Problem Svashtare: Danas

Poruka
9.015
Bilo je nekad, u nashe doba.... yapyapyap, blablabla.

Ostavim vas godinu dana, i gle shta napraviste. Svashtara je nekad bilo mesto, komuna gde su se ljudi zezali i komentarisali zivot, opushteno.
Sad se svi utrkujete da vidite ko moze da ispadne gluplji i napravi retardiraniji post/topic.

Tuzno, tuzno.

Mala obzervacija, nekadashnjeg stalnog posetioca ovog davno slavnog foruma.

Let us lay in peace with our fond memories of long gone times when it used to matter. [emogay momenat]

Oldskool Svashtara, /salute.
 
bozhe ko cje jutro troshiti na sedenje za kompom.
a da ne mora.

jest' stvarno sad se sve prodebilisalo, ne samo svashtara. i ne samo ovaj forum.
shta ja znam. valjda je svakom normalnom choveku dojadilo da se zayebava po forumima pa je muljchina isplivala.
 
Sve je to point of view.
Stavi se u situaciju nekog ko je juce prvi put dosao na forum.
On ne zna sta su "dobra stara vremena".
Nema sa cim da uporedjuje danasnji dan na forumu.
Njega treba ispostovati.
Ruzno je nazivati ga muljem.

Mada,moj pov potpuno kapira tvoj...
 
kad otvorim pdf Svaštara vidim da su poslednjih nekoliko tema od pre dva dana, tj. da su poslednje poruke na njima od pre par dana. Nekad u moje vreme cela stranica bi bila ispunjena temama na kojima se pisalo tog istog dana. Da li je to Svaštara u krizi?:sad2:

Nekada je ovo bilo radosno mesto puno mladog sveta...al izgleda da se stvar menjaju. Svi pobegoše na politiku...
 
kad otvorim pdf Svaštara vidim da su poslednjih nekoliko tema od pre dva dana, tj. da su poslednje poruke na njima od pre par dana. Nekad u moje vreme cela stranica bi bila ispunjena temama na kojima se pisalo tog istog dana. Da li je to Svaštara u krizi?:sad2:

Nekada je ovo bilo radosno mesto puno mladog sveta...al izgleda da se stvar menjaju. Svi pobegoše na politiku...

E,nisi gledao pazljivije...ima nas koji svakodnevno piskaramo i svastaramo u lepoj nam zelji svastarici...:):):)
 
kad otvorim pdf Svaštara vidim da su poslednjih nekoliko tema od pre dva dana, tj. da su poslednje poruke na njima od pre par dana. Nekad u moje vreme cela stranica bi bila ispunjena temama na kojima se pisalo tog istog dana. Da li je to Svaštara u krizi?:sad2:

Nekada je ovo bilo radosno mesto puno mladog sveta...al izgleda da se stvar menjaju. Svi pobegoše na politiku...

hm, koje je to vreme bilo tvoje?:p
 

Back
Top