Klub mrzitelja ponedeljka

Cupavka:
Da, pocela sam da radim svoj stari posao- na radiu, i sad mi mnogo lepse nego u onom yebenom turizmu...Jesu malo smene zayebate, al nema veze- izboricu se vec nekako za ono sto mi treba, mislim...kako tvoja kichmenzi?
Okej, valjda. Sad mi je zarasla rana (mislim na rez) pa mogu da se pomeram više. E, to je sad i problem, koliko je i dobro. Sada više naprežem mišiće, pa imam konstantnu upalu... Dižem se i ustajem k'o deda. Bah. Ali ako se odmorim dovoljno, onda nema problema. A problem mi je da se iskuliram i odmorim. Ko će ležati na ovu hladnoću... :mrgreen:
Na kom radiju i šta radiš? Ja sam bio tonac na 2 radija... na jednom čak i šef tehnike, neko kratko vreme...
 
Miki, nemoj da se preforsiras odmah- znas i sam da treba vremena...Radim na lokalnom radiu, po DJ sistemu- jbg., nece ljudi da pucaju pare jos i na tonca :(...nego, nema veze, mislim da mi je to privremeno resenje, jer planiram nesto svoje jos da otvorim...znas ove lokalne radie- blagi uzas od muzike...sto mi rece jedan forumas: 4 jahaca apokalipse- Sinan, Jasar, Mile i Saban :)...doduse , ovog poslednjeg mi i zao da strpam bas u isti kos sa ovom trojicom, kad ih se prisetim...
 
Cupavka:
Miki, nemoj da se preforsiras odmah- znas i sam da treba vremena...Radim na lokalnom radiu, po DJ sistemu- jbg., nece ljudi da pucaju pare jos i na tonca :(...nego, nema veze, mislim da mi je to privremeno resenje, jer planiram nesto svoje jos da otvorim...znas ove lokalne radie- blagi uzas od muzike...sto mi rece jedan forumas: 4 jahaca apokalipse- Sinan, Jasar, Mile i Saban :)...doduse , ovog poslednjeg mi i zao da strpam bas u isti kos sa ovom trojicom, kad ih se prisetim...
Jao, moja iskrena sućut za narodnjake. Ali stvarno. To je još gore od ponedeljka...
 
Cupavka:
Miki, nemoj da se preforsiras odmah- znas i sam da treba vremena...Radim na lokalnom radiu, po DJ sistemu- jbg., nece ljudi da pucaju pare jos i na tonca :(...nego, nema veze, mislim da mi je to privremeno resenje, jer planiram nesto svoje jos da otvorim...znas ove lokalne radie- blagi uzas od muzike...sto mi rece jedan forumas: 4 jahaca apokalipse- Sinan, Jasar, Mile i Saban :)...doduse , ovog poslednjeg mi i zao da strpam bas u isti kos sa ovom trojicom, kad ih se prisetim...

Hm...dobro vam jutro želim...koleginice...:lol:
 

Back
Top