Ljubav i druga vera

Ljubav i druga vera? Ne, takva veza nije osudjena na propast. Samo, zavisi kakva je devojka i kako je vaspitana a i kako si ti vaspitan a i opet kako vasi gledaju na vas. Razumes sta hocu da kazem? Bitno je da su i jedna i druga strana open mind.
Srecno!
Kisssssssssss
 
bu2005:
Da li je takva ljubav osudjena na propast?

Sinoc sam se na 1 pogled zaljubio u jednu devojku iz Bosne.

Bilo je neverovatno!

Samo 1 pogled. I vec razmisljam o novoj ljubavi ali pre toga vas savet!


Samo ti nju prekrsti, bratac si moj, i nece biti 2 vere nego 1 i nema frke.
 
ljubav je ljubav. nije bitna druga religija, vazno je samo koliko ti to mozes da prihvatis.i da razlika medju vama nije bas prevelika.
ja sam pravoslavka, a dopada mi se decko koji je protestant. nikad nisam ni mislila na to, zato sto mi nije vazno.naravno da postujem boga, idem u svoju crkvu kad pozelim da upalim svece za moje mrtve, i to je sve.
zaljubljena sam stvarno, i religija mi ne predstavlja problem, nema veze ko je sta dok postujete drugu stranu
 
Moj stric se ozenio sa muslimankom pre 40 godina!

Taj brak nikad nisu priznali ni njeni roditelji niti njegovi..

Deda mu je govorio: pa zar od tolikih devojaka ti mi dovodis musl u kucu...i obrnuto kod njenih.

Odvojeno su sa decom isli kod roditelja, svako svojim...

Ali brak medjutim je srecan i oni se i dan danas mnogo vole..
 
nasmejana pahulica:
ljubav je ljubav. nije bitna druga religija, vazno je samo koliko ti to mozes da prihvatis.i da razlika medju vama nije bas prevelika.
ja sam pravoslavka, a dopada mi se decko koji je protestant. nikad nisam ni mislila na to, zato sto mi nije vazno.naravno da postujem boga, idem u svoju crkvu kad pozelim da upalim svece za moje mrtve, i to je sve.
zaljubljena sam stvarno, i religija mi ne predstavlja problem, nema veze ko je sta dok postujete drugu stranu

Ako je ta iz Bosne muslimanka a verovatno jeste,batali taj posao i trazi drugu.evo razloga:
1. pitanje je da li ce ona hteti sa pravoslavcem
2.njeni te nece nikada ili bar u 95% slucajeva prihvatiti
3.ako govorimo o openmind osobama Bosna sigurno nije mesto za to
4.jel nisi izvukao nikakvu pouku iz poslednjih 15 godina
5.trenutno sam u sarajevu,izasli smo u grad ja,srbin,i kolega hrvat i isto smo ga ispusili kod svih muslimanki kojima smo prisli,cim ti cuje ime prica je zavrsena

i ljudi ostavite te price tipa LJUBAV UVEK I SVE POBEDJUJE!!! :shock:
 
bu2005:
Da li je takva ljubav osudjena na propast?

Sinoc sam se na 1 pogled zaljubio u jednu devojku iz Bosne.

Bilo je neverovatno!

Samo 1 pogled. I vec razmisljam o novoj ljubavi ali pre toga vas savet!

Da, ništa bez našeg saveta... :lol:
Šalim se, ne znam šta da ti kažem, mislim da nije osuđena na propast, mada puno tu kockica mora da se složi da bi sve ispalo OK. :-)
Ali ako ne probaš nećeš znati, jel tako? :wink:
 
Prvo veliko razocaranje koja sam doziveo na forumu!!!
Ovde su svi fini i demokratski nastrojeni samo kad se prica o sexy, kad ga primaju....
Mislim da definitivno ovde neces naci pravi savet niti odgovor ne tvoje pitanje, a ni je ga ne zelim izneti jer vidim da mnogima duva vetar kroz suplju glavu, tako da reci na vetru.....
Mozda mali savet, poslusaj sebe i ako nisi nacionalista....bice sve ok!
 
CANDY-MAN:
Prvo veliko razocaranje koja sam doziveo na forumu!!!
Ovde su svi fini i demokratski nastrojeni samo kad se prica o sexy, kad ga primaju....
Mislim da definitivno ovde neces naci pravi savet niti odgovor ne tvoje pitanje, a ni je ga ne zelim izneti jer vidim da mnogima duva vetar kroz suplju glavu, tako da reci na vetru.....
Mozda mali savet, poslusaj sebe i ako nisi nacionalista....bice sve ok!

Prvo kažeš...Čekaj...Pogledaj temu "Zašto homoseksualcima treba zabraniti usvajanje dece".Šta tu sve nisam pročitala.Koliko nebuloznih i neargumentovanih komentara..
 

Back
Top