Kako procenjujete sanse Nebojse Covica i SDP-a da politicki prezive?
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Kako procenjujete sanse Nebojse Covica i SDP-a da politicki prezive?

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano Kako procenjujete sanse Nebojse Covica i SDP-a da politicki prezive?

Covic je uvek znao kako da se ubudzi i da prezivi.
    Sta mislite ima li sanse da se negde uglavi i tako ponovo postane parlamentaran?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano Re: Kako procenjujete sanse Nebojse Covica i SDP-a da politicki prezive?

Да, сигурно прелази цензус и улази у Парламент ! Он није ни мало наиван, напротив!
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano Re: Kako procenjujete sanse Nebojse Covica i SDP-a da politicki prezive?

Citat Original postavio eremita
    Да, сигурно прелази цензус и улази у Парламент ! Он није ни мало наиван, напротив!
    Ja sumnjam da on moze sam da predje ceznus ali imam osecaj da ce taj naci neku kombinaciju tj neku koaliciju ili slicno preko koje ce uci u parlament.

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Ovaj put bi mogao otpasti kao stari malter. Posebno što su izbori jako blizu, a on se već prostituisao sa toliko stranaka da ga birači više ne mogu povezati ni sa jednom opcijom. Nema ga ni u medijima, ali ni u istraživanjima javnog mnjenja, tako da će izgleda ostati vanki"!

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

nikako.
    chime se bavi taj chovic poslednjih meseci? jel ga bilo negde?
    zayebao se kad se spajao sa karicem, a vlast karica proterala uz poruku- vidite sta ce vam se desiti ako ste protiv nas.

Iskusan Salvantis (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Licno mislim da je jedan od boljih politicara u ovoj zemlji (sto i nije neki kompliment), i da bi bilo pozitivno kada bi coviceva stranka usla u parlament. Medjutim, trenutno su daleko ispod cenzusa, i ako ne nadju neku dobru koaliciju da se "prikace", sto takodje nije mnogo verovatno, sigurno nece uci u skupstinu.

Poznat Elvin (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

nema šanse da se uglavi ponovo na listu g17, oni su završili sa njim.
    ds ga takođe neće. rekao bih ni dss. možda bi najlakše mogao da se dogovori sa spo (ideološka razmimoilaženja u srbiji nikada nisu bila naročit problem), mada su i oni teški davljenici.

možda je najrealnija ona varijanta o čoviću na čelu sps-a...mada je i to težak sci-fi...

mislim da neće biti politički faktor posle narednih izbora. ostaje mu da uništava domaću košarku...

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Pa ima shanse qo i LDP da predje cenzus,znachi niqaqve.

Pa ja ne znam qaqo to FMP unishtava nashu kosharqu....mozda jer za razliku od drugih koji gaje vechite "talente" svake godine izbaci 4-5 igrcha koji se dobro prodaju u kvalitetnijim klubovima Evrope.....

Poznat Elvin (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

zna se vrlo dobro šta su radili sa aleksandrovim i kakvo je to iživljavanje bilo...čović je tu bio kolovođa, sa sve blažom stojanovićem...

Aktivan član Mae (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Reputaciona moć
    55

Ja imam osećaj da postaje sve marginalizovaniji. Cenzus ok ali zar je to merilo? I slažem se da mu izbor koalicionih partnera nije dobar (za njega i njegovu političku opciju)- prosto, topi se veliki deo njegovih i SDP-ovih ideja. Uostalom, i Meho omerović je "istureniji" kao predstavnik te stranke nego Čović u poslednje vreme!

Iskusan Salvantis (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio Elvin
    zna se vrlo dobro šta su radili sa aleksandrovim i kakvo je to iživljavanje bilo...čović je tu bio kolovođa, sa sve blažom stojanovićem...
    Tesko da je Covic krivac za st(r)anje u domacoj kosarci. A i nije sport tema ovde.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio eremita
    :shock: sad ozbiljno nema sanse da Covic udje sam sa svojom partijom slazem se da je lukav i pametan ali sami nemaju sanse solo da udju u skupstinu a za sada ih niko nece ni u koaliciiju .

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

SDP-a je vec neko vreme politicki mrtva, dobro mozda na aparatima, ali nema sanse da udju u skupstinu, a ne vidim sa kim bi mogao u koaliciju. Mozda sa vukom, onaj ne bira, ali opet tesko.

Slične teme

1. Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 19.09.2008., 10:23
  2. Zasto mislite da dobro procenjujete ljude?
    Autor Truman u forumu Žene
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 14.02.2008., 14:42
  3. kako vam se dopadaju politicki slogani
    Autor palac kriminalac u forumu Politika
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 27.12.2006., 13:04
  4. kako vi procenjujete...
    Autor batka_mija u forumu Arhiva
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 31.10.2006., 03:12

Pravila za slanje poruka