"RODBINSKA VEZA"

saramaza:
Imala sam kresanje sa bratom od tetke...i strasno se osecam zbog toga.sta da radim?! :cry: :cry: :cry: :?: :?: :?: Ali moram priznati da je bilo ludo!

Pa probaj da se kresnes jos jednom, klin se klinom izbija, mozda ti nece vise biti tako strasno.:twisted:

Mislim, pali ti to nekog drugog, kao grize te savest, a bilo ti super, pa niko te nije terao.

Uzas (ne toliko zbog toga sto si ti uradila, nego sto sam se setila svog brata):twisted: :?: :-)
 
ma bitno je da si shvatila da si napravila gresku.... so, batali celu stvar, zakopaj je negde duboko i probaj da zivis srecnim zivotom u buducnosti (naravno bez sexa sa rodom :wink: )
 
ja ne verujem u to, cini mi se da vas pravi budalama. Mada, nije iskljuceno i da se pravi pravcati ludaci pojavljuju na net-u i iznose svoj prljav ves tu. Ja mislim da je u svakom slucaju za lecenje, pa i da se to nije stvarno desilo, jer za lecenje je i onaj ko je u stanju da smisli takvu temu na svoj racun. Milina....
 
DeDa:
Anonymous:
saramaza:
Imala sam kresanje sa bratom od tetke...i strasno se osecam zbog toga.sta da radim?! :cry: :cry: :cry: :?: :?: :?: Ali moram priznati da je bilo ludo!
mora da ti je žestoko prigustilo.kad ti idući put prigusti onda sa bratom od ujke
Ej...ovo ti je bilo dobro... :D :D :D


hey bata, pa ti si bolji i od tata!!!!
Znam..rekla mim mama!!!! joooj gde ode ovaj svet:(((
 

Back
Top