Živela građanska Srbija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
paz sad...jel' te pogodilo, a? :) ko se zalaže za prava homosa da usvajaju decu, a? Građanska Srbija. Ko organizuje modne revije sadomazohističkog karaktera sa propulsivnom propagandom homoseksualizma? Građanska Srbija... koja tv stanica se zalaže za građansku Srbiju? Ova koja je na blogu prenela ovu bljuvotinu.... prema tome sinak filatelista... :) :):)
 
a koji moj se ljudi ovde masovno bave blogovima sa b92 :?
malo malo i nikne neka tema o vip blogovima :neutral:
ko da mi je sergej ili queeria relevantan faktor u bilo cemu :neutral: bas iz tog razloga sto nisu tupe po blogovima.

najbolje da me zanima sta srpski kvazi vip misli o necemu :roll:
 
marlon:
paz sad...jel' te pogodilo, a? :) ko se zalaže za prava homosa da usvajaju decu, a? Građanska Srbija. Ko organizuje modne revije sadomazohističkog karaktera sa propulsivnom propagandom homoseksualizma? Građanska Srbija... koja tv stanica se zalaže za građansku Srbiju? Ova koja je na blogu prenela ovu bljuvotinu.... prema tome sinak filatelista... :) :):)
To su takve gluposti. Ako se neko homoseksualno udruženje zalaže za usvajanje dece i što tebi smetaju modne revije, nisu razlog da to sve tako cinično trpaš u "građanska Srbija"
 
Banshee:
a koji moj se ljudi ovde masovno bave blogovima sa b92 :?
malo malo i nikne neka tema o vip blogovima :neutral:
ko da mi je sergej ili queeria relevantan faktor u bilo cemu :neutral: bas iz tog razloga sto nisu tupe po blogovima.

najbolje da me zanima sta srpski kvazi vip misli o necemu :roll:

pa ajde prijavi modu sad da je zaključa, pa da srtamota ne izlazi više. :)

sad ti smeta bavljenje a kad ste elaborilali o mesanju spc u ovo ili ono ili onanija o pahomiju onda je bilo ...cool me man :)
 
filatelista:
To su takve gluposti. Ako se neko homoseksualno udruženje zalaže za usvajanje dece i što tebi smetaju modne revije, nisu razlog da to sve tako cinično trpaš u "građanska Srbija"

ma nemoj... :) ko je bio protiv Ustava? homosi, ldp, gss i jos neka buranija... za sta se zalazu oni a, za građansku srbiju jel tako? sa kim je qeerija bila na mitingu i duvala one balone..a? prema tome ako nemas nista pametno....
 
Слобода говора на Б92 :confused: :confused: :confused:
Сергеј банован, ова(ј) Бобан није....
У чему је кључна разлика између РТС-а деведесетих и данашњег Б92? Ни у чему, и једни и други су приказивали само оно што се њима допада, односно допада онима ко њима управња?
 
marlon:
ma nemoj... :) ko je bio protiv Ustava? homosi, ldp, gss i jos neka buranija... za sta se zalazu oni a, za građansku srbiju jel tako? sa kim je qeerija bila na mitingu i duvala one balone..a? prema tome ako nemas nista pametno....
Pa kaze mi stric iz Vranja da je Pahomic glasao za ustav tako da nisu bas svi istopolno orijentisani bili protiv.
 
marlon:
pa ajde prijavi modu sad da je zaključa, pa da srtamota ne izlazi više. :)

sad ti smeta bavljenje a kad ste elaborilali o mesanju spc u ovo ili ono ili onanija o pahomiju onda je bilo ...cool me man :)

ja nisam jedna od onih sto prijavljuje teme.i vec sam ti rekla da se ne slihtam moderatorima ili ne daj boze supermoderatorima.

jomini ili iron sami mogo da odluce da li ce da zadrze temu ili ne.

naravno da mi smeta da spc gura nos gde joj nije mesto i iza toga stojim ali isto tako kazem da je neukusna ona slika gore i da je osoba koja je to pravila krajnje zlonamerna ili iskompleksirana.mene zabole uvo za to sta ovaj ili onaj misli o crkvi i na koji nacin to izrazava ali sa mog stanovista je to nekulturno.

a pahomija bolje ne spominji jer je cela ta prica krajnje tragicna i samo pokazuje koliko nam je drustvo nezdravo.
 
Banshee:
ja nisam jedna od onih sto prijavljuje teme.i vec sam ti rekla da se ne slihtam moderatorima ili ne daj boze supermoderatorima.

jomini ili iron sami mogo da odluce da li ce da zadrze temu ili ne.

naravno da mi smeta da spc gura nos gde joj nije mesto i iza toga stojim ali isto tako kazem da je neukusna ona slika gore i da je osoba koja je to pravila krajnje zlonamerna ili iskompleksirana.mene zabole uvo za to sta ovaj ili onaj misli o crkvi i na koji nacin to izrazava ali sa mog stanovista je to nekulturno.

a pahomija bolje ne spominji jer je cela ta prica krajnje tragicna i samo pokazuje koliko nam je drustvo nezdravo.

Eto, ništa tu ne treba dodati.
 
uf siouxsiee sad sam se potresao...:) vidis ovo je klinacki, svi znate jako dobro sta se desava u zemlji i okrecete glavu. samo ovim sto pokusavate da dezavuisete vezu ovakvih koji ovo rade, dokazujete da sam u pravu. slika ne da je neukusna... nego je nesto najbljutavije sto se od onih koji napadaju spc moglo ocekivati. sve novine ce to preneti sutra. avi okrecite galvu ili je ko nojevi zarijte u pesak.
 
ovo je politicki forum pod jedan. znaci... kada neko iz bilo kojih pobuda uradi ovakvu bljuvotinu, a ima politički stav koga podrzavaju partijice i neke nvo a tiče se ispiranja usta celoj zemlji heksoralom svakog dana da nam rtreba građanska a ne drzava srpskog naroda, onda ima veze i nije nimalo slucajno. i deo je svakodnevnice, nase srpske. i treba da se reaguje na to.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top