Prvi Sex

123760_1445493600_share.jpg
 
Nezaboravno... nacin na koji te neko uzme je upravo smjer daljeg sexualnog zivota. 16,5 godina, bolilo uh, obrezan a velik! 20 godina stariji bio i nije htio... jedva pristade, ali kada on pristade, kada sam vidjela sta me ceka, priznajem nikada prije uzivo nisam vidjela spolovilo musko... nisam ni znala da ta ogromna kugla na vrh penisa znaci da je obrezan... htjedoh odustati... no, bi kasno za odustajanje! Iskreno, silno zelila, ali bila nespremna! Nisam znala kako to treba, a posto sam ja navaljivala, onda... nastojao je da zapamtim! Jos jedna istina, 8 mjeseci me je poslije prvog puta redovno... jednom sedmicno....
 
Nezaboravno... nacin na koji te neko uzme je upravo smjer daljeg sexualnog zivota. 16,5 godina, bolilo uh, obrezan a velik! 20 godina stariji bio i nije htio... jedva pristade, ali kada on pristade, kada sam vidjela sta me ceka, priznajem nikada prije uzivo nisam vidjela spolovilo musko... nisam ni znala da ta ogromna kugla na vrh penisa znaci da je obrezan... htjedoh odustati... no, bi kasno za odustajanje! Iskreno, silno zelila, ali bila nespremna! Nisam znala kako to treba, a posto sam ja navaljivala, onda... nastojao je da zapamtim! Jos jedna istina, 8 mjeseci me je poslije prvog puta redovno... jednom sedmicno....

Znaci navikla si se na obrezane, a glava mu ki maceca,a pa ti lepo bilo kada se ovlazis,a on uklizava u dubinu tvoje duse, :rotf:
 
Nezaboravno... nacin na koji te neko uzme je upravo smjer daljeg sexualnog zivota. 16,5 godina, bolilo uh, obrezan a velik! 20 godina stariji bio i nije htio... jedva pristade, ali kada on pristade, kada sam vidjela sta me ceka, priznajem nikada prije uzivo nisam vidjela spolovilo musko... nisam ni znala da ta ogromna kugla na vrh penisa znaci da je obrezan... htjedoh odustati... no, bi kasno za odustajanje! Iskreno, silno zelila, ali bila nespremna! Nisam znala kako to treba, a posto sam ja navaljivala, onda... nastojao je da zapamtim! Jos jedna istina, 8 mjeseci me je poslije prvog puta redovno... jednom sedmicno....
muka mi pripade
 
muka mi pripade
Muka, ne muka, tako je bilo....

- - - - - - - - - -

Znaci navikla si se na obrezane, a glava mu ki maceca,a pa ti lepo bilo kada se ovlazis,a on uklizava u dubinu tvoje duse, :rotf:
Nisi ti dzaba istrazivac....
Pa, obrrzani dominiraju u mome okruzenju, no isprobala sam i neobrezane. I to je drugaciji uzitak, mozda cak i bolji!
P.S. glava im je ogromna u erekciji. Bolje ne gledati, strah hvata hahahaha
 
Jadna ova žena šta se svega nagledala,će još frasove dobiti:(
Da bih je ohrabrio i ukazao joj da nije sve tako crno,moram joj saopštiti da nisu svi takvi,ima i malih,umiljatih:lol:
 
Čini mi se da sam imao 29 godina 364 dana 22h i 30 minuta da to odradim. I to po nagovoru moje psihanalitičarke koju sam tada posećivao, zbog njenih nagovora sam i operisao fimozu koju sam imao. Dakle , sretao sam neku ženu duže vreme u net kafeu (tada nisam imao net kući), i to se uklopilo baš sa predlogom psihoanalitičarke. Odlučio sam da to odradim sa tom ženom , odgovarala je po svim pitanjima. Bila je 10 godina starija, tako da nikakva dalja veza nije dolazila u obzir. A i imala je sve potrebne ženske atribute. Pozvao sam ju na kafu i izneo svoj predlog. I tako sam prvi put, te noći triput, ali na njeno insistiranje.
 
Čini mi se da sam imao 29 godina 364 dana 22h i 30 minuta da to odradim. I to po nagovoru moje psihanalitičarke koju sam tada posećivao, zbog njenih nagovora sam i operisao fimozu koju sam imao. Dakle , sretao sam neku ženu duže vreme u net kafeu (tada nisam imao net kući), i to se uklopilo baš sa predlogom psihoanalitičarke. Odlučio sam da to odradim sa tom ženom , odgovarala je po svim pitanjima. Bila je 10 godina starija, tako da nikakva dalja veza nije dolazila u obzir. A i imala je sve potrebne ženske atribute. Pozvao sam ju na kafu i izneo svoj predlog. I tako sam prvi put, te noći triput, ali na njeno insistiranje.

:hahaha::rotf::lol:

Izgubio nevinost u tridesetoj......:hahaha1:
 
u penezicu, nisam mogla vise da izdrzim, 18.5 god i samo presekla, bilo sranje, lik hteo da budemo u vezi ja ga sutnula. bolje da sam se kresnula sa Filipom Karadjordjevicem u kraljevskom krevetu i tako izgubila nevinost nego sta cu kad sam glupa za zivot
 
Bio je Mercedes 190-ica :D Ali je u svakom slucaju bio udoban, truskao je. Ali tada sam bio mlad i zelen, nisam imao 2 blage veze, bio sam pod tenzijom znaci haos, ali ipak se desilo :D
 
Moj prvi put je zapravo bio dobar. Imao sam 17, ona 16 godina. Bili smo u vezi tad vec celih 20 dana i ona navalila, hoce pa hoce. Ja sam se neckao jer nisam bio siguran koliko osecam nesto prema njoj. Plasio sam se da ne bude veca steta nego korist. Jedno vece kod mene, gledamo film, ona zapela ajde pa ajde. E rekoh evo ti ga vala, zabole me za posle. Skinuli se mi. Bogami, iskolacila oci. Mislim, ja sam prosecne duzine, sasvim ok, ali obim je pozamasan. I onda krece panika s njene strane, kako ce ona to, vidi ti ovo, to ce da boli, ti ces mene da urnises bla bla bla. Ja naravno dzentlmenski, polako, ako bilo kad pomislis da hoces da stanem samo kazi... Bogami, iako se malo mrstila u pocetku i par puta htela da vrisne, posle je islo glat. I to ne samo glat, cak je i svrsila, dva puta.

Od te veze naravno, nista nije bilo. Raskantali smo se posle nedelju dana konstantnog seksa. Na kraju mi je i priznala da je vise od toga ne zanima. Vise puta u toku zivota me je zvala da se nadjemo radi seksa bez obaveza, Nisam prihvatio, premda sam tu vrstu seksa upraznjavao tokom citavog zivota sa drugim devojkama i zenama. Ispostavilo se da zene vole samo moj mozak i moj polni organ. Vise od toga ih ne zanima. Uzivaju u mom drustvu, misle da sam super i pametan i bla bla bla i vole seks sa mnom. Odustao sam od toga da ce se desiti nesto vise i ne zalim se.
 

Back
Top