IN TELEVIZIJA KRADJA NOVCA
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: IN TELEVIZIJA KRADJA NOVCA

Neproveren član
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Angry IN TELEVIZIJA KRADJA NOVCA

"Ovo je vrhunac. Kraj. Od ovoga bolje ne moze." - rece njihov voditelj. Na zalost i ja sam mislio tako ali izgleda da to njegove kolege rade bolje od njega, u situacijama kada AC Milan igra protiv nekog drugog tima. Rijec je o popularnim kvizovima sto su preplavili sve crnogorske kanale. Ali ovako nesto ja u zivotu vidio nisam. Stave oni pitanje i odgovore koje treba naci u osmosmerci. 1. Osmosmerka i da je sto - nije jer odgovori samo stoje u horizontali i po vertikali. Pa se lako i primjecuju. Pitanje glasi : Koji od navedenih odgovora se vezuje za naziv mora?
    Pa stoji Karibsko, Egejsko, Kaspisko, Indijsko, Atlantsko, itd. Logicno je da ova prva 3 mogu da dodju u obzir ali samo je jedan tacan. Jedini nacin je eliminisati prvi i treci jer su pogresno napisani ( mozda ne i na maternjem ne znam) Ja mislim da treba KaspiJsko i KariPsko. Na taj nacin determinisati tacni odgovor je nevidjeno nesto, a vi prosudite sami. 2. Nagrada za tacan odgovor ( Egejsko je jedino pravilno napisano ) je 150 Evra. Ali kad se pozove njihov broj glas kaze da se mora ostati minut na vezi a oni ce vas MOZDA ukljuciti. To ne bi bilo tako cudno da novinarka jednostavno punih 5 minuta ajde i 10 ne prica ni sa kim. Aj da je zauzeto pa da te drze, ali logicno zakljuceno, da te drze samo da napune liniju do odredjene kvote pa onda nasumicno izaberu nekoga je BRUKA i SRAMOTA. I ne samo to nego i prekinu ti vezu poslije tacno 1 minut. A onda kazu da pobjednika nema i zavrse program.

Poznat sarabubasara (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    174

Podrazumevano Re: IN TELEVIZIJA KRADJA NOVCA

pa ne rade to samo na Inu...to rade i na Elmagu....

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano Re: IN TELEVIZIJA KRADJA NOVCA

Pa vi ko da niste ziveli predhodnih 10 godina u nasoj predivnoj zemlji, pa vas cude takve pojave.

Slične teme

1. kradja
    Autor banegad u forumu Arhiva
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 14.02.2007., 17:43
  2. KRADJA AVATARA!!!!!!
    Autor Suzy u forumu Arhiva
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 21.10.2005., 14:49
  3. kradja
    Autor avesic u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 5