VEOMA SMESHNA TEMA

GOSPODAR_PRERIJE

Početnik
Poruka
12
[B]USTVARI TOLIKO SMESNA DA JE I ZALOSNAPOSTO OVO NAJVEROVATNIJE POISEM U ALHOKOLISANOM STANJU PA PONEKAD OMAŠIM KOJE SLOVCE NA OVOJ NATURAL A TASTATURI.
INAČE ŽELIM DA ZNAM KAKVI STE VI U OVAKVOM STANJU POSEBNO ME ITERESUJU CURE"""1!!!!![/B] :idea:
 
ja se nikad nisam napila...tako da ti ne mogu reci...mada znam na zurkama kad pijemo onu djus votku...svi pomalo poludimo,smejemo se kao ludaci.....ali mi se iovako smejemo k'o ludaci...svi smo takvi,kad smo zajedno...:D;)
 
Alkoholisan pisem i razgovaram polako,tako da nikad ne gresim. Cak i kad pocinjem da padam,kucam sms pola sata,ali iskucam sve pravilno i cesto filozofiram :D
A kuliram tada,smejem se... A sta cu sutra nije bitno..
 
Ajoj..samo se kezim,svega sam svjesna,ali se ne mogu kontrolisati..pristajem na sve..glupiram se...
A posebno mi je ostalo u sjecanju kad sam se napila prvi put,na fruskoj gori i prisla nekom liku sto ga zovu Gerila i pricala s njim o revoluciji,i planirala istu..
 
zavisi kako kad .... nekad samtoliko pijan da ne mogu da stojim na noge , ne znam sta pricam , ne secam se nicega .... pa mi sutra prepricavaju :P .... skoro sam i spavao u kadi , jel sam mnogo povrcao :P

a , ovo ovako , po malo ... 10-ak piva .... to je nista , cisto da te malo takne .... da ti se mrvicu zamanta .... i onda ti mislis da si ,,pijan,, i preuvelicavas stvari ;)
 
:lol:
pa yglavnom se smejem kao nenormalna za svaq sitnitzy...pravim glyposti...pre neki dan sam zvala nekog lika hiljady pyta "des mikitze" :roll: i vozila okrygli sto kao da je volan...igrala sam kao nikada do tad...sretjom y diskotetzi je mrak...pa je blam manji :P....a najjache je bilo y wc-y kad smo Tamara Tijana i ja otishle y jedny kabiny i tamo se gyshile od smeha...to nam je kao bilo zabavno.... :?
a onda smo ishle ylitzom i tamo skandal do skandala..a na pola pyta smo se setile da zovemo taxi...onda smo otishle ispred zgrade tamo se isqlirale...i doshla sam qtji kao da nishta nije bilo...samo shto se krevet ljylja a yjytry glava pytza...
yvek se setjam svega iako malo popijem....nisam josh yvek bila bash mortys...a i ne zelim da bydem :D
tako...
 
pa mene nekad boli glava (al retko)....
posle jedne nove godine, ustala sam u pola chetiri (popodne), glava mi je uzhasno bolela ceo dan.....i na kraju zbog toga nisam otishla na reprizu.....:( ...

inache, odvratno mi je kad neko baca peglu posle ****....bljax....:-? ...
meni se to josh nijednom nije desilo.....
 
Posle zureke...nekada, sa uranka se vracjamo,davno gadjali cigane chergare.iz chista mira kamenjem...moze to!?!?

bezao sam ko spidi gonzales...znachi njih 10 nas jedva 3...sa sve "kolima"i konjima:):lol::lol:...
au..ahm...nerado se secjam liku prsla glava...pogodio ga ciga kamenom.
 
Pa ne opijam se tako chesto...alikad se opijem :shock: ...shou pravim,odjednom sve znam,sve ljubim,grlim...jednom sam druga oterala iz kafica :? ...drugarici rekla da je fuksa :( ...kazu ljudi kada si pijan da sve shto kazesh je istina....neznam kako kod devojaka,ali kod mushkaraca to nije istina,ma oni lazu chim zinu... :wink:
 
Ja kad se napijem,a to iskljucivo radim na svadbama,rodjendanima zurkama i ostalim stvarima koje imaju "povod"(pijem crno a ponekad i crveno vino,jer ima izuzetan ukus i aromu)nikad ne pravim ekscese,vec igram,djuskam i veselim se,a nekad i opusteno sedim.A ujutru kad se probudim svega se secam do tancina.Doduse,takve stvari(prilike da se napijem)su retke,tako da pijenje velikih kolicina alkohola izostane(sa moje strane).A zadnji put sam se napio na svadbi drugarice 22.10 ove godine,i odvalio sam se od crnog vina(4 flase cistog vina)u casama,naravno.
 

Back
Top