Problem sa dijetom

U tome sto ces unistiti svoj zeludac i stomak,eto u tome.Pa muceni organizam pokusava da ti objasni da ga ne maltretiras vise.
Ja stvarno ne znam sta je sa vama ljudima,pola tema na ovom forumu se odnosi na skidanje kilograma,i vi nikako da ukapirate da to moze i bez rigoroznih dijeta,izgladnjivanja i sl.Pa ne mogu se kilogrami skinuti preko noci.
Probaj da pocnes da jedes,naravno bez prezderavanja i straha od povratka kilograma jer si ovako na dobrom putu da zaradis gastristis ili jos nesto gore.
Pozdrav i srecna Nova Godina!
 
I mene nešto u poslednje vreme vataju grčevi čitajuči pitanja i odgovore na razne teme a pogotovo ove dietne.
A ja popijem čašu, dve, tri dobrog, sirovog rasola od kiselog kupusa i pređe me u tren oka.
Šta li je u tom rasolu, da toliko pomaže?
Elleni probaj i ti, pa mi kaži jel te prošlo. Ovih dana valjda češ nači taj rasol. Ako je malo ljut, pomaže i brže.
 
dr:
U tome sto ces unistiti svoj zeludac i stomak,eto u tome.Pa muceni organizam pokusava da ti objasni da ga ne maltretiras vise.
Ja stvarno ne znam sta je sa vama ljudima,pola tema na ovom forumu se odnosi na skidanje kilograma,i vi nikako da ukapirate da to moze i bez rigoroznih dijeta,izgladnjivanja i sl.Pa ne mogu se kilogrami skinuti preko noci.
Probaj da pocnes da jedes,naravno bez prezderavanja i straha od povratka kilograma jer si ovako na dobrom putu da zaradis gastristis ili jos nesto gore.
Pozdrav i srecna Nova Godina!

Stvar je u tome da dijeta koju ja primenjujem nije rigorozna.Jedem sve, meso,hleb,ribu,voce,povrce...bas sve.
 
Opisi bol,kad se javlja pre ili posle jela,koliko traje ,kakav je -ostar ili tup,siri li se negde.
Da li je bilo mucnine,gadjenja,povracanja,gorusice?
Da li postoji polozaj nakon cijeg zauzimanja prolazi bol,da li si uzimala neke lekove?
Grcevi-isto to,uz pitanje kakva je stolica,na koliko dana,kakva je po konzistenciji.Da li grcevi prestaju nakon crevnog praznjenja?
 

Back
Top