Problem sa dijetom
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Problem sa dijetom

Elleni
    Guest

Podrazumevano Problem sa dijetom

Na dijeti sam vec duze vreme i skinula sam 8 kg ali poslednje dve nedelje osecam jak bol u zeludcu i grceve u stomaku. U cemu je problem? Hvala

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

U tome sto ces unistiti svoj zeludac i stomak,eto u tome.Pa muceni organizam pokusava da ti objasni da ga ne maltretiras vise.
    Ja stvarno ne znam sta je sa vama ljudima,pola tema na ovom forumu se odnosi na skidanje kilograma,i vi nikako da ukapirate da to moze i bez rigoroznih dijeta,izgladnjivanja i sl.Pa ne mogu se kilogrami skinuti preko noci.
    Probaj da pocnes da jedes,naravno bez prezderavanja i straha od povratka kilograma jer si ovako na dobrom putu da zaradis gastristis ili jos nesto gore.
    Pozdrav i srecna Nova Godina!

Zainteresovan član stane (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

I mene nešto u poslednje vreme vataju grčevi čitajuči pitanja i odgovore na razne teme a pogotovo ove dietne.
    A ja popijem čašu, dve, tri dobrog, sirovog rasola od kiselog kupusa i pređe me u tren oka.
    Šta li je u tom rasolu, da toliko pomaže?
    Elleni probaj i ti, pa mi kaži jel te prošlo. Ovih dana valjda češ nači taj rasol. Ako je malo ljut, pomaže i brže.

Elleni
    Guest

Podrazumevano Problem sa dijetom

Citat Original postavio dr
    U tome sto ces unistiti svoj zeludac i stomak,eto u tome.Pa muceni organizam pokusava da ti objasni da ga ne maltretiras vise.
    Ja stvarno ne znam sta je sa vama ljudima,pola tema na ovom forumu se odnosi na skidanje kilograma,i vi nikako da ukapirate da to moze i bez rigoroznih dijeta,izgladnjivanja i sl.Pa ne mogu se kilogrami skinuti preko noci.
    Probaj da pocnes da jedes,naravno bez prezderavanja i straha od povratka kilograma jer si ovako na dobrom putu da zaradis gastristis ili jos nesto gore.
    Pozdrav i srecna Nova Godina!
    Stvar je u tome da dijeta koju ja primenjujem nije rigorozna.Jedem sve, meso,hleb,ribu,voce,povrce...bas sve.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

Opisi bol,kad se javlja pre ili posle jela,koliko traje ,kakav je -ostar ili tup,siri li se negde.
    Da li je bilo mucnine,gadjenja,povracanja,gorusice?
    Da li postoji polozaj nakon cijeg zauzimanja prolazi bol,da li si uzimala neke lekove?
    Grcevi-isto to,uz pitanje kakva je stolica,na koliko dana,kakva je po konzistenciji.Da li grcevi prestaju nakon crevnog praznjenja?

Slične teme

1. Problem sa Flash playerom ili moguci Java problem.
    Autor Psyduck u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.01.2009., 11:52
  2. problem sa boot-ovima - GRUB4DOS problem
    Autor twix u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Poslednja poruka: 09.12.2008., 20:53
  3. problem - komp mi radi usporeno - problem
    Autor VisionOfDisorder u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.07.2005., 01:15
  4. Html problem je resen. Vb problem jos nije resen!
    Autor E537A6 u forumu Programiranje
    Poslednja poruka: 08.02.2005., 22:45
  5. Problem bio,problem resen.
    Autor Leka u forumu Softver
    Poslednja poruka: 11.03.2004., 23:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku