KUNG FU

bananamen85

Početnik
Poruka
10
pregledao sam citav ovaj sajt i nigde nisam nasao da nesto pise o kung fu-u. jel moguce da nikog nezanima ta borilacka vestina. ja trenutno treniram kraw magu ali razmisljam da predjem na kung fu. Da li neko zna gde ima da se trenira kung fu na novom beogradu ili u zemunu, i ako zna neko neki sajt domaci.
 
Imas vise stilova kung fua zavisi sta te intersuje. Ne znam gde ali mislim da u Beogradu postoji Wu Shu negde, ali sigurno znam da postoji Wing Chun u studentskom domu Vera Blagojevic. Moj si fu tamo drzi treninge utorkom, cetvrtkom i subotom. Ako te interesuju termini mogu da ih nabavim. :?:
 
sto se tice kung fu-a po meni je najbolji shao lin kung fu. zato sto kako i ti kazes vise se trenira umom i duhom nego sa vrecama. a gde mislis u studenckom domu jel to u tosinom bunaru? koja je adresa i kada su treninzi. otisao bih da pogledam trening
 
Nije tosin bunar, neki dom u Kraljice Marije. Nisam apsolutno siguran, posto ja treniram u Pancevu. Sto opet nije toliko daleko. :D
Dostavicu ti adresu i vreme treninga najkasnije u ponedeljak, nadam se da ti nije suvise kasno. :|
Shao Lin kung fu inace je u zargonu poznat kao Wu Shu (borilacka vestina). Nastao je kao meditativna forma, pa se zbog opasnog vremena u kom su tadasnji monasi ziveli razvio u borilacku vestinu.
Moj stil (Wing Chun) nastao je u Shao Lin manastiru pre oko 400 godina, + - 50 godina, kao fuzija svih dotadasnjih stilova Shao Lina.
Ako te interesuje da ga vidis uzivo sacekaj da ti nadjem termine, a ako oces da ga vidis na netu, ukucaj u Google: Wing Tsun Emin Boztepe. Nadji snimke dai si fua Emin Boztepea i pogledaj kako to izgleda. :idea:
 

Back
Top