Problem sa Metal Gear Solid

radmikeli

Početnik
Poruka
19
Skinuo sam igricu sa neta (dva iso fajla) i ubacio ih u Alkohol 120%. Instalirao sam prvo samo neophodne instalacione fajlove a kasnije i sve ostale. Kakao god bilo kada kliknem na ikonicu kaze mi: Please insert the correct CD-rom, select OK and restart application.
Pokusao sam da narezem na CD i opet isto.
Zna li neko kako da rijesim ovaj problem?
Hvala unaprijed.
 
Ne(cu) mogu da ti pomognem..........

I PROCITAJ PRAVILNIK!

key.jpg
 
radmikeli:
Skinuo sam igricu sa neta (dva iso fajla) i ubacio ih u Alkohol 120%. Instalirao sam prvo samo neophodne instalacione fajlove a kasnije i sve ostale. Kakao god bilo kada kliknem na ikonicu kaze mi: Please insert the correct CD-rom, select OK and restart application.
Pokusao sam da narezem na CD i opet isto.
Zna li neko kako da rijesim ovaj problem?
Hvala unaprijed.
treba ti program sd4hide koji krije virtuelni drajv.....
 
pa prvo mountujesh igricu sa alkoholom.......a sd4hide mozesh i sa desktopa da aktivirash nebitno je....ali prvo mountujesh igru pa onda ga aktivirash......i pokrenesh igru....(jel si crackovao,mislim ako ima crack nemoj to da preskochish).....
 
I dalje imam problem. Igru nisam krakovao. Zapravo i nemam crack za nju. Sto se tice sd4hide-a, mountovao sam 1. cd i pokrenuo ga, ali i dalje mi javlja Insert CD-rom.
Sta da radim.
Da skinem Deamon tools? Nije problem nego da li ce isto da mi se javi i tada?
 
pa probaj sa deamonom,ali chisto sumnjam da ce ti pomoci....a jel si od pirata kupio igru,misli jesi 100% chim ne radi....jel su ostavili mozhda neko objashnjenje.....ja sam imao isti taj problem ja mislim odavno sam igrao igru....vidi dal mozhda pishe na omotu da treba prvo cela igra da se prekopira na hard disk,pa onda da se instalira......
 
dvojka je odlicna, al kec je neprevazidjen... Oduvao me sa stolice kada sam ga sasvim slucajno instalirao i odigrao, bez icije preporuke... To se zove video igra...
Nego nikako da se dokopam sonija dvojke da obrnem mgs3, kazu da je bolja od dvojke, i da se, sto je najvaznije igra sa snejkom jer su se mnogi fanovi zalili na dvojku, na ravena i na zategnutost price, pa su se konamijevci potrudili da vrate serial na prave staze...
Nego cuo sam da postoji dvojka na dvd-u, ova moja ide na 8 diskova i smara mnogo instalacija, treba za nju 15 gbajta, a nemam toliko..pa me interesuje da li je instalacija sa dvd-a bolje odradjena, tj da li je potrebno otpakivanje, mountovanje, spajanje pa tek instalacija..
 

Back
Top