Extra nove dozvole!

СРБIN

Zainteresovan član
Poruka
206
Данас сам у СУП КГ видео нову дозволу, која изгледа исприлике овако:
 

Prilozi

  • Dozvola RS.JPG
    Dozvola RS.JPG
    35,5 KB · Pregleda: 32
Какви ли ће бити нови пасоши? Можда ћемо опет носити црвене... :D
Мени истекао, ал ми мрско да вадим сад па да десет година вукљам СРЈ
 
Konačno će se urediti i taj deo društva. Još da dobrano počnu sa kažnjavanjem alkohola, divljaštva i primitivizma u saobraćaju (kaznama trajnog oduzimanja + novo polaganje + po 500E kazne u državni budžet) pa da i ja položim i priključim se.
h010.gif
 
Gucanin:
Какви ли ће бити нови пасоши? Можда ћемо опет носити црвене... :D
Мени истекао, ал ми мрско да вадим сад па да десет година вукљам СРЈ

novi pasosi ce biti extra.
fensi kartica, finog izgleda, ali posto nam trebaju vize, bice u okviru knjizice, kao sto je i stari pasos. samo i ta knjizica sad lepse izgleda
 
Ja sam cuo da ce da nam ugrade neke cipove u LK , i pasose, i da nas prate, kao "Big brother", u klonjaru, na posao, u spavacu sobu, u kafanu, u javnu kucu :shock:

Ja, bogami to necu da uzmem u ruke, samo stipaljkom , ako vec mora :roll:
 
filatelista:
Konačno će se urediti i taj deo društva. Još da dobrano počnu sa kažnjavanjem alkohola, divljaštva i primitivizma u saobraćaju (kaznama trajnog oduzimanja + novo polaganje + po 500E kazne u državni budžet) pa da i ja položim i priključim se.
h010.gif
Cemu da se prikljucis?? Kaznama?? Pa takve kao tebe i cekaju ovi plavi strumfovi!!
 
jomini:
Gotovi smo. Sada će država da zna i naše najmračnije tajne...
Pa ti si vec odavno i procitan kao azbuka, svi vec dobro znaju na ovom forumu da si nacionalista i ekstremista koji tezi ka otcepljenju Vojvodine i pripajanju Madjarskoj, normalno je da takvim osobama poput tebe draze da na tim dozvolama pise sve na madjarskom, samo je realnost surova i probudis se jednog dana i vidis da zivis u srbiji i da si ovde manjina!!!
 
pritajeno_dobro:
Pa ti si vec odavno i procitan kao azbuka, svi vec dobro znaju na ovom forumu da si nacionalista i ekstremista koji tezi ka otcepljenju Vojvodine i pripajanju Madjarskoj, normalno je da takvim osobama poput tebe draze da na tim dozvolama pise sve na madjarskom, samo je realnost surova i probudis se jednog dana i vidis da zivis u srbiji i da si ovde manjina!!!
Au, al' si ti omašio... Sedi - jedan!
 
jomini:
Au, al' si ti omašio... Sedi - jedan!
Pa koliko sam mogao da vidim iz tvojih postova ti se pridruzujes onom Kira Neris koji je toliko opsednut da mu vojvodina bude samostalna i suverena zemlja i pripojena madjarskoj, pa stoga je lako i zakljuciti da si i ti takav sem ako nisi od onih koji nezele da se svadjaju pa mu pravis bas cisto radi svog dostojanstva???
 

Back
Top