Ovo se svi pitamo jednom, ali i vise puta...

R.Z

Početnik
Poruka
41
Dragi moji,

Mozete li da mi odgovorite na sledece pitanje. Verujem da odgovor sve zanima.
Imala sam sex dva puta za vreme menstruacije.Prvi put drugog dana menstruacije i tad je decko svrsio u meni (imali smo bez kondoma) i drugi put poslednjeg dana PMS-a i tad je moj decko dva puta svrsio u meni (opet, bez kondoma). Meni je to vece skoro stao PMS.

E sada, moze li se zatrudneti za vreme menstruacije? Koji su prvi simptomi trudnoce i kada se javljaju?

Mnogo Vam hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KISSSSSSSSSSSSSS
 
Moze se zatrudneti UVEK!!!

Zato sto spermatozoidi mogu da prezive vise dana u jajovodu pre nego sto oplode jajnu celiju...
Pa ljudi zasto onolike reklame za kondome?!?!? Ovako neupuceni u bilo sta, tvoj dragi i ti niste za druga kontraceptivna sredstva jos uvek...Verovatno nisi nije to bas tako jednostavno, ali je moguce, pa je oprez neophodan u svakom slucaju. Pozzzzz
 
Ma ljudi moji koje je ovo lupanje!!! Kao prvo idi kod ginekologa, da ti utvrdi period sazrevanja jajne celije. Kao drugo nabavi neku literaturu o trudnoci i lepo se edukuj. Kao trece sex za vreme menstruacije je najsigurniji nacin da i ti i tvoj decko zakacite neku bolestinu jer prosto menstrualna krv je tzv prljava krv putem koje se zenski organizam cisti. Pa ako ste bas ludi za nekim infekcijama samo napred. Sto se trudnoce tice ukoliko se sazrevanja jajne celije desava odmah nakon zavrsetka menstruacije onda je sex bez kondoma vrlo riskantan potez. Ukoliko imas nekih pitanja slobodno se obrati svom ginekologu ili jos bolja varijanta potrazi broj telefona savetovalista preko interneta i raspitaj se o svemu sto ne znas.

Pozdrav.
 
kolacic:
Ma ljudi moji koje je ovo lupanje!!! Kao prvo idi kod ginekologa, da ti utvrdi period sazrevanja jajne celije. Kao drugo nabavi neku literaturu o trudnoci i lepo se edukuj. Kao trece sex za vreme menstruacije je najsigurniji nacin da i ti i tvoj decko zakacite neku bolestinu jer prosto menstrualna krv je tzv prljava krv putem koje se zenski organizam cisti. Pa ako ste bas ludi za nekim infekcijama samo napred. Sto se trudnoce tice ukoliko se sazrevanja jajne celije desava odmah nakon zavrsetka menstruacije onda je sex bez kondoma vrlo riskantan potez. Ukoliko imas nekih pitanja slobodno se obrati svom ginekologu ili jos bolja varijanta potrazi broj telefona savetovalista preko interneta i raspitaj se o svemu sto ne znas.

Pozdrav.

Testirali smo se jos pre i nemamo nikakvih infekcija, zato smo i imali sex bez kondoma. Ali hvala ti za savete, videcu da u toku ove ili iduce nedelje zakazem termin kod ginekologa. I da, menstruaciju uvek dobijam na vreme, 30 ili 31 dan. Nesto sam razmisljala da pocnem sa kontraceptivnim pilulama ali ne znam da li one uticu na menstruaciju?
Jos jednom veliko HVALA!!!
KISSSSSSSSS
 
cek sad malo ako je on da izvines 'svrsio' u tebe dok si curela ne postoje nikakve sanse da si zakevila, kad 'curis' e to ti u stvari ispada jajna celija koje je neoplodjena i nova spremna za oplodjavanje ce biti tu tek za nedelju dana, i nemoj vise da se sayebavas sa stvarimo o kojima nemas pojma (ne kazem sad da sam ja doktor nauka al ne radim ono u sta se ne razumam a moze da ostavi posledice)
 
R.Z:
Dragi moji,

Mozete li da mi odgovorite na sledece pitanje. Verujem da odgovor sve zanima.
Imala sam sex dva puta za vreme menstruacije.Prvi put drugog dana menstruacije i tad je decko svrsio u meni (imali smo bez kondoma) i drugi put poslednjeg dana PMS-a i tad je moj decko dva puta svrsio u meni (opet, bez kondoma). Meni je to vece skoro stao PMS.

E sada, moze li se zatrudneti za vreme menstruacije? Koji su prvi simptomi trudnoce i kada se javljaju?

Mnogo Vam hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KISSSSSSSSSSSSSS

NA pocetku i na kraju je najmanja sansa da zatrudnis, znaci tesko da si zakacila, sada...

Ali nemoj se zezati ako si klinka, ni ti nije 100% sigurno.
 

Back
Top