Prvi Sex

Heh..davnoo..imala sam 16 godina...par meseci u vezi...ludo zaljubljena u tadasnjeg decka...Otputovali sa drustvom na selo...(tj.ono je vise licilo na planinu)...krevet...njegove karirane boxerice...ostalo mi je definitivno u pamcenju... :)

A da setih se da sam tada neprekidno slusala pesmu od Bily Idola - Sweet sixteen... :)
 
Imala sam 16 godina,bilo je leto,moja prva i najveca ljubav i ja kod njega.........secam se da je padala napolju kisa,bio je mesec avgust........i bilo mi je mnogo lepo........
zato se svaki put najezim kada cujem one stihove :.....ti dovoljno mlada ja dovoljno lud,ti dovoljno zena prvi je put..........
 
Imao sam 17 godina i otisao na rodjendan ko drugara... i tu je bila ona... debela krava... posto smo se svi ponapijali... ja resio da joj ga uvalim... (riba je gabor nad gaborima) i tako... ona je bila pijana i u nesvesti... a i ja sam bio mortus... i tako... inace, pre mene ju je oplevio taj drug, a posle mene jos dvojica... (znam da je kaznjivo, ali posto se ona ne seca, onda se ne uzma u obzir?) U svakom slucaju... ona se ne seca... a ja bi voleo da se to nikad nije dogodilo... romanticno, nema sta... Sad kad se setim, dosje mi da se udarim koliko sam bio glup. Budala...
 
Kod mene...bila je jedanaest god starija...ako mogu da se izrazim"Ona je povalila mene"...ljudi,umalo se nisam razocarao u sex,ali...pojavila se neka druga i ...bilo je bas kako sam i zamisljao...znaci,prvi put je bilo uzasnooooooooo....
 
:D
CURSE:
Heh..davnoo..imala sam 16 godina...par meseci u vezi...ludo zaljubljena u tadasnjeg decka...Otputovali sa drustvom na selo...(tj.ono je vise licilo na planinu)...krevet...njegove karirane boxerice...ostalo mi je definitivno u pamcenju... :)

A da setih se da sam tada neprekidno slusala pesmu od Bily Idola - Sweet sixteen... :)

xexexeeexe i ja sam imao karirane bokserice....a jojjjjj :) jel se mi seko znamo?
 
nov sam na ovom podforumu........ali nema veze...
ja sam sa 14 godina sa devojkom posle osnovne posle male mature tj.posle zurke za nas....otisli smo kod mene.....ufff......bilo je EXTRA......ja sam pitbul....jea je....ja sam mala pitbul.....
 
Moj prvi put je bio 94. sa mojom tadasnjom devojkom. Dogodilo se kod mene u sobi. Malo nas je oboje bolelo zbog neiskustva ali dobro. Kasnije je sve bilo u redu i deljali smo se ko blesavi po 5 puta za noc.
 

Back
Top