажете на Енглеском је? па знате МИ НЕМАМО СТАЛНОГ ПРЕВОДИОЦА ЗА ЕНГЛЕСКИ!"
"Па ја ћу да преведем!, одговарам бесан"

"Па добро видећемо шта ћемо да урадимо"
наравно, непотребно је да кажем да није било ништа од тога.

мало после, Тадић постао министар одбране и отишао у Израел. није ништа урадио али нема везе.
Зову ме из редакције да напишем пар текстова пошто је он отишао у Израел, о Израелском наоружању. напишем ја и лепо они објаве.

непотребно ј ерећи да је после када је скинут с атог места, требало око годину дана да ми плате хонораре :)

Е, Србијо...
 
_Milanche_:
da bas nas je SAD izdao...u vreme kad pada komunizam po evropi mi biramo ortodoksnog komunistu da nas vodi...

и бугари и пољаци и мађари су бирали комунисте. Ево баш сада су у Мађарској комунисти па?

Да су буили савезници како треба, она, хајде да се сложим академски са тобом, су требали да нас спасу од комуниста, а не да нас убијају...
 
Alekasandar2:
Аца је увек попдржавао Израел, прати мало пажљивије.

Иначе у коментару на Јерусалем пост, један ти каже нешто јааако чудно...

"Либерман је комуњара и жели да Израел постане Руски савезник уместо Амерички.То заговарају руски јеверји у Израелу више година сматрајући сједињене државе, егоцентричним, либералним и сувише слабим.

хммм... пазите, Јевреји знају да смо добри са Русима... зато се пријатељски са Драшковићем... Да се можда не боје да ће их САД издати као што су 1990-1999 нас издали?
Hebote vi sa barjacima svi podrzavate Izrael,ali svuda vidite jevrejsko masonsku zaveru :confused:
 
sumnjivo lice:
Hebote vi sa barjacima svi podrzavate Izrael,ali svuda vidite jevrejsko masonsku zaveru :confused:

Ја не.

осим завере Либерала у УСА да продају Србију и Израел муслиманим кко би им се увукли за кап нафте.

Клинтон-Сорош-Олбрајтова

Савез либералних Американаца и Либералних Јевреја против слободног света- Србије и Израела.
 
Alekasandar2:
Ја не.

осим завере Либерала у УСА да продају Србију и Израел муслиманим кко би им се увукли за кап нафте.

Клинтон-Сорош-Олбрајтова

Савез либералних Американаца и Либералних Јевреја против слободног света- Србије и Израела.
O.K. sad si mi razjasnio veliku misteriju sta liberali iz USA nameravaju ;)
 
sumnjivo lice:
O.K. sad si mi razjasnio veliku misteriju sta liberali iz USA nameravaju ;)

пази један леп ционистички (про српски) сајт:

Treachery of US Government towards Israel

http://www.israpundit.com/2006/?p=3057#more-3057

The stage is now set for Civil War in Lebanon and the pullout of American and other troops. What will ensue is a brutal Islamist dictatorship in which the rights of women are trampled underfoot, and in which all religions other than Islam are banned, and in which all independent organizations of the working class people of Iraq are smashed up by the state, and by Fascist bands of thugs. Not a nice prospect at all.

Clinton and NATO roared into Kosovo all guns blazing a few years ago. He has left it as an Islamist Fascist Albanian state with whatever Serbs and Romany that are left hunkering down in a tiny ghetto in the corner of the country. Doubtful if a single Jew remains! The similarities with Iraq are uncanny. Coincidence!?

Francisco Gil White in a recent article made this analysis of what had led to the Lebanon War 2. Understand this extract comes at the end of an article and he has led up to it in some detail.

This is the extract I am focussing upon:
1) The US ordered the Israeli government to evacuate Gaza (and northern Samaria, in the West Bank) and give it to the terrorists[10];2) Israel evacuated Gaza (and Northern Samaria)3) Terrorist attacks against Israel staged from Gaza flourished and escalated;4) Hamas terrorists in the Gaza Strip kidnap an Israeli soldier;5) Israel reacts against the Hamas masters in Syria;6) Syria unleashes Hezbollah against Israel;7) Israel retaliates.
 
Jako lepa vest za ovu zemlju. Ne znam da li mi se čini ili u poslednje vreme ima dosta tako povoljnih stvari. Radujem se što će i oni da ulaže u ovu zemlju. 4 milijarde, bre nije mala lova.
k020.gif
 
Alekasandar2:
и бугари и пољаци и мађари су бирали комунисте. Ево баш сада су у Мађарској комунисти па?

Да су буили савезници како треба, она, хајде да се сложим академски са тобом, су требали да нас спасу од комуниста, а не да нас убијају...
rumuni su 89. bas suprotno uradili...zbacili su konunistickog diktatora...danas su komunisti na vlasti u madjarskoj taman koliko su i u nemackoj ili britaniji...
 
Izrael kao drzava uvek je podrzavao Srbiju. Pre svega zbog srpskog problema sa Albancima ali isto tako i za vreme rata u BiH. Bili su poslati operativci kako bi se pomoglo vojsci RS da locira kampove mudzahedina i da ih unisti. E sad, sto je tu bilo malo veci broj protivnika Jevreja to je druga prica. LM, ja se iskreno nadam da ce Izrael uloziti novac u Srbiju i svi u predstavnistvu se za to zalazu, sad kako ce proci najvise zavisi od toga ko bude na vlasti.
 

Back
Top