Da pobede radikali !!!

Baba Višnja

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
351
Ја би децо млого волела да победу радикали на следећи избори. Да бидну први а не ка до саде. Све највећи и најбољи само не најпрви. Увек их оне барабе од демократа прегласају. А мене жао јербо једини они увек седу у скупштине за оне иљаде евра месечно. Седу и не мрду, све један до другог ка дечица у школи поред сточну пијацу. Дижу ручице и јављу се да причаду сви сложно па исто. Ако пропустиш једног ко ономад кад ме притерало, све ће други да ти понови. А не ка демокате - сваки на своју воденицу па се отегне до следећу епизоду. Што не турају неке рекламе кад причу демократе?

Е, а када победе радикали, баба мош да склопи очи. Ви децо бабина размислите шта ћете и кудијен ћете. Јер чим радикали победу, ширимо границе. Таки им програм од радикалну странку. На те наше територије ваља да живи понеки а ја не могу јербо ми имање овде. Зато бирајте на време ви што немате јали идете на море јали на планине. Можда бидну мало ратови збок ту нашу територију која нам припада (по програм од радикалну странку). Али нека, нећемо ваљда њиовима да остављамо дедовину?

Тако да баба Вишња гласа радикали засигурно. Само ме није јасно за једно - оне глупости куј праве поједини из странку кад виду у новине да су млого високо на рењтиз пред избори? Па да им опане рењтиз што ги направили Тома, Маја, и она Вучић луче бабино лепо. Да пусту само они да причу да јопет демократе не победу у већину! Поготово она Вучић на телевизију да иде. Не требу баби наочари сас ластиш да види колки је леп. А глас мушки, дубоки и оштри. Не ка код оног мики мауса Ђелића. Каде Вучић прича на неког он ти га у очи гледа. А не ка она преседник на скупштину, како се зваше, па кад прича он све себе у браду. А, јок! Баба вишња више не гледа ни телевизије ни новине. Само да доживим листић и цврц радикали. Да победу! Тако и ви сви! Да сви гласујемо радикале збок онолику земљу из програм од странку.
 
marlon:
ma di glasuvamo za to luče za kojim nam prsluk puče... kako te bre ne mrzi...

Е синко, да ти баба каже нешто. Сви раду само из неки свој личан интерес а понајвише за паре. Ја се исто питала све до ономад како то неке људе не мрзи да раде неке ствари ноп-стоп? Пусте паре су разлоз. Свет се највише труди да заради на лакши начин. Баба ти ипак саветује она поштен јербо се најмирније спава. Треба ти да нађеш девојку а не сас бабу да се дописујеш. Баби додуше све једно.

Мене би заиста било драго да победу радикали да биднем на чисто за живота сас неке ствари. Сас све остало јесам.
 

Back
Top