Za EU, u Srbiji , vise nego za ustav.

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Beograd -- Ukoliko bi danas bio raspisan referendum sa pitanjem da li ste za ulazak Srbije u Evropsku uniju, 70 odsto građana zaokružilo bi "da".

Procenat onih koji su protiv članstva je stabilan i proteklih godina se kretao oko 12 odsto.

Članstvo najviše podržavaju mladi, koji u tome vide mogućnost da se nesmetano školuju, rade i žive u nekoj od evropskih zemalja.

Mislim da je ovo istazivanje veoma ohrabrujuce, i da Srbi ipak velikom vecinom zele da budu gradjani Srbije u Evropskoj Uniji. Mislim isto , da sve mani broj gradjana pada na floskule o izgubljenom identitetu, evropi koja nas mrzi , i slicno. Sta vi, mislite, s obzirom , da su po dosadasnjim anketama, iako vecinski opredeljeni za EU, Srbi ipak u manjem broju davali podrsku ovoj opciji. Najcesce su se deklarisari kao neopredeljeni, dok sada u ogromnoj vecini , svoju sansu za bolji zivot, vide iskljucivo u Uniji?
 
WIBU:
Tako je, ko jos zeli da ide na truli zapad!

Па сигурно да је тако - а да мало читаш шта се догађа у ЕУ било би ти јасно да ни Бугари ни Румуни који сада улазе у ЕУ НЕЋЕ МОЋИ ТЕК ТАКО ДА ОДУ НА "ТРУЛИ ЗАПАД" - неће моћи да добију запослење - моћи ће да иду туристички да тамо потроше оно мало цркавице.

Потпуно се затвара могућност запошљавања у ЕУ !
 
Кад та еу покаже да је способна да усвоји свој устав, тек онда може да се води дискусија да ли или не треба да се придружујуемо тој организацији држава. Пре тога стварно нема смисла...
 
eremita:
Па сигурно да је тако - а да мало читаш шта се догађа у ЕУ било би ти јасно да ни Бугари ни Румуни који сада улазе у ЕУ НЕЋЕ МОЋИ ТЕК ТАКО ДА ОДУ НА "ТРУЛИ ЗАПАД" - неће моћи да добију запослење - моћи ће да иду туристички да тамо потроше оно мало цркавице.

Потпуно се затвара могућност запошљавања у ЕУ !


Kao sto rekoh vec milioniti put, u Evropu se ne ulazi, Evropa se postaje!

Dzaba nama i ulazak u Evropu ako ostanemo u proseku stoka!
 
untouchable:
Кад та еу покаже да је способна да усвоји свој устав, тек онда може да се води дискусија да ли или не треба да се придружујуемо тој организацији држава. Пре тога стварно нема смисла...

Zvanicnici EU(SSR): Ako ustav ne bude usvojen - mi samo nastavljamo istim putem, a ako bude - idemo punom parom .... Totalitarizam , i to onaj komunisticki ??

Koliko clanica bi uopste ostalo u EU da im se dopusti da istupe iz nje???
 
inagadadavida:
Beograd -- Ukoliko bi danas bio raspisan referendum sa pitanjem da li ste za ulazak Srbije u Evropsku uniju, 70 odsto građana zaokružilo bi "da".

Procenat onih koji su protiv članstva je stabilan i proteklih godina se kretao oko 12 odsto.

Članstvo najviše podržavaju mladi, koji u tome vide mogućnost da se nesmetano školuju, rade i žive u nekoj od evropskih zemalja.

Mislim da je ovo istazivanje veoma ohrabrujuce, i da Srbi ipak velikom vecinom zele da budu gradjani Srbije u Evropskoj Uniji. Mislim isto , da sve mani broj gradjana pada na floskule o izgubljenom identitetu, evropi koja nas mrzi , i slicno. Sta vi, mislite, s obzirom , da su po dosadasnjim anketama, iako vecinski opredeljeni za EU, Srbi ipak u manjem broju davali podrsku ovoj opciji. Najcesce su se deklarisari kao neopredeljeni, dok sada u ogromnoj vecini , svoju sansu za bolji zivot, vide iskljucivo u Uniji?
Da dobro si to odradio,samo ne iznosis sve podatke,vec samo one koji ti odgovaraju. 70% SRBA BI ZAOKRUZILO DA UDJEMO U EU,A PROCENAT ONIH KOJI BI IZ UNIJE DA IZADJU U EVROPI SVAKE GODINE RASTE. 8)
 
WIBU:
A kako nazvati porodicne ljude koji imaju malo dete, a bacaju kese sa smecem i ussrane pelene u svetlarnik zgrade! Kako to nazvati, gde je to raslo i ko je to odgajao!

Pa da su u toru rasli zatrpali bi ono sto posseru!

to je izgleda prosek.u svakoj zgradi imas nekog aljkavca koji nece da baca svoje djubre za sobom.

kod mene je neko nedefinisan,tj neuhvacen na delu mesecima ostavljao svoje djubre u ulaznom hodniku :neutral: a kontejner mu na 50 metara.ja sam svaki put te kese kupila i bacala u kontejner jer necu da se skuplja gamad u ulazu i da smrdi.iskreno sam se trudila da pokusam da razumem sta ga tera da tako postupa,tj da ne bava svoje smece za sobom i ne razumem.stvarno ne razumem.

i slazem se.evropa se postaje,preuzimanjem odgovornosti ako nista drugo a ono za svoje smece i sopstveni brlog.
 
Elvin:
5% više nego prošle godine. :D
Ma ne, vidiš da osporavaju nositelja istraživanja.
c040.gif
 
B.A.L.:
Da dobro si to odradio,samo ne iznosis sve podatke,vec samo one koji ti odgovaraju. 70% SRBA BI ZAOKRUZILO DA UDJEMO U EU,A PROCENAT ONIH KOJI BI IZ UNIJE DA IZADJU U EVROPI SVAKE GODINE RASTE. 8)


A PROCENAT ONIH KOJI BI IZ UNIJE DA IZADJU U EVROPI SVAKE GODINE RASTE. 8)
:confused: :confused: :confused: :confused:

Koje su to zemlje koje hoce da izadju iz EU??? :confused:
Koliki je to procenat :confused:
Gde si to citao, cuo, video,ili ipak sanjao?? :confused:

Ima neki link, da se i mi malo informisemo o tome? :roll:
 
Deratizator:
I sta to znaci uopste? Vecina ljudi su stoka sitnog zuba .... ko da oni znaju sta misle i ko da ima treba puno da zaokruze "da" ... Inace, kenjam ti se na avatar ...



Шта је забрањено?

* Пријављивање под туђим надимком
* Непристојно понашање
* Коришћење вулгарних речи или израза

* Омаловажавање и вређање учесника у расправама, посебно по националној, расној, верској или другој припадности, или сексуалној оријентацији
* Позивање на криминална и кажњива дела, или подржавање таквих и сличних дела
* Позивање на насиље
 

Back
Top